man arī ir doma iegadāties focusu un manliekas ka tā ir labā mašīna ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Ford Focus braucēji
man arī ir doma iegadāties focusu un manliekas ka tā ir labā mašīna ![]()