vinji arii nofokjee tavu mashiinu starp citu. taa ka uz soda atcelshanu var neceret.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
vinji arii nofokjee tavu mashiinu starp citu. taa ka uz soda atcelshanu var neceret.
Tēma: troksnis
Beidzot probleema ir atrisinaata
pie vainas bija zobrati un gultnji. pie reizes sajuuga (komplektu) arii nomainiija. detaljas pirktas ieksh auto-riga nu viss pasaakums ar darbu pavilka uz 660 Ls
Tēma: stikli, kas skrāpējas
lietoju to sskjiidumu, kas nokause ledu. un neko nevajag skraapet. vieniigi sniegu noslauciit.
Tēma: nesilst motors
manam A4 vasraaa, vakaraa braucot aarpus riigas arii temperatuura bija knapi 3 iedaljas. bet kad nomainija termostatu tad staav preciizi pa vidu!! nonjemot veco termostatu cauri spiideja kad pret gaismu skatiijaas.
Tēma: Auto mazgāšana
saf rakstiija: A ir vēl Rīgā mazgātuves, kur pats var mazgāt, iemetot kopču automātā, tā kā bija Krasta ielā netālu no Mola.?
Man ar interese vai riigaa ir vieta kur var pats nomazgaat un ievaskot mashiinu. Iznjemot pagalmu, privaatos paglamus utt. Un veelams lai tas notiktu zem jumta
nevis lauka viduu.
Tēma: troksnis
jaamaina gultnji! bet ja veel kkas jaamaina tad to var zinaat tikai nonjemot kaarbu. cik esu mekleejis pagaidaam nekur kaarbu nevar atrast
ja nemaldos tad gultnjus var nopirkt tikai auto-riga. un cenjiks ir smuks.
Tēma: troksnis
labojama ir, bet vai tas ir izdeviigi? ja izdeviigaak ir nopirkt shrotaa, tad jaapeerk tur, bet shrotaa arii var iepirktie! varbuut labot? bet kur or labs meistars, kas labo?