E4sei apsveicieni!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Baisulis rakstīja:
Bucefals rakstīja: Labrīt?
Kā Tev labāk patīk,tā saki,kas ta mums.
Nu piemēram Sviestc vispār ir ar Sveicienu, ne tikai labrīt...
Meklēju Kabare bļin bļin un man izlec iAuto ar iDeota textu!
Smieklīgi...
Nu biju es uz to kabare pļin pļin. Tīri jautri bija!
Tēma: Drošības karkass
Manuprāt, ka neprofesionāli pēc "draugu ieteikumiem" un pēc "internetā atrastiem rasējumiem" iemetinats karkass var drīzāk izraisīt pretēju efektu, avārijas gadījumā salokotiesvai ieduroties visnepiemērotākajās vietās un leņķos.
Nezinu, cik precīzas ir šīs baumas, bet karkasa iemetināšana homologācijai maksā no 1k Ls
Ja pēc tam nav nepieciešama homologācija, kā tas ir šinī gadījumā, tad droši vien var iztikt arī lētāk, tikai par kvalitāti un darbu veicēju zināšanām es laikam nebūtu īpaši drošs.
Kā nekā ar savu veselību vai dzīvību rotaļājies.
Auzinjsh rakstīja: Davai ejam un paskaraidam visi pa mežu pa pusabrukušām un piekakātām celtnēm......
un sauksim to par autotūrisma ralliju!!!!
Es vismaz nekur neiekāpu...
Auzinjsh rakstīja: Davai ejam un paskaraidam visi pa mežu pa pusabrukušām un piekakātām celtnēm......
un sauksim to par autotūrisma ralliju!!!!
![]()
![]()
![]()
Par to plauktiņu gan žēl...
![]()
![]()
P.S. Bildes visas Jūsu rīcībā - jā kada patīk, tad velciet un sūtiet Pirmajam: fotki.lv/... ![]()
Kindzuli, tu taks negribi iestāstīt, ka tas brīnums, ar ko tu mani vedi šitā izdarās, ka tu te raksti?
![]()
![]()
![]()
Svētdiena ir reizi nedēļā.
Ja tu ņemsi klemmi nost, tad izturēs jebkurš aķis (ja negadīsies galīgs brāķis). Un ne tikai nedēļu.
Ja neņemsi klemmi nost un tev (autiņam) ir reāla noplūde, tad vari ātri vien nobeigt arī pat salīdzinoši kvalitatīvu aķi.
VIenīgais, ko varu piedāvāt, ir bildes no V posma.
Kur viņas aizmest?
(800x600 ~10 MB)
Ideots rakstīja: es vēlreiz atkārtošos!!!
Jūss varat beigt TIRST SKIDRU
cik var ņemties ?
apēdat ananāsu
Tu doma, ka ananāss palīdz pret šķidro?
Tu taisies ar to auto braukt, jeb kkādu apputējušu kolekciju papildināt?
A ļa "Maximas" lētais aķis pazīstamam uzņēmumā iet un iet un nebeidzas. Vairāk par 1.5 gadiem toč ir riņķī. Bija planots "uz pārdošanu", bet tas auto, nepaspēts pārdot, tika iznīcināts, tāpēc aķi pārmeta uz joprojām braukājoša autiņa.
Braukšanas režīms - preču izvadāšana no točkas līdz točkai un tā visu dienu.
Ka Tele2 reklamas - kapēc maksāt vairāk?
ursis rakstīja:
Bucefals rakstīja: Ja kads nezin ko Sviestcam uzdāvināt Ziemassvētkos, tad varu pateikt priekšā - apsildāmu apakšveļu!
varbuut vienk tiiru?
Nē, tik ekstrēmi mums negāja...