Godigi sakot sameloju piekto dalju,respektivi,tikai par alkoholu.Parejais godigi.Visi mes esam cilveki,meklejam attaisnojumu savam neizdaribam un kludam.Ja pastastitu kados apstakljos tas notika visi ilgi smietos par tadu stulbumu,un apstaklju sakritibu.Virak mani intreseja vai var dabut tiesibas atpakalj.UN kapec kriminal nozidznieki,par labu uzvedibu,var atrak tikt no soda izcieshanas atbrivoti,bet atministrativi soditie ne.Vaitad shoferi ir pashi nelabojamakie un bistamakie?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam














