Tēma: NSNF 136-tais, anonīmais...
burciki juss
nee nu kabzdec juus esat loshi.......kur taadi rodass ????
kas tee notiek? esmu laikam netiishaaam iejucis pie nenormaalajiem ?
kas te visi auni ir vai kaa ?
kas tas ir par marazmu? kas ir NSNSNF ??????????????