Tēma: XC vai AWD
Jā, tiešām. Paldies, Ūsa. Ielikšu arī tur.
Gaidīsim ar'. Gan jau kāds atsauksies
Klīrenss- jā, bet cik saprotu, atšķirības ir arī piekarē. Vai tās dod kādu efektu?