Perk
Nu tad tev ir SABa vai nav ![]()
Perkach - vai tevi var apsveikt ar SAAB iegaadi ![]()
Tēma: GNBF II
Man Gaujaa kaut kads Audi 100 Sundays gadiijies - viens iepirdis celja preteja gravii, cits aizgaajis vinkjelii pa taisno kokos ![]()
Izskatas ka es nakamnedelj varetu piedalities ja mani kads aizrauj un atrauj ![]()
Neko nezinu
Jagatavojas aiztstavet pirmdien un ir sadi tadi majas darbi ![]()
Gan Nez gan biz ir taisniiba
Sviest - kush - netraucee manu domu lidojumu!
![]()
Yukki
Tu gan esi divains - noperc chetrgadigu auto lai jauktos un remonteetu!
![]()
Tēma: GNBF II
Leishos labi b/u SAABi pardodas:
www.aeropolis.lt/car.php?id=90
Pieversiet uzmanibu komplektacijai kur rakstiits AUTOPILOTAS... ![]()
Tēma: jautaajums!
Mekle roka diggenu! A starp citu jamas sezh kaut kur pa kluso ierakumos!
Vajadzet izvlinat uz 4T ![]()
Tēma: GNBF II
Vakar dabuju aptaustit un izbraukdt ar manu dzives sapni, bet nezin kadelj nekadas emocijas
Nezinu ko darit - Ferrari man jau sen nepatiik
nevar tak cilveks dzivot bez realizejama sapnja ![]()
Tēma: GNBF II
Mans gulbis beidzot zuz!
Vajadzes tik kankoshnedelj TA iziet
Suurakais ir tas ka sieva pazinjoja ka veloties 9-5 sedanu
![]()
Tēma: jautaajums!
sliktak skanes t.i. mazakas stravas utt jo 4 omigas "kustas"ar lielaku stravu bet var ari nosvilimat pastuzi
par papildjautajumu - vienkarshi jaizvelas tumbas ar tadu nominalo prtetestbu.
Tēma: GNBF II
Nee - vinju var izvilkt praktiski npo jebkuras pozicijas, bet dzineju var izslegt tikai noraujot vadu no inducenes ![]()