juuzveris rakstīja: ar jums te bez lekšanās nekādīgi
Mazs vēl esi ,lai lektos,salaga tāteikt.
juuzveris rakstīja: ar jums te bez lekšanās nekādīgi
Mazs vēl esi ,lai lektos,salaga tāteikt.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Labvakar.
Pirmkārt-paldies BMW x-3 vadītājam par interesanto un negarlaicīgo pabraukšanos.
Otrkārt-Stabulnieks ir trubadūrjenots.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
pozitiivais rakstīja: iešu ka nu pačurāt...
Ej,ej, reizi gadā jau var.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
stabulnieks rakstīja: Baisulis nesen aizturēts gastranomā , jo ēdis tieši no vitrīnas jēlus pelmeņus !!!
Nevisēdis, bet tikai pagaršojis. Kā es varu zināt,ka nedrīkst pagaršot,ja izlikts??
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
SuperZigis rakstīja:
Baisulis rakstīja: Stabulnieks bērnībā daudz rijis nevārītus spagetti,tāpēc tāds pagarš izdevies.
nevis spagetthi, bet aiz ausīm ticis staipīts
Ta jau viņam ir zaķa ausis!!! Kur šis tās slēpj?? pieglauž stipri?
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
stabulnieks rakstīja:
Baisulis rakstīja: Stabulnieks bērnībā daudz rijis nevārītus spagetti,tāpēc tāds pagarš izdevies.
Es zinu vienu kas bērnībā ir pārēdies bumbierus
Zigis?? ![]()
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
SuperZigis rakstīja: nevis vau, bet hau
Nezinu to jūsu,suņu, valodu.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Stabulnieks bērnībā daudz rijis nevārītus spagetti,tāpēc tāds pagarš izdevies.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Stabulnieks tak ir viens riktīgs ORGĀNU speciālists. Tagad par Pozija TO ieinteresējies,grib TO cietu.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
pozitiivais rakstīja: pārēdos...
Apēdi 2 cepumus un lielo krūzi kafijas? Nu ja,tā ir,parasti viens cepumiņš.....
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
farruhs rakstīja: Mirlas un zjupidki... sipat hunaj... ņesporchuvaitje moi nastroi rabocji, ane to spogom po zolupņičku palučiķe...
Pāšôl nākuj.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
HRE rakstīja:
Pat ja es buutu , tu man nepatiktu Taa ka droshi ieej vazelina vannaa un tad dodies mekleeties
Re,jau zin,ka es šim nepatīku ![]()
![]()
![]()
Fui,tak liecies mierā,meklē te www.purvs.lv
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Džeks atnācis te meklēt kādu sev naktij ![]()
Nu i grib uz kino tagad.
Man te doma,ka kino apmeklē NSNF koorporācijas locekļi un kādi citi paziņas,tāpēc uzaicinājum tād. A te vienam-gejs. Re,meklējas.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
HRE rakstīja:
Baisulis rakstīja: Laižam uz kino?
Tu ko gejs ? Ej kaadu sievieshkji pamekleet!
Tu tad jau gejs,ko ataucies. Ka,te kuķu trūkt,domā??
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2