Tawam kompim nepatiik ka Tu pievers lielaaku uzmaniibu auto nevis vinjam,greizsirdiigs tas Taws kompis ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: programmas
Tawam kompim nepatiik ka Tu pievers lielaaku uzmaniibu auto nevis vinjam,greizsirdiigs tas Taws kompis ![]()
Tēma: programmas
vnk esmu dzirdeejis ka katrai automasiinu markai ir sava atbilstosa programma, nju kaukas liidziigs "autodata", bet tikai katrai markai sava...