Ja mēram šādās proporcijās - tad zem 20ml notecējis bija...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Audi B4 automāts nobruka
Tur autiņu ar purnu pret sienu..
Uz vietas stāvot tik stipri jau netek,
droši vien lielākā daļa iztecēja braucot...
uber peļķe jau nebija zem autiņa...labi ja kādi 200ml tur būtu notecējis..
Tēma: Audi B4 automāts nobruka
Pārbaudīju līmeni kārbai, tur sauss kā tuksnesis.
Izskatās, ka tiešām kāda sūce būs...