Ka tu zini,svecīti turēji?😄
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
iciks rakstīja: Man jāizdara 2 darbības. Jānospiež viena poga un uz ekrāna jāveic izvēle. Kādam varētu būt jāveic viena pogas nospiešana. Pat ja to varētu izslēgt ar vienkāršu balss komandu, tāpat pietiekami bieži darot tas ir kaitinoši.
Kaut kas ar nerviem nav kartībā ja reiz kaitina.😉 Es visu laiku spaidu šo pogu,būs mīcīšanās-izslēdzu,būs stāvēšana-ieslēdzu.Braucot no Rīgas(Bauskas iela pie Valdo)uz Priekuļiem dzinējs nedarbojās 5-8 minūtes.Par degvielas ekonomiju nepiedomāju,piekškam tev darboties ja mēs stāvam.
iciks rakstīja:
imzz rakstīja: varbūt takšu firma neļauj atslēgt.
Izteikšu minējumu. Taksis piestāj kaut kur, gaida klientu, kas to izsaucis. Visdrīzāk noslāpē to auto. Tad seko nākošais klients, nākošais un vēl nākošais un tā visu laiku. Bez iejaukšanās softā, start/stop jāizslēdz katru reizi. Ja man dienas laikā 2x jābrauc, to var pieciest. Ja tas jādara stipri daudz - var piegriezties.
"Bez iejaukšanās softā" Rodas jautājums,cik jums jāizdara darbības(soļi) lai deaktivizētu start/stop?
core rakstīja: Labais 👍 Pastāsti kā zeķes un apenes pirki.
"Pastāsti kā zeķes un apenes pirki." Дядя Петя, ты дурак?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
kasinsh79 rakstīja: Katru dienu pārliecinos, ka daudzi zīmes burtiski neredz/pilnībā ignorē. Ziepniekkalnā Lidl rajonā uz Vienības gatves pusi sāk pilsētas kanalizācijas izbūvi. Ielas ir slēgtas caurbraucējiem. Waze atzīmēts, ka slēgts. Aizliedzošā ceļazīme gan Vienības gatvē, gan ieliņās, iekšā iegriežoties. Taču akli!! Rindā vien brauc cauri dzīvojamajai zonai līdz kādus 400m tālāk… atduras pret lielu izraktu bedri un ekskavatoru 😂 un visi kā pilnīgi stulbeņi griežas apkārt (grūti - ierobežots ieliņas platums) un brauc atpakaļ. Zaudējuši vēl vairāk laika un kļuvuši par apsmieklu. Lūk, kur CP reāla zelta bedre.
CP zelta bedre ir jeb kurā dzīvojamā zonā,ir indivīdi kas tur mizo 50-60.Tikai sods viņu neizmācīs bet 1 gadu bez tiesībām tieši laikā,lai pārdomā dzīvi.
Gribu pa dalīties kā es vasarai pirku sandeles. Iepriekšējās pirku Ecco jo tur ir mans izmērs(47-48),ka arī kurpes tikai pie viņiem.Kāpēc ecco,tapēc ka kvalitāte,manām 10 gadus vecām sandelēm klipši strādāja kā jaunām,vienīgi zole sakalta un salūza. Aizbraucu uz Akrapoli,nav ko izvēlēties,tukš veikals,Rīga Plaza tas pats,tikai opju modeļi pa 120 eur.Braucām no Jūrmalas uz Rīgu un izdomajām iebraukt"Via Jurmala Outlet Village".Un tika pareizi izdarīts,pa 60 eur Ecco veikalā smukas sandeles un sievai pa 50.Pat ecco mājaslapā neko neatradu kas bija tur.Un tās opju sandeles kas plazā pa 120 tur maksāja 90.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Katru darbdienu braucu no Mārupes uz mājām,Kantora iela-Ojāra Vācieša-Ulmaņa gatve.Kad no Ojāra izgriezies uz Ulmaņa tad ir ieskriešanās josla,pārsvarā viņa ir iekļaušanās josla jo tur ir štoperis(sastrēgums).Praktiski katru reizi tur ir kāds kas ne pa kam nebrauks līdz joslas galam lai iekļautos satiksmē bet tās viducī stāvēs kā auns. Vot šito mans nevar sagremot,kas tam cilvēkam paurī darās?Beigās viņš paliek zaudētājos jo es viņu apbraucu un iekļaujos satiksmē pirms viņa. Vieni idioti.😗
Tēma: Seat Arona Kasko
2021.gadā nopirku Cactusu,vajag kasko,paņēmu Baltā,210 eur.Pagāja gads,Balta saka šogad būs 270 eur.Kas tad nu?Detaļas esot palikušas dārgākas.Ejiet kakas lasīt.BAN paņēmu par 165 eur,auto vērtība 7000 eur.Un OCTA arī tika paņemta pie viņiem par 91 eur.
imzz rakstīja: varbūt takšu firma neļauj atslēgt.
Neļauj piespiest pogu?😂😂
Kur problēma,izslēdz ja kaitina. Catusam ar viena pirksta spiedienu tas tiek deaktivizēts.
Ja aķim španis pa švaku tad start/stop nestrādā,personiskā pieredze.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
msh rakstīja: Droši zini ka visiem, un nevis tikai pilnākajiem? ![]()
Cactusam kruīza uz stūres.
Var arī gadīties kā man bija kad pečkas radiators aizaudzis,arī blakussēdētājam pūta aukstu gaisu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Viss par PSA 1.2 PureTech (EB2) youtu.be/69vm_Jmz2rM
Laimē ielūgumus bet Tev darklight 2 ielūgumi ārpus konkursa. Nāc darklight es tevi sabučāšu,tu mūsu timurieties. Vispār tas ir vāks,tas tk lēti.
Tēma: SUV dīzelis
Daudzus gadus atpakaļ nopirku Seat Ibiza 1.4l benzīns ar 270000 km noskrējienu,kad aukstu pielaiž tad no izputēja nāca patīkama salda smarža.Pēcak paņēmu jaunu Škoda Fabia arī ar 1.4l motoru,nu tur aukstam nāca smaķelis,riktīgs acetons,pat mans pirmais auto VAZ 2008 nav tā smirdējis kā Fabia.Mans netiek gudrs,kāpēc viens vecs kraķis smaržo bet jauns smird,kad uzsilst tad jau viss štokos.
Saruna ar Krievijas opozīcijas žurnālistu Gļebu Pjanihu(Глебом Пьяных).Man patīk viņu klausīties,pat nepamanīju kā pagāja 40 minūtes. youtu.be/V_hd8QZIIIs
Man viss štokos bet tev nē jo tu tupais krievs,tur ta atšķirība.