Tas tavs video ir vecs kā pasaule.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pēc darba atnākot mājās palasu ziņas,protams kas jauns Ukrainā.Lasot Latvijas portālus rodas sajūta kad Ukraina dabūs pa pakaļu.Aizeju uz YouTube tur viss štokos,neatradu rakstu mūsu portalos kur ukraiņu droni aizlidojuši gandrīz līdz pašai Maskavai.Šodien pa rādio dzirdēju Čornobiļa ne Černobiļa,tas ir pisec.
Tu gribēji teikt (Dzēsts)? šodien var lamāties jo Māris (Dzēsts).
Tēma: SUV dīzelis
Nu tik gudrs,visu zin,ģēnijs bet brauc ar lūzni un uz gāzes.Es teiktu visas zināšanas kaķim zem astes jo dzīvē netiek pielietotas/izmantotas,varētu naudā peldēties bet nē,tikai gateris un guļošie ciskudrilles.
Tēma: SUV dīzelis
Nesauc citus savā vārdā neveiksminiek,viss tavs mūžs lūžņos un pļūtīšana pa trīs mēmiem.
Tēma: SUV dīzelis
darklight!Tu beidzot iedosi to infu par ieteikto 98,man jau apnika gaidīt.Kusties ātrāk. "un 95 apēd vismaz par litru vairāk."nu var tak tak pļūtīt bet tik šķidri ir jāmāk,laikam domā ka visi ir lohi kā pats.
Gruzīni cep jēra gaļu ne cūku un viņš viņiem ir ass.Latvieši nav aso ēdienu piekritēji.
Volx rakstīja:
ezis71 rakstīja:
Volx rakstīja: Pabiju Āgenskalna tirgū pēc rekonstrukcijas. Izskatās labi, bet pārdevēju ir mazāk. Nestāv vairs rinda tantiņu, kas pārdod mazsālītus gurķīšus, marinētas sēnes utml. Tomēr jāatzīst, ka nopirku šašlika gaļu un tas bija labākais marinējums pēdējo gadu laikā. Eko šmeko kkāda saimniecība. Pirksts gaisā.
Un pa cik kg?
Normāli - 7.50 Rimi visādus ķīmiskus cepamgaļas gabalus pārdod pa 9-10 Tā jau nav, ka tur viss pa lēto, bet var atrast labu cenas/kvalitātes produktu.
Normāla cena.Es pa lieldienām Cēsu Solo pirku 9.40 eur kg.Retu reizi tur pērku,bērnības garšas šašliks-riktīgi etiķains.
Volx rakstīja: Pabiju Āgenskalna tirgū pēc rekonstrukcijas. Izskatās labi, bet pārdevēju ir mazāk. Nestāv vairs rinda tantiņu, kas pārdod mazsālītus gurķīšus, marinētas sēnes utml. Tomēr jāatzīst, ka nopirku šašlika gaļu un tas bija labākais marinējums pēdējo gadu laikā. Eko šmeko kkāda saimniecība. Pirksts gaisā.
Un pa cik kg?
Tēma: SUV dīzelis
Alfa Romeo SZ V6,tikai 210zs,vot tā ir īsta Alfa nevis par ko jūs tur domājat un ar krāniņiem mēraties.280zs,stienis no pulēšanas nav jau nodilis?
Šodien darbā pārvarēju slinkumu un nomainīju autiņam ripuļus uz vasarenēm(riepas uz diskiem),rohlu izmantoju kā domkratu.😗
Māris laikam uz korķa jo ķīniešu raksti vel vietā.
Tas krievs noteikti bija par karu tikai negribēja piedalīties/nomirt.
Jaukas un laimīgas Lieldienas!Un nebraukājiet pipelē pie stūres savādāk jūsu auto aizbrauks uz Ukrainu un tiks uzspridzināts,pareizāk sakot-tu viņu vairs neredzēsi.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Vakar pa pastu saņēmu ielūgumu ierasties 11.04.2023 Gaujas ielā 15 par satiksmes noteikuma pārkāpumu iepretīm namam Dzirnavu ielā 149a. Tur retu reizi mēdzu braukt pa velo joslu lai nestāvētu garā rindā ar tiem kuriem vajag uz pilsētas centru,mans taisa labo pagriezienu uz Abrenes ielu lai nogādātu meitu Oskara Kalpaka skolu.Es tik domāju kurš mani nostučīja,ja būtu policija tad uzreiz paņemtu pie pakaļas,atceros kad viens busiņš taurēja kā traks kad viņam pabraucu garām pa velo joslu.
Vieni apvainojumi mana adresē.Esmu Youtubē redzējis šitādus izgājienus no sazombētiem vatņikiem kad viņiem liek priekšā patiesus faktus.Viss pārējais ko tu runā ir kaķim zem astes.Man kaut ar savām nodzertām smadzenēm neienāktu prātā vazāties pa krievijas lapām,lasīt viņu rakstus,kopēt,labot un publicēt apspriešanai.
Jap bet neviens nezināja līdz vakardienai kāds tu patiesībā sūds,100 reiz sliktāks par mani dzērāju,vazā un izplata visādu vatņiku dezinformāciju.
Tēma: Kia servisi Rīgā
Tāda lieta ka ķēde vai zobene jāmaina pie dīlera,dārgi bet būs garantija,visam pārejam nav nozīmes.