Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 100 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Opapā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sēžu te vienu piektdienas vakaru,ne šo,skatos Youtubē savus klipiņus,sūcu šnabīti ar sulu un trāpu uz nezināmu klipu.Tur Snoop Dogg un Eminem.Sāku klausīties,jo majo,šitais man patīk,pat atcerējos Underground laikus. www.youtube.com/watch?v=gdsUKphmB3Y

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Biju domājis kad esi sakarīgs vecis bet izrādās tups vatņiks.

Tēma: Smēķēšana

Drīz būs gads kā nepīpoju,tagad veipoju.Ikmēnesa tēriņi saruka no 120 eur uz 20 eur,guļu ka nosists,ēdu kā traks,tagad vēdars kā grūsnai govij.

Tēma: Pretkorozijas apstrāde? Vai ir vērts un kur?

Tēma: Pretkorozijas apstrāde? Vai ir vērts un kur?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Laikam tev taisnība,tik nesaprotu,kad sakās visa šī jezga,kapēc viņš to padauzi nepatrieca no partijas,uz ko viņš cerēja,varbūt viņa guļ ar viņu,ķipa mīļākā jeb topošā sieva.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Iespējams kad Rosļikovs par to mauku neko nezināja,nu nedomāju kad viņš bija/ir tik dumjš.

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Vienīgais kur Tu viņas vari pielietot tas ir nepārdomātā apdzīšanā/apsteigšanā,tā lai pretīmbraucošais nevarētu saprast ko viņam darīt tālāk,bremzēt,braukt pa ceļa apmali,pareizāk sakot biedēt tautu.

Tēma: Kia EV6 auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Suntazi rakstīja: Kur Latvijā var braukt ātrāk par 163 km/h? (pieņemot, ka lielāko daļu tāpat brauki pa LV, nevis Vācijas bāņiem).

Pilnibā piekrītu.Tā pat ja mēs runājam par paātrinājumu no 0-100,kur tu pielietosi tās savas,piemēram 5 sekundes.Es piemēram neredzu viņām pielietojumu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pieļauju iespēju kad Francijā nevienam neienāktu prātā ponta pēc noraut numurus,tas tikai Latvijā,krievu kultūra velkās mums līdzi no padomijas laikiem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šonakt sīkie perdeļi manu un vēl 6 auto atstāja bez priekšējiem numuriem,diviem bija pieskrūvēti tie tika salocīti.Izsaucu policiju,sastādīja protokolu,teica kad pēc stundas tas būs sistēmā lai apdrošinātājs var redzēt.CSDD numura maiņa izmaksāja 31.23 eur.Jautāsiet kā es zinu kad sīkie perdeļi,pēdiņas sniegā palikušas ap 38 izmēru.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Aizmirsu pieminēt,virtuve bija vienā no istabām bez kanalizācijas un ūdensvada,sausā tualete priekšnamā.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Freijers. 100m2 ir būdiņa, ne īsti māja, ja tajos 150 ieskaita iekšā normālu ~30m2 garāžu arī tas ir pamaz, ir dzīvots "šaurībā" un pie iespējas nekad negribu to vairāk atkārtot. Tu nezini kas ir šaurība!4 cilvēku ģimene,2 bērni un 2 pieaugušie 24 m2 dzīvoklī(divas istabas pa 12m2),tā ir šaurība!Tādā dzīvoklī pagāja mana bērnība līdz 12 gadu vecumam.

Tēma: Par radara detektoriem

Jā,īpatnēji,porš ir tātad nauda arī ir bet pauris tukšs.650 zin par frekvencēm bet tas nezin un mauc,tagad mauks ar kājām jeb ar auto līdz ķurķim.Nē,ķurķī viņš nebūs,nauda tak ir tātad advokāts visu nokārtos.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Video priekš GB12,te tiešām jauns/mazlietots auto.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tad jau godam nokalpojis.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Cik tad vecs(gadi)tas aķis?

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Bija pienācis laiks nomainīt dušas kabīni(slēgto),noskatīju,bez ne kādiem tur radio un masāžas sprauslām.Atradu par 323 eur Prof.lv bet gribās redzēt dzīvē,ir arī Citā Santehnikā tikai par 340 eur.Pagāšsestdien aizbraucām ar sievu uz to veikalu,apskatījām un sieva izdomāja pirkt tur bet viņas nebija uz vietas,bija jāgaida dažas dienas un piegāde 30 eur.Nu i labi kad nebija,nopirkām Profā un piegāde 15 eur.Piektdien mums viņu atveda un redzu kad uz kastēm rakstīts-izplatītājs SIA Cita Santehnika.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Daļa vatņiki sadalījās ātomos

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

GB12 rakstīja: Baigo prasību nav, TV skatos reti... Man vajag vairāk fonam un šad tad kādu filmu palūrēt...

Tikai un vienīgi QLED jo balts ir balts un melns ir melns.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nebeidzama diskusija starp Bradypus un Wala,man bija slinkums lasīt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

"Vienas nakts laikā nosprādzis aķis tik sauss, ka pat nesāk griezt." Ja jau negriež tad kas tās par skaņām-zzz zz z z z?Tik tik,tik tik,tādas skaņas būtu tuvāk īstenībai kad negriež.

< 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti