Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 100 >

Tēma: Dānijā pieķer ukraiņu šoferi ar trim vadītāja kartēm Latvijā reģistrētā kravas auto

Muļķības tu runā.Domāju pats ukrainis gribēja vairāk nopelnīt bet izrādījās kad Dānija nav Ukraina kur ta var darīt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Labrīt!Sinoptiķi mūs piekāsa,nav bijis putenis,sniega daudzums tik pat kā vakar vakarā.

Tēma: Hyundai Ioniq5 elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2022

Tēma: Datorspēle World of Tanks, kādi knifi un ieteikumi?

Xbox game pass,tiem kas nevēlas pirkt spēles,maksā abonēšanu un spēlē ko gribi,340 spēles,10 eur mēnesī priekš datora,13 eur pc un xbox konsole+onlain spēles.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad būs jāaizbrauc pēc veļaspūlvera.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kur?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

"Polija cīņā ar augsto inflāciju samazina nodokļus degvielai un enerģijai" Kolēģis pirms nedēļas bija Polijā uz futbola mačiem,gandrīz nedēļu tur nodzīvoja.Stāstīja kad cenas veikalos 2-3 reizes lētāk nekā pie mums,visam.Xbox konsole pie mums 320 eur pie poļiem 240 eur,viņa pirktās JBL austiņas Latvijā par 70 eur tur 20 eur,veikala grozā čupā saliktas,kā maksimā zeķes.Viss zlotos nevis eur,skumstu pēc latiem,1 santīms bija vērtība,1 cents-nekas.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Labākais kronis bija pirms nedēļas,vajadzēja dienas vidū aizbraukt uz centru no Mārupes.Braucu es pa Ojāra Vācieša ielu un redzu kad Ulmaņgatve stāv(štoperis),priekšā man buss,izgriežamies uz gatvi un buss apstājās.Ieslēdz kreiso pagiezienu un stāv kaut visa ieskriešanās josla tukša,tur viņa kādi 30 metri.Šitādu idiotisma pakāpi mans vel nebija redzējis. goo.gl/maps/EQ9pCT4defyajKfm9

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vienmēr esmu cienījis iciku,sakarīgi un patiesi izsakās bet tagad dzen kaut kādu huijņu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Un ar katru šo dalbajobu paliek vairāk. Vakar braucu no darba pa Kantora ielu,vista pa priekšu velkās,40-45-40-45-40,pie zebras bremzē bet gājēju nav,pie krustojumiem arī piebremzē.Būtu jau apdzinis bet es nebiju pirmais aiz viņas bet trešais,tie divi arī riktīgas sēnes.

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

darklight,kas liek tev domāt kad motors lēni/ilgi uzsilst,pēc kā tu to spried?

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

Aizaudzis pečkas radiātors ne uz ko neiespaido,saku no personiskās pieredzes.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Un cik litri mēnesī vajadzīgi?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pastāsti vairāk par berlingu,zem kapota V6 ? V8 ?

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

x2

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

atkal četri

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Rr19 rakstīja: Man viens tāds pirmās joslas braucējs Mūkusalas aplī neļāva pārkārtoties uz 1joslu, kā ieraudzīja, ka ieslēdzu pagriezienu, tā gāzi grīdā, nācās piebremzēt, lai jau skrien, nav žēl. Bet vislabākais, ka pirms pašas uzbrauktuves uz salenieka, šis ielec 2 joslā un aiziet taisni pa apli,tāds noplucis Passats bija.

Tā ir normāla paradība no lūžņu īpašniekiem,pats esmu daudzkārt saskāries,plus vel viņi gončiki.Klauni.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Neizjūtu degvielas cenas kāpumu.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Neizjūtu degvielas cenas kāpumu.

Tēma: Ūdeņradis - vai mēs brauksim ar ūdeņradi

Es nerunāju par petrolejas iekšdedzes dzinēju bet šķidrumu kuram degot tiek uzvārīts ūdens,iegūstam tvaiku.

Tēma: Ūdeņradis - vai mēs brauksim ar ūdeņradi

Nekur netiek pieminēts petrolejas patēriņš.

Tēma: Ūdeņradis - vai mēs brauksim ar ūdeņradi

Ja nemaldos tad Model E 16000 usd(mūdienās tas būtu 200000 usd) kamēr ford t sākumā 800 usd bet vēlak jau 300.Toties ar tvaiku 0-120 km/h 10 sekundēs un ar 90 litriem ūdens 2000 km,normāli cipari un tas gandrīz pirms 100 gadiem.

Tēma: Ūdeņradis - vai mēs brauksim ar ūdeņradi

"un tad vēl tvaikam tāda temperatūra ka izplūdi var kam izmantot ..." Varētu lūdzu konkrētāk?

Tēma: Ūdeņradis - vai mēs brauksim ar ūdeņradi

Kāpēc tu tā domā?

Tēma: Ūdeņradis - vai mēs brauksim ar ūdeņradi

Šis tvaika klaņa dzinējs ir noteikti lētāks nekā būtu jāizgatavo tec turbīnas analogu.

< 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti