HD audio
Flac audio
Nesaki viss,vecēka meita(22) nopirka pa 20 eur JBL ar vadu,godīgi sakot huijņa,Austiņu mīksta daļa guļās uz auss,kamēr manas ap ausi,piespiežās pie galvas.Bezvadnieku noteikti izslēgtu no sava saraksta jo es sēžu pie datora un vads man netraucē,nav jādomā par lādēšanu.
"Labas austiņas"-kas tas ir?Manas jau ir vecas,vel par latiem pirktas,70 izmaksajā,notītas ar izeleni bet skan kā tikko pirktas.Tā kā mūsu laikos pilns ar sūdiem tad jāskatās no 100 eur bet varbūt es kļūdos,pērkot veikalā sakumā japaklausās kā viņas atskaņo mūziku un cik labi viņas pieguļ,gluži kā bikses.
Tādu mūziku jaklausās dzīvajā jeb klātienē tad tu gūsti garīgo apmierinājumu.
Lai atjaunotu aķi sakotnējā stadijā jeb tuvu tam ir vajadzīgs tāds lādētājs kā es pieminēju.Un,beidz,vienreiz,gudri,dirst.
Tu tak neminēji cik km tika nobraukti pa to sezonu,tad vel ir tāds kā slodzes indeks,vai tas tika ievērots pērkot riepas,plus braukšanas stils.Man nav gadījies pa vienu sezonu nodrāzt riepas.
Mūsu uzņēmuma ir divi cilvēki kas nevakcinēsies.Viņiem būs jāstrādā tikai otrajā maiņā,garderobe un ēdemtelpa viņiem tiek liegta.Viņiem tiek atvēlēts apsildāms celtnieku vagoniņš un Covid tests būs jāveic ik pēc trīs dienām.
Es jau arī varētu atdzīvināt savu veco aķi,lai viņš nokalpotu vel 4 gadus.Kur lai es to izdaru,dzīvoklī?Plus vēl lādētāju vajag ar kuru var regulēt gan voltus un ampērus.
Vakar no rīta iesēdos autiņā,griežu atslēgu un tikai tikšķis,griežu otreiz,atkal tas pats.Nodomāju,laikam būs jāiet uz sabiedrisko.Pamēģināšu trešo reizi,nekā,ceturto,ir,pieleca.Vsjo poņatno,aķis kaput.Nopirku jaunu tanī pašā dienā.Vecais bija 2014.gada,labi nokalpojis,7 gadi priekš dīzeļa ar Start-Stop ir izcili,ja kas tad Varta.Ar jauno aķi arī Start-Stop atsāka strādāt(kad auto ir pietiekami uzsilis).Vienīgā nelaime,kad negribēšu lai viņa strādā,katru reizi būs jāiet multimedijas centrā un vajadzēs deaktivizēt. Vecais aķis ir viss melns.Tagad Varta aķi sadalās trīs grupās,apakša visiem sudraba,vienīgi augšējā daļa liek saprast kurā grupā. Melns-budžets Zila-vidējs Sudraba-super puper. Ja kas,tad Bosch aķus ražo uz tās pašas līnijas kur Varta jeb Vartu kur Bosch,īsāk sakot,viens un tas pats tikai citā kulītē.
eidis rakstīja:
ezis71 rakstīja: Šodien Cactus tika pie ziemas riepām,Firestone Winterhawk 4,bonusā viena gada paplašinātā garantija,i togo,3 gadu garantija,69 eur par riepu.
Mājās vieni kkad pasen nopirka Firestone (modeli neatceros, bet pēc raksta liekas, ka ne šīs). Izturēja 1 sezonu. 1!!!!!! sezonu. Līdz indikatoram. Vairāk šī ražotāja riepas nepērkam.
Firestone kopš 1988. gada ir Bridgestone korporācijas sastāvā, bet kopš 1991. gada - oficiālais Indy Lights Championship riepu piegādātājs.
Remapam cenas draudzīgas un darbs tiek paveikts kvalitatīvi. Par Fordu runājot man radās aizdomas kad tur ir darbojošies kolhoznieki,nu kaut ko atslēguši bet atprogrammēšana tika paveikta ķap ļap.Kāpēc man tādas aizdomas?Darba kolēģis nopirka behu(lietotu),sakumā viss čikiniekā,vēlāk sāka zust jauda un kļūdu nav.Izrādījās bija izgriezts DPF bet atprogrammēts caur pakaļu.Redzēju vienu video kur autiņam tika izdzēstas visas komandas,visu tev panelis rādīs tikai nekad mūžā nerādīs nevienu kļūdu.
Piedod, nezināju kad tu esi viens no viņiem.
Vakar darbavietā nopotēja tos kas bija pret šo procedūru.Tagad kuri ir šie cilvēki?Tā kā es viņus pazīstu daudzus gadus tad tie reti stulbi radījumi, ļoti zemā attīstības līmenī.
Jā,un uz degvielas patēriņu nekāda iespaidu,tāds pats kā ar vasarenēm.Šodien braucu uz pāķiem,uz spidometra 97 km/h,kompis rāda 3,5 l.
Pirmais iespaids par jaunām riepām, auto salonā iestājies klusums,tik motoru dzird.Tagad atliek gaidīt melno ledu un sniegu tad uzrakstīšu ko vairāk.
Šodien Cactus tika pie ziemas riepām,Firestone Winterhawk 4,bonusā viena gada paplašinātā garantija,i togo,3 gadu garantija,69 eur par riepu.
"Informācija, ka vakcinētie, ja arī slimo, tad slimo daudz vieglāk ir vispārzināms fakts" No kurienes tev tāda informācija?
Pie mums darbā kaut kas līdzīgs,18.novembris pēdējais datums.Izrādās daudzi nav potēti,tik nevaru saprast kā tā sanāca jo mūs tak darbvietā nopotēja.
Kolēgis man stāstīja kad pl.7:30 jau ir tauta. Kad biju komandējumā Dānijā tad Lidls bija kā Supernetto,cenas ļoti līdzīgas ar Latviju,tas bija 2010.gads.Bija mazie veikali un lielie(ar maizes ceptuvi),mēs tur ikdienā iepirkāmies,rindas arī bija,tikai ne ārā.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tad jau netirgotu ja nepirktu.Pieļauju kad MY cena tāda arī paliks kā līdz šim,varbūt vairak sāks pirkt kad fosīlā pietuvosies My cenai,laiks rādīs.