Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 100 >

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Vakar nebiju ņēmis bet šovakar noteikti vajadzēs.Mums tas msh tāds gudrinieks bet tikai vienu zilo savā mūžā lampiņu ir redzējis,pat nespēj loģiski padomāt ar ko asociējas zilā krāsa.Godīgi sakot es tai lampiņai neredzu jēgu,kam man tā informācija par auksto motoru,picasso viņa bija bet kaktusā vairs nav.

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Nu gan muļķis,zila lampiņa-auksts motors.

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Viņš tagad aizgāja pulēt stieni jo tu viņam Like ieliki.

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Humors ar to msh bet mk2 iet lopā

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Nezin par zilo lampiņu

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Lūžņu speciālists ieradās.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kad stāstīju par savu bēdu ar Adblue man viens teica kad bija jāpērk benzīnieks un šādu problēmu nebūtu.Re kur video par PSA benzīnieku,šitā jau konkrētā auza.

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

Interasanti pa cik viņa to lūzni nopirka?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Latvijā arī to varētu ieviest,tikai mums uz ceļiem vairs nav redzami CP.Meloju,Rīgas velomaratona laikā tik daudz CP nekad nebiju redzējis,tur kur pietiktu ar vienu ekipāžu tur bija divas,nu gluži kā kara stāvoklī.

Tēma: Degvielas filtrs, ABS VW Beetle.

lom.lv

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Spams.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pateicu viņam par kruīzu,neko neesot regulējis.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kamēr mans auto bija remonta, sanāca nedēļu ar kaimiņos dzīvojošu ceha priekšnieku braukt uz darbu.Viņa lietošanā jauna Škoda Octavia,prasīju kā patīk auto,pirms tam bija Honda Civic universāls.Esot apmierināts ar ietilpību jo viņam divi mazi bērni.Nepatīk kad klimats iebāzts planšetē, sanāk novērsties no ceļa.Kaitinot joslu palīgs kā arī adaptīvā kruīza jo sāk pāragri bremzēt un diezgan strauji,sakot kad cilvēks tā nekad nebūtu darījis.Kā arī reizēm gļuko keyless,pieejot pie auto atslēdz durvis un tanī pašā brīdī aizslēdz, vienu rītu iesēžamies viņa autiņā,uz paneļa izlec paziņojums"atslēga nav atpazīta",ieteicu auto aizslēgt un pa jaunam atslēgt,tā arī tika izdarīts un problēma tika novērsta.Izrādās tas esot bijis sīkums, vienreiz bijis riktīgs prikols,esot ar sievu aizbraukuši uz veikalu,viņš ar bērniem palika mašīna bet sieva iegāja veikalā ar visām auto atslēgām.Uz paneļa izlec paziņojums kad nav saziņas ar atslēgu bet autiņš neslāpst.

Tēma: Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

Ir Philips skuveklis uz aķi,savu darbu veic tik pat labi kā pirms 10 gadiem kad viņu iegādājos.Ir viens no pirmajiem Smart TV bet tā kā joutube šo modeli vairs neatbalstīja tad tika iegādāts cits TV,ne Philips.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Viensliežu domāšana?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Varu garantēt kad tu to video vispār neskatījies,tev galvenais kādu apdirst.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vel viens video par autiņiem un ekoloģiju,gandrīz 4 stundas,visu var neskatīties,pati sāls no 3:24:10. Es šo video noskatījos 3 piegājienos.

Tēma: Vai Dacia izdosies piedāvāt elektroauto par 11 000 eiro Vācijas tirgū?

Redzēju šo auto jau vasarā pie Mūsa motors,nu ko lai saka,neglītais pīlēns,tikai picas var ar viņu piegādāt.Sandero kudi smukāks.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vakar nodevu savu auto servisā lai novērstu stirnas nedarbus,tāme 1800 eur.Tomēr labi ka paņēmu eglei Kasko,noderēja.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šitais man patīk,nopērk nojātu auto un tagad Fords ir vainīgs.

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Īsti nesapratu ko tu ar to gribēji man pateikt. Vismaz video visu noskatījies?

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Tikai 40 minūtes.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bārdainais vecis šlipstē viss aktīvākais,vecene strīpainos brunčos arī neatpaliek.

Un orģināls

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Značit lūžņiem,vienkāršie zviedri jau arī nav nekādi bagātnieki,redzēju tur vienu baltu volvo kura sāni bija sarkani,tie nebija krāsoti bet ar akmentiņiem noduzīti,sarūsējuši.Skats bija stilīgs.Vispār msh aizbrauc kaut līdz Zviedrijai ar savu mk2,iegāz 86 benzīnu un apskaties ka dzīvo zviedri 400 km no Stokholmas un tad gaidīsim no tevis stāstus par dzīves līmeni.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vel stilīgāk veidot jaunu domgraudu nekā atbildēt uz jautājumu,vai ne?

< 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti