Vakar nebiju ņēmis bet šovakar noteikti vajadzēs.Mums tas msh tāds gudrinieks bet tikai vienu zilo savā mūžā lampiņu ir redzējis,pat nespēj loģiski padomāt ar ko asociējas zilā krāsa.Godīgi sakot es tai lampiņai neredzu jēgu,kam man tā informācija par auksto motoru,picasso viņa bija bet kaktusā vairs nav.
Kad stāstīju par savu bēdu ar Adblue man viens teica kad bija jāpērk benzīnieks un šādu problēmu nebūtu.Re kur video par PSA benzīnieku,šitā jau konkrētā auza.
Latvijā arī to varētu ieviest,tikai mums uz ceļiem vairs nav redzami CP.Meloju,Rīgas velomaratona laikā tik daudz CP nekad nebiju redzējis,tur kur pietiktu ar vienu ekipāžu tur bija divas,nu gluži kā kara stāvoklī.
Kamēr mans auto bija remonta, sanāca nedēļu ar kaimiņos dzīvojošu ceha priekšnieku braukt uz darbu.Viņa lietošanā jauna Škoda Octavia,prasīju kā patīk auto,pirms tam bija Honda Civic universāls.Esot apmierināts ar ietilpību jo viņam divi mazi bērni.Nepatīk kad klimats iebāzts planšetē, sanāk novērsties no ceļa.Kaitinot joslu palīgs kā arī adaptīvā kruīza jo sāk pāragri bremzēt un diezgan strauji,sakot kad cilvēks tā nekad nebūtu darījis.Kā arī reizēm gļuko keyless,pieejot pie auto atslēdz durvis un tanī pašā brīdī aizslēdz, vienu rītu iesēžamies viņa autiņā,uz paneļa izlec paziņojums"atslēga nav atpazīta",ieteicu auto aizslēgt un pa jaunam atslēgt,tā arī tika izdarīts un problēma tika novērsta.Izrādās tas esot bijis sīkums, vienreiz bijis riktīgs prikols,esot ar sievu aizbraukuši uz veikalu,viņš ar bērniem palika mašīna bet sieva iegāja veikalā ar visām auto atslēgām.Uz paneļa izlec paziņojums kad nav saziņas ar atslēgu bet autiņš neslāpst.
Ir Philips skuveklis uz aķi,savu darbu veic tik pat labi kā pirms 10 gadiem kad viņu iegādājos.Ir viens no pirmajiem Smart TV bet tā kā joutube šo modeli vairs neatbalstīja tad tika iegādāts cits TV,ne Philips.
Značit lūžņiem,vienkāršie zviedri jau arī nav nekādi bagātnieki,redzēju tur vienu baltu volvo kura sāni bija sarkani,tie nebija krāsoti bet ar akmentiņiem noduzīti,sarūsējuši.Skats bija stilīgs.Vispār msh aizbrauc kaut līdz Zviedrijai ar savu mk2,iegāz 86 benzīnu un apskaties ka dzīvo zviedri 400 km no Stokholmas un tad gaidīsim no tevis stāstus par dzīves līmeni.