Ja ar sprauslām viss okej tad nav problēmu,kad viņas mīž garām un melns mākonis gāžas pa trubām lauka tad tas pat zirgam skaidrs kad tur vairs nav DPF.
Nebūtu viņi atraduši naftu tagad sūkātu ledu un brauktu ar lūžņiem.Sakāpa galvā tiem pizdaboliem.Tūristi mūk pa gabalu no tās valsts dēļ viņu kosmiskām cenām.Kad biju komandējumā pie viņiem tad izbaudīju sešpaku alu par 12 Ls.
Un pie nākošās tehniskās ko dara,met uz ķepu?
Katru dienu redzu uz ielām jaunus(pēc Nr. sērijas)autiņus,modelis itkā nav vecs bet pa stobriem gāžas melns dūmu makonis,notiekti viss izgriezts un sprauslas kaput.Kā šitie iziet tehnisko?Mans nesaprašanā.
Viss pareizi,savādāk nemaz nevar būt jo Latvija ir nabagmāja.Pat manā draugu/paziņu lokā neviens nevar atļauties nopirkt jaunu auto,kur nu vel sapņot par elektroauto.Tikmēr valdība tik domā kur nopizģīt kādu ļimonu.
Tīri smuks autiņš.Cik mm klīrenss?
Tieši tā bet visi apdzen pa vecam.
Nemaksā neko un klausies 101.ru radio,viss pa žanriem.Aplikāciju var lejupielādēt Play veikalā par brīvu.
Absurds uz Pleskavenes Rīgas virzienā,pirms Ieriķiem.Pabrauc garām pagriezienam uz Kārļiem,agrāk tur bija zīme Apdzīt Aizliegs 300 metri,papildplāksne pazudusi bet ceļa apzīmējums ļauj apdzīt.
goo.gl/maps/FV7qYsYYEwEdtfng8
Redzi,bet dažiem patīk pisties ar flešku.
Atkarīgs no tā cik lielā autiņā šis motors atrodas un cik labi piemeklēta kārba.
Nekas nav labāks kā caur bluetooth pieslēgties magnetolai un klausīties mūziku,vai tas ir interneta radio vai youtube.Tube pat izveido albūmu no tavām mīļākām dziesmām.
Un uz ko tas spiediens iespaido?
Piezvani viņiem-autodraugiem.lv
Krievijā trakums,1500-2000 cilvēkiem diennaktī aiziet pie dieviem no covid.
Darīšana tava bet 20000 km uzskatu par daudz kāda tur nebūtu eļļe.Mans Cactus(1.6l Blue HDI)no Beļģijas,ar visu servisa grāmatiņu,pēdējais ieraksts 2020.gadā,visas apkopes ik pēc 15000 km un tā septiņus gadus.Latvijā kā brīnumzēmē,apkopes manam Catusam būtu ik pēc 25000 km,laikam mūsējiem kaut kādas super puper eļļas.
Par slotiņām runājot,pie dīlera,ķipa orģinālās 70 EUR,Bosch slotiņas nopirku citur par 25 EUR.Vienreiz savai bijušai Škodai nopirku orģinālās,pēc 2 mēnešiem kaput,viss vienās švīkās,pat cauri neredz.
Viņa auto ir Peugeot 508 2018.gads,1.6l vti.
Kā jau esmu vairākas reizes teicis - tas klimats salonu ventilē tik labi ka nepieciešamība pēc kondiša ir tik maza, ka nerodas vēlme čakarēties un tērēt naudu lai to ieliktu.
Šitās pasakas vari stāstīt bērniem bet ne mums.Mēs lieliski saprotam kāpēc tev klimats bez kondiškas.
ledzep rakstīja: C4 catctus skaitās kā budžeta.modelis,.lidz ar to apriveni Dacia līmenis. Tie jaunie peugeot-bmw motori arī diezko labi..
Bet jāturās pa gabalu no 4 cilindru vti dzinējiem(psa-bmw),kolēģa autiņam ķēde tika mainīta jau pie 30000 km bet vel ir citas problēmas ko dīlers nezin/negrib salabot.
msh pārtikas veikalus apmeklē retāk nekā šrotus.
Un nepērc lietotu Latvijā auto.