To tu pareizi pateici,tā viss drīzāk būs.Izskatās kad Cactus būs mans pēdējais auto jo ar savu algu vairs neko nespēšu nopirkt jo mūsu valdība noteikti vel cels nodokļus kas saistīti ar auto un ne tikai.
Ja man kāds ir jāapdzen tad par ātrumu nedomāju,maksimālais bija 135,pat pie fotoradara Ieriķos vienam aizgāju garām,viņš nolēma tur vilkties uz 45,es 55 viņam aizgāju garām.Nu jau gandrīz 20 gadi pie ruļļiem,neviena soda par ātrumu.
Feisītī redzēju video kā vakar vēlu vakarā pie pils pilns ar policiju,evakuē autiņus,neļāva filmēt dažas personas,viss tā pat kā krievzemē,esošā vara ir pārmīzusi.
Izbraucu no Siguldas,redzu tālumā sastāvu ar smago priekšā.Apdzinu vienu tad vel vienu un noķeru sastāvu,smagais un 5 vieglie,pēdējais Golfs.Pirms Augšlīgatnes garais lēzenai līkums,pie sevis izlēmu visus apdzīt vienā piegājienā tāpēc biku no viņiem atpaliku lai varētu ieskrieties.Izejam taisnē,ceļš tīrs,sāku ieskrieties,Golfs arī sāk apdzīšanu,es aiz viņa,nu ko,iesim divatā garām.Paātrinājums labs,un ko jūs domājat,golfs sastāvam pa vidu izdomā pārtraukt apdzīšanu,palika smagais un viens vieglais.Labi kad apdzītie bija sakarīgi,atkāpās lai mums ar golfu būtu kur iekārtoties.Pēc uzkalniņa visus apdzinu,atgriezos savā joslā jau aiz zīmes apdzīt aizliegts.Pēc Augšlīgatnes visai taisne bija tīra,kā arī nebija pretējie,kad biju jau uzbraucis kalnā tad spogulī redzēju tikai smago.Tagad rodas jautājums,kas tas bija par gājienu no Golfa puses,jeb kas tam vadītājam galvā darās?Pirms Līgatnes gribēja apdzīt aiz Līgatnes vairs nē kaut taisne kudi garāka.
Tik pat labi es varu teikt kad iespējams Tu daļēji ar pirkstu taisīts.Ja gribi es tev varu izklāstīt savu domu graudu kā tu tiki radīts,vai gribi zināt?
anoagask rakstīja: 2-3 robus zemāk. Un iemācītos apdzīt ar ieskrējienu - ieskrējiens pa savu joslu, izbraukšana pretējā joslā uzreiz pēc samainīšanās ar pretībraucēju = apdzīšanas uzsākšana ar 100+, nevis 80, manevrs saīsinās par 8..10sek
Kad man bija citrons ar 1.4l atmosfērisko benzīnieku tad vienmēr apdzīšanu uzsāku ar ieskrējienu un 3 robā(kārba 5 ātrumi),tagad Cactus ar 1.6l dīzeli 100 zs,kārba tāda pati bet no ieskriešanos neesmu atteicies tik uzsāku no 4 roba,tikai jūti kad pēc simta ceturtais vairs neceļ atšķirībā no benzīnieka.
Sestdien braucot no Madonas uz Cēsīm,kādus 5 km pirms Bērzkroga,ceļa līkumā noķēru stirnu,līdz bremzes pedālim tā arī netiku,tikai pēc sitiena.
[url=https://ibb.co/5FNK6jz]
[/url]
[url=https://ibb.co/JtmmqRz]
[/url]
Luktura stiprinājumi nolauzti,miglinieks kaput,kapots vesels kā arī spārns,uz durvīm maza bukte no stirnas kājas,lops negadījuma vietu pameta.Vispār es brīnos kā viņa spēja vēl aizmukt,sitienu viņa dabūja pa galvu,mans ātrums bija 98 km/h.
Bļins,kā ienaku šeit tā Krievzemes avārijas,TU slims vai kā?Tak aizbrauc ar auto uz turieni,kaut uz Peterburgu,izjutīsi ceļu kūltūru jau iebraucot tanī valstī.
Aizvakar no rīta braucu pa Ulmaņa gatvi Jūrmalas virzienā,pie Prizmas veikala(Valdeķu iela)pirmā luksofora normāls satiksmes sablīvējums,aste sākums noteikti pirms Bauskas ielas tilta.Mans pirmajā joslā,redzu auto otrajā kas grib tik pirmajā,sākas kustība,man priekšā stāvošai auto palaiž to auto uz pirmo,tas lēni sāk pārkārtoties un.Un mocis man gar kreiso sānu uz kādiem 60 km/h,nezin kā izvairās no tā kas pārkārtojās.Pēc tam pie sevis nodomāju,šis noteikti nebūs ilgdzīvotājs.Korķī,starp autiņiem,lidot uz 60,šitādu dalbajobu mans pirmo reizi redz.