Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 100 >

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Jautājums vispār nebija tev adresēts,nu tad skaties video.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Tu gribēji pateikt kad tieši Latvijā šie bleķi rūsē un atdalās/nodalās nost.Vai ne?

Tēma: Volvo V40 2015.g., 2.0 dīzelis, manuālā - atsauksmes un pieredze

Vismaz kāds ko svaigāku vēlas iegādāties,parasti nāk pēc info par 2005.gadu.

Tēma: Akseleratora problemas...

Pilnībā piekrītu tavam teiktajam,kad nopirku savu pirmo dīzeli tad arī uzticējos ko iesaka "spečuki"jo pats biju muļķītis.Pirmais kas nobira bija turbīna,nomainīju, sprauslas arī nomainīju.Tad sākās problēmas ar DPF.Viens ieteica aizbraukt pie spečukiem Mežciemā.Aizbraucu,pieslēdza kompi,kvēpinieks kaput, jāgriež laukā,darbs 300 EUR.Nomainīt pret jaunu pat neieminējās jo tad viņi paliks bez darba un navara no tava vecā dpf.Izrādās veco dpf var nodod jo viņā ir dārgmetāli,var dabūt 100 EUR bet varbūt pat 300 EUR . Tātad,turbīna jauna, sprauslas jaunas, kompresija laba tātad atlika nomainīt tikai DPF un neko nevajadzēja amputēt.Parasti turbīna nokauj dpf .

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tā ekonoja bija arī pirms MY ar PRO dīzeli.Ar MY dzinējs atsaucīgāks pie zemiem apgriezieniem.Cik zinu tad EGR vārsts strādā tukšgaitas apgriezienos,kad tu spied akseleratoru tas aizverās.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pie tik stipra lietus gāziena kāds bija vakar nekas nevarētu apturēt ielu aplūšanu,nu ja vienīgi notekūdeņu kolektori 2 metru diametra.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ezis nedomā zaļi,ezis vairāk domā par EGR nekā par DPF.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Varbūt Ezis pārspīlē ar to ekonomiju bet dzinējs tukšgaitā strādā maigāk nekā fosīlo degvielu un cēliens labāks pie zemiem apgriezieniem.Ej tu zin ko tur mūsējie gāž klāt tam dīzelim,kāpēc viņš tā puto kad pildi kannā,Zviedrijā nekas neputoja.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man Cactus patīk,sākumā bija grūti pierast pie dīzeļa pēc benzīnieka,likās kad strādā traktors,tagad jau viss štokos,pieradu,ar katru dienu klusāks.Tikko rupjāks asfalts tā skaņa salonā,itkā nepatīkami bet patiesībā sīkums,tas tak nav MB vai msh golfs,cits līmenis,varžēdāji neko labāku nemāk uztaisīt.Salons ir ērts,pat aiz manīm(190 cm)nekāda dizkonforta.bagāžnieka tilpums arī pietiekams.Par dzinēju tikai pozitīvas atsauksmes,velk kā tanks,protams msh labāks,nav citu runu,mans toties ekonomisks,pa pilsētu 4,7l pēc datora,uz 115 km/h ap 4,5l,par 90 km/h labāk vispār nerunāsim,ap 3,5l.Visa tā ekonomija sākās kad ezis Neste MY iegāza,pa pilsētu tas nav jūtams bet pa štrāsi manāmi,nolēmu turpmāk braukt ar šo degvielu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

iAuto sauklis-Раша ДТП пиздата

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bija doma par Catusu ko uzrakstīt bet 23 dizlaiki mani apturēja,pisās tālāk savā sulā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vai kāds ir lējis bākā Neste MY,ir tur kaut kāda jūtama atšķirība no naftas dīzeļa?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Īsti nevar saprast kāpēc uz Ulmaņa gatves krustojuma ar Vienības gatvi sarkanai gaismai uzlikts vizuāls taimeris.Es vairāk piekristu zaļai gaismai taimeri bet ne jau sarkanai,tas tak nav ceļu remonts kur sarkanais 5 minūtes.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Īsti lauķi nevelk bet bremzē ar 20 zem atļautā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Mans šito arī nevar sagremot,kā var nezināt kad zīme 70 darbojas līdz krustojumam.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Lietuvā aplis ar četrām izejām/nobrauktuvēm,iebraucot aplī no pirmās joslas visu apli tev nespīdēs nomizot,tikai pirmā un otrā izeja būs tava.

Tēma: 110 km/h uz LV ceļiem

Svētdien no Priekuļiem braucu uz Rīgu pa Valmieras šoseju,aiz Raganas viens svaigi pirkts WV baltā krāsā nolēma braukt uz 85,mans viņu nokoda.Kad tiku uz A2 iestatīju kruīzu uz 110,pabraucot kādu gabalu redzu spogulī kaut ko baltu,nu ja,bremze pamodās,uz kādi 130 aizgāja garām.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Nav.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vakar dzeltenās zīmes par joslu maiņu Berģos bija aizklātas.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pagāšsvētdien braucu no Priekuļiem uz Rīgu,pirms Berģiem štoperis(sastrēgums) jau no Circle tanka.Atcerējos kad pie gājēju pārejas notiek remontdarbi.Lēni ripojam uz priekšu, pie Rīgas baltajiem burtiem tālumā var redzēt dzelteno zīmi kad divu joslu vietā būs viena.Un sākās pigori, labās joslas dažiem iemītniekiem jau ieslēdzas kreisie pagriezieni,mans arī labajā joslā.Es vienmēr braucu līdz joslas galam un tad tikai pārkārtojos.Man priekšā braucošais pa visām varītēm grib tikt kreisajā joslā,viņam priekšā braucošie auto attālinājušies jau uz metriem 20.Un ko jūs domājat,tas duraks tagad stāvēs,mans spiež tauri,šis sāk braukt bet pirms tilta tomēr ielīda kreisajā joslā.Mans jau ticis pie pārejas,dāvana no ceļiniekiem,divas joslas nevis viena.Vai nav padlas,varēja tak aizklāt to zīmi bet nē, laikam kādam grib ieriebtu. Vakar braucot uz pāķiem tādu dzelteno zīmi redzēju pirms dzelzceļa pārvada,ātruma ierobežojums nav,kad biju ticis uz tilta abas joslas brīvas, nekas neliecina par remontdarbiem.Kāpec tā jādara?

Tēma: 110 km/h uz LV ceļiem

Es atvainojos,tu muļķi tēlo? Tēma par atļauto 110 bet tu jautā kur.Kāda tam nozīme,ceļš taisns kā stīga,divas joslas vienā virzienā,JĀ, Vidzemes šoseja,no apvedceļa līdz Sēnītei,tagad esi laimīgs?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šodien laikam kaut ar mēness fāzēm, braucot pa Rīgu uz pāķiem mani nervi bija sabeigti.Tur kur 50 brauc zem 50,tur kur 70 brauc uz 50.Parasti piektdienā kad braucu uz laukiem visi Rīdzinieki diezgan raiti bet kad iebraucu Cēsīs tad man nervi beigti.Laikam šodien visi cēsinieki bija Rīgā.

Tēma: 110 km/h uz LV ceļiem

Tikko atbraucu uz Priekuļiem, izskatās kad daļai autobraucējiem 110 nav vajadzīgs jo brauc 100-105. Augšlīgatnē atkal luksofors

< 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti