Re kur labākai joks goo.gl/maps/251bgrAe2eK4iCaf9
Pilnīgi iespējams kad šī zīme 30 ir lieka.
Un vel divas liekas zīmes goo.gl/maps/7BCSKb4F8tgjxtJs8
Tu tak saproti kad Rīgas dome ir starā kad kāda iela ir bruģēta,neprasa nekādus ieguldījums 10 un vairāk gadus.
Token,sapisos,vecums nenāk viens. 
Sanāca te vienu darbdienas vakaru,ap pulkstens pussešiem pastāvēt kā kājāmgājējs Vienības gatves un Telts ielas krustojumā.Pārsvarā visi auto no Telts ielas taisa labo pagriezieni uz Vienības gatvi (Jelgavas virziens)jo no šīs ielas to izdarīt vieglāk nekā no Ulmaņa gatves.Vairākkārt tika novērots kad kāds guļ pie zaļās gaismas un protams tās bija sievietes jo iegrimušas virtuālajā pasaulē.Pateicoties viņu darbībām ar telefonu labo pagriezienu veica +- 2 auto mazāk.
Interesanti,cik mums izmaksās šīs ceļa zīmes,uzstādīšana un demontāža?
Krotow rakstīja: Jaunā parauga viengabala slotiņas nekad nav bijušas lētas nevienam no +/- jaunākiem auto kur tādas izmanto. 27€ par priekšējām slotām vēl izskatās žēlīgi.
Ko tu biji domājis ar vārdu "jaunā" paraugu viengabala slotiņas?
Sākumā biju domājis kad Cactusa slotām logu šķidrums plūst pa slotas iekšu bet nekā,logūdens smidzināšanas sprausla ir slotiņas galā,mazs plastmasas sūdiņš.
11 dizlaiki,laikam tas ir Māris.
Apskatijos to video vel reiz,tomēr šķērsām tiek frēzēts bet vienalga tas darbs kaķim zem astes jo pats ceļš nav diez ko plats.
Esmu pie dīlera pircis slotas priekš Picasso,kādi daži eiro dārgāk nekā citur bet ne trīsreiz dārgāk.Ponta pēc kādu dienu aizbraukšu uz Karlo motors,mans bija Andre motors.Kad teicu viņiem ka baigi dārgas slotas tad saņēmu atbildi-nu ir vel arī dārgākas.
Kā,uzkarsēt asfaltu.PSRS laikos Rīgā kad klāja jaunu asfalta virskārtu tad klājējam pa priekšu brauca iekārta ar gāzes degļiem kas veco asfaltu pataisīja mīkstu.Protams to darīja vasaras vidū ne pavasarī vai rudenī kad ārā auksti rīti.
Šaubos kad tās ribjoslas vispār strādās jo tiek frēzēts paralēli ceļa virzienam nevis šķērsām.Vispār to ribloslas efektu varēja panāk ar krāsojumu un nebūtu sliktāk.
Tikko feisīti redzēju video kad uz Valmieras tiek izfrēzētas ribjoslas???Es esmu redzējis ribjoslas bet viņas nebija frēzētas bet laikam iepresētas karstā asfaltā.Izskatās letiņi atkal par entiem miljoniem izstrādājuši savu tehnoloģiju.
Šodien lija lietus tad nācu pie secināju kad vajag jaunas slotiņas Kaktusam,tā kā viņas ir specifiskas(logūdens trubiņa tiek pievienota slotiņai)nodomaju ka jāiebrauc pie dīlera.Kad uzzināju cenu tad sapratu kāpēc nepērk citronus,80 eiras par priekšējām slotām.Piezvanīju uz autodraugiem,ir,Bosch,27 eur.
Piekrītu,bet ko tu gribi kad viņš no folija uztaisīts.
Varu garantēt kad radiātors caurs,Rīgas sāls viņu saēd lupatās.Picasso viņš arī tika nomainīts,tad autiņam bija 7 gadi.
Bija pienācis laiks nomainīt auto,paņēmu 2014.gada ražojumu,paliku uzticams franču autobūvei.Un tas ira,Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDI 100,manuālis.Auto no Beļģijas,170000 km noskrējiens,servisa grāmatiņas pēdējais ieraksts ir 2020.gadā.Klimats ir,kruīza arī un parkingi aizmugurē,man priekš pilnas laimes tas ir pietiekami,jā un kamera aizmugurē arī ir bet viņā neskatos kad parkojos.Auto skaitās krosovers,ne smakas no tā,manā Picasso iesēsties bija ērtāk,te tākā parastajā vieglajā bet kad esi iesēdies tad viss kudi labāk nekā picasso.Ļoti ērti benķi,stūre arī forša(forma)ērta un galvenais kad kruīzas vadība uz tās nevis aiz tās.Pa svētkiem pabraukāšu ārpus Rīgas tad varēšu vairāk pastāstīt kā autiņš ripo.
Bet jūs varat iedomāties,čata mauka sev divas potes uztaisījis,kas tam cilvēkam galvā darās,tīrais posts,lai dievs nogrābstās.
Turpmāk tu būsi čata mauka.
Viens tev dizlaiku iesprauda bez komentāra,tas ir iAuto zemais līmenis.
Ar poti nemirsi bet ar behu,tāds tavs sūdainais liktenis.
Patiesībā tu nav gudrs ja šeit pin iekšā intelektu ar pilno rubli,Tu uzvedies kā čata mauka.
Otrā pote??? Tu tak nav pilns rublis,nu ja,tev tak BMW,tas visu izskaidro.
Man ir alerģiskā astma,esmu daudz kontaktējies ar inficētiem,man nelīp.Bij te kādus mēnesi atpakaļ sūdīgi,uztaisīju testu,negatīvs,pēc tam vēl darbā divas reizes bija šmuce un atkal negatīvs.Varbūt tomēr ir taisnība kad kovids baidās no pīpmaņiem?
Filma tak par ko?
(Dzēsts)
650 neņem viņu galvā,viņš tak savu māti drāž bet te nāk kā svētais.