Ķīniešu kaste ar Renault emblēmu,labi,lūk tev eiropas variants,skatamies no 2:30 minūtēm.Piedod bet tas izskatās pēc kolhoza kurš noteikti jau pēc trīs gadiem sāks koridēt.
Te tika pieminēta Dacia Spring,nu nezinu,tiešām kvalitāte zem katras kritikas,par salonu var pieciest bet kas darās aizmugurējās arkās,tas ir vāks.Skatamies video no septītās minūtes.
Kam vajadzīgs grāvis?Lai novadītu ūdeni.Pareizi!Tikai viena problēma,ja grāviem nav attece tad viņš nestrādā un tā jau ir mūsdienu problēma.Krievu laikos bija meliorācija mūsu laikos tā nav,tagad domā jo dziļāk jo labāk.Spilgts piemērs,radiniekiem ir zeme,nu jau praktiski purvs,tikai ciņi.Ir grāvji kuriem ir izteka uz upi.Tad kāpēc purvs?Jo grāvji aizaugušu ar krūmiem un kokiem.
Stop,3 sekundēs līdz simtam,tur jābūt sporta auto,jeb kurš katrs uzņēmuma vadītājs tādu nepirks,ja nu vienīgi tāds kur viņa darbinieki ārā strādā praktiski bez cimdiem un krauj ar rokām jo nav iekrāvējs.
iciks rakstīja: Domāju, ka 1 trafarēta policijas mašīna periodiski parādoties tajos it kā problēmposmos izdarītu daudz vairāk labuma par mazāku naudu.
Cik nu varēju novērot tajā 1 eksperimentālajā posmā uz Tīnūžu ceļa, tad konkrētajā posmā visi vilkās kā pasprāguši, bet pēc posma atkal sākās masveida stihiska apdzīšana -visi visus. Kam tas vajadzīgs?
Pa Tīnūžu ceļu es braucu gana bieži un neesmu novērojis dižas problēmas, ja neskaita vietās pie radariem (nepārprast - problēmas parādījās PĒC radaru uzstādīšanas). Kad ceļu atklāja, tad gan bija daļa, kas vēlējās iztrakoties, bet tagad - nekā tāda. Policiju neredz ne trafarētu, ne netrafarētu, gana daudz posmu bez radariem, bet viss notiek diezgan normāli. Kāds ātrāks, kāds lēnāks, kā jau visur. Kamdēļ to čakarēt?
Pilnīgi piekrītu,arī vēlētos vairāk redzēt trafarētas policijas mašīnas.Rīgā un pierīgā viņas praktiski nav,toties ganās Cēsīs.Bieži esmu manījis kad uz ceļa negadījuma vietu atbrauc netrafarēts auto,uzskatu kad tas nav viņas darbs.Secinu,trūkst kadru jeb līdzekļu,visa nauda aiziet radaros.
Vienkārši agrāk Audi uz ASV nepiegādāja/netirgoja sportiskus modeļus kā piemēram S6,tikmēr MB un BMW visi modeļi bija pieejami.Tā bija Audi lielākā kļūda,manā skatījumā.
Neliela piebilde,tākā šis video jau gandrīz gadu vecs tad daļa infas ir nepatiesa.Spēlēju jau trīs nedēļas,bagi nav novēroti.Spēli pirku Epic Games,Steam šī spēle nav,xbox veikalā ir,par PS neko nezinu,pats spēlēju uz datoru.Stūre nav vajadzīga,ļoti ērti ar džoistiku.
Kad biju mazs knariņš tad tēva atvaļinājums tika pavadīts Vecates laivu bāzē.Fāterim sirdslieta bija špinis,makšķeri viņa rokās nekad nebiju redzējis.Mans darbs bija klusi airēt (bez šļakatām)gar zālēm bet fāters mētāja špini.
Tas vēl bija februārī kad bija sniega kupenas.Eju es pa rūpnīcas teritoriju gar noparkotiem strādnieku autiņiem un vienam ripuļu izgriezti līdz galam,skatos uz tām riepām un saprotu kad tās nav ziemenes.Opā rillā,tās tak vasarenes,visas četras, līdz riepu indikatoriem mazāk par milimetru.Eju pie auto īpašnieka,saku kad tev vasarenes.Atbilde bija izcila-Es nekur nebraukāju.Kā tu nebraukā,uz darbu tak tu brauc?Uz darbu braucu bet ne kur citur.Sapratāt loģiku,ja jūs braucat ar auto tikai uz darbu tad tas skaitās kad jūs nekur nebraucat!
Grūti pateikt,pēdējās naglenes bija pirms 15 gadiem.Nesaku kad slikti,reizēm biju dievs uz ceļa bet pārsvarā lieka trobele autiņā.Protams tavā gadījumā(dzivesvieta)brauktu tikai ar naglenēm.
Galvenais kad viņi parādijās pirmajās reizēs viņi bija oranži,kad pēdējo reizi biju Rīgas centrā(3 mēneši),pamanīju kad izgatavoti no lētās melnās plastmasas.Riktīga feņdrāšana.
Ir tikai viens secinājums,laikam neizjūt gabarītus.Kaut kas līdzīgs notiek uz kuprainā tilta Torņkanā(Altonavas iela),dažam labam autobuss vieš bailes bet ir bijuši gadījumi kad vieglais nejūt apmali un brauc pa tilta vidu.Ar satiksmes autobusiem tur arī pigori,stāv tilta sākumā un nebrauc pāri kamēr tilts nav tukšs.