Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 100 >

Tēma: Pārsteidzoši liela starpība OCTA cenās

Zili brīnumu,šogad viss lētāko octa uz gadu piedāvā BAN 37.18 EUR(e-octa.lv) kamēr octa.lv Ban polisi piedāvā par 41.18 eur.Beidzot Balta pietuvojās Swedbankas cenai 62.69 eur,parasti starpība boja no 30 eur.Zelta octa(Compensa)148 eur.

Tēma: Pārsteidzoši liela starpība OCTA cenās

Rīga,BM 14, Swedbank,60 EUR uz gadu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Aķis viņam grieza kā jauns,tik melns/balts dūmu mutulis nāca no izpūtēja bet pielekt negribēja. Apmēram šitā tas izskatījās kā pirmajā video.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

No alumīnija visa virsbūve,ņerža

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Piedod bet ir tautieši kas labprāt brauks ar vecu spaini vai tas ir VAGs vai japanis,kūpēs kā KAMAZ bet pilns ar ekstrām un stāstīs visiem cik auto ir labs bet paši čakarēsies ar auto piedarbināšanu šajos aukstajos rītos.Bet tikko viņiem pastāsti par jauno Dacia par sviestmaizes cenu tā dzirdama atbilde kad nevar krāniņu salīdzināt ar pirkstu.Man te kaimiņos viens nesen nopircis Ford S-Max,vel ārā bija 0,kad viņš centās piedarbināt likās kad āŗā -30,tagad jau labu laiku stāv kā nekustāmais īpašums,laikam gaida plusus.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

šitais biku labāks.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Koka mēteļus jau iepirkāt?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pašlaik manās pirmās divās vietās ir divi klipi,paies laiks un būs citi klipi manā topā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Meita saka kad bērni dzied.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Juhūūūūūūūūūūūūūūūū

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kad StarFM pienāk piektdiena tad dzirdam ēterā kliedzam Piektdienāāāāā. Šnabis ir labs Iedzert nav grūti, Dzērējam pļēguram ir viegli kļūt.

Mans jau labā omā.

Tēma: Autovadītāja(s) apliecība Latvijā no 16 gadiem - PAR un PRET

Kaut no 15,tik vajadzētu kādu apzīmējumu kad esi iesācējs,ZZZZ to pieminēja.Atteiksimies no 70 km/h bet paliek 2 gadi,igauņiem laikam zaļa kļavas lapa,zaļš gurķis būtu tieši laikā,protams biku pazemojošs,ja gribi braukt no 15 vai 16 tad būs jāpacieš.Ja tevi policija aptur bez gurķa tad tiesības nost uz 5 gadiem,bez atrunām.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Pēc čoma kulaka viņš noteikti arī vairs nerādīs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jap un plus tās brūnās žļurgas uz kuras tiek bērti akmentiņi,PSRS laikos tas bija piķis un akmentiņš savā vietā turējās kā pielīmēts.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Uz nullīti var ar autogēnu bet ne visiem piestāv pliks plēsis. Bet ir viens labums no gariem matiem plēsis nesalst,pat cepuri neprasās.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

No 27 collam uz augšu un obligāti ieliektam.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Piedod bet televīzors nevar būt par monitoru,ja nu vienīgi pagaidu variants.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Smuks i20,labāk izskatās par c3. Kas ar to benzīna vāciņu,izskatās briesmīgi,visu auto izskatu bojā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/citroen/c3/gfxdl.html#photo-1

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Piekrītu,tikai c3 klīrenss izskatās lielāks nekā i20.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Piemet vel 3 štukas un jauns c3,muša nav sēdējusi.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kad pirku savu egli tad autosalona īpašnieks iedeva sarkanos numurus lai varu aizbraukt līdz cssd jo nebija octa un tehniskā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Daudz gadu atpakaļ čomam bija točka Saulkrastos,vienreiz nedēļā pie viņa brauca policisti pēc grādīgās dziras par kuru viņiem nebija jāmaksā,ja nemaldos tās bija 5 pudeles.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jau trīs klauni stundas laikā ar bākugunīm nobrauc gar manu logu Bauskas ielā,smieklīgi gan tas izskatās.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Māna skatījumā viens no labākajiem šīs krievu grupas klipiem.Vispār viņiem daudz labu klipu,letiņi nobāl viņu priekšā jo mūsu klipi ir bērnišķīgi jeb atpalikušu uz 20 gadiem.

< 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti