Zili brīnumu,šogad viss lētāko octa uz gadu piedāvā BAN 37.18 EUR(e-octa.lv) kamēr octa.lv Ban polisi piedāvā par 41.18 eur.Beidzot Balta pietuvojās Swedbankas cenai 62.69 eur,parasti starpība boja no 30 eur.Zelta octa(Compensa)148 eur.
Piedod bet ir tautieši kas labprāt brauks ar vecu spaini vai tas ir VAGs vai japanis,kūpēs kā KAMAZ bet pilns ar ekstrām un stāstīs visiem cik auto ir labs bet paši čakarēsies ar auto piedarbināšanu šajos aukstajos rītos.Bet tikko viņiem pastāsti par jauno Dacia par sviestmaizes cenu tā dzirdama atbilde kad nevar krāniņu salīdzināt ar pirkstu.Man te kaimiņos viens nesen nopircis Ford S-Max,vel ārā bija 0,kad viņš centās piedarbināt likās kad āŗā -30,tagad jau labu laiku stāv kā nekustāmais īpašums,laikam gaida plusus.
Kaut no 15,tik vajadzētu kādu apzīmējumu kad esi iesācējs,ZZZZ to pieminēja.Atteiksimies no 70 km/h bet paliek 2 gadi,igauņiem laikam zaļa kļavas lapa,zaļš gurķis būtu tieši laikā,protams biku pazemojošs,ja gribi braukt no 15 vai 16 tad būs jāpacieš.Ja tevi policija aptur bez gurķa tad tiesības nost uz 5 gadiem,bez atrunām.
Daudz gadu atpakaļ čomam bija točka Saulkrastos,vienreiz nedēļā pie viņa brauca policisti pēc grādīgās dziras par kuru viņiem nebija jāmaksā,ja nemaldos tās bija 5 pudeles.
Māna skatījumā viens no labākajiem šīs krievu grupas klipiem.Vispār viņiem daudz labu klipu,letiņi nobāl viņu priekšā jo mūsu klipi ir bērnišķīgi jeb atpalikušu uz 20 gadiem.