Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 100 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Boombox dziesma,uz telefona nav vērts klausīties.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vieni no labākajiem mūzikas laikiem,pieļauju iespēju kad tagad viņi arī būtu topā,tā mans domā un jūs?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kaut kur cenzūra pazuda.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Skolas gadi

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Klasika

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pavisam aizmirsu,Youtube Music būs pieejams,veido bibloteku kā pašam patīk.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vispār 1 mēnesim jābūt bezmaksas,ir iespēja izpētīt patīk vai nepatīk,man tam bija atvēlēti 2 mēneši.Domāju kad tikai pamēģināšu,kad tik ne tā,nu jau divus mēnešus maksāju 9 eur,patiesībā nenožolēju par samaksāto naudu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Grūti pateikt,neesmu tik dziļi iedziļinājies,papētīšu dziļāk tad pateikšu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Labākais JBL specālists,manā skatījumā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mans kad ieņem ogu skatās jutebē mūzikas klipus,šat tad atrod senus labus gabalus,pirms nedēļas uzraku vienu tādu,varat ievērtēt.

Ezim patīk basi,protams ar mēru,ne velti mans nopirka Boombox 2,manai meitai patīk Sarkanbaltisarkanais bet tētim Sarkanā gaisma.Vispār man Youtube Premium,mans nelielās bet forši dzīvot bez reklāmām,plus telefonā muzons skan ar nobloķētu ekrānu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un čekists bija uzaicināts uz sarunu,tas ir pisec.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Čekista runa Davosā???Viņš tak zem zemes bunkurā sēž,pat virszemē nenāk uzpīpēt.Un galvenais,kurš stāstīja?

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

Laikam vainīga piektdiena jo mans sūc šnabi

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

Interesanti par ko man trīs dizlaiki,ko es ne tā uzrakstīju,laikam 7 gadi aķim ir daudz.Manai eglei jau 11 gadi aķim,kāpēc es zinu kad tas ir orģinālais aķis?Tāpēc kad tas ir beznosaukuma aķis,ražots EU i vsjo.

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

7 gadi un nonīka aķis,nav tā kā par ātru,tas Q7 tev no pirmās dienas kalpo jeb tikko nopirkts?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mans uz Metro Exodus uzsēdies,vislabāk tumsā spēlēt,nav bailīgi bet neomulīgi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/ Tiem kas grib uzspēlēt kādu spēli augstā attēla kvalitātē(Full HD)bet kuram švaks kompis tad šī proga tieši laikā.Tavām spēlēm jābūt Steamā,uz datoru spēli nav jāinstelē,tu spēlē mākonī.Ja izvēlēsies bezmaksas versiju tad bez pauzes varēs spēlēt 1 stundu,pēc tam varēs turpinat tikai būs jāpagaida rindā kamēr atbrīvosies vieta serverī,ilgākais ko gaidīju bija 5 minūtes!Vakar paņēmu maksas versiju,28 eur uz pusgadu,rindā vairs nav jāstāv,tikai dragā.

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

GK1968 rakstīja: Un nevis ar āra temp., bet ar dzinēja dzeses temp. un ja mainās nelineāri... Manam beigās tādus jokus vairāk palīdzēja izspēlēt sliktas kvalitātes kontakti, izmantoti aizdedzes bloķēšanā, t.i.lētā signalizācija.

" t.i.lētā signalizācija." Tu mani izglābi,LIELS PALDIES,esmu tev parādā!!! Iepriekšējais saimnieks autiņam papildus bija uzstādījis Skybrake S20 signalizāciju ar salona aizsardzību,laikam zelta stieņi tika turēti salonā.Aizslēdzot auto ar skybrake pulti spoguļi nepielokās atšķirībā no atslēgas pogām tāpēc pirms diviem gadiem vairs netika izmantota papildus signalizācija,piedevām tas citrons nevienu zagli neinteresē. Šorīt ar atslēgas pogu atslēdzu auto durvis,attaisīju vaļā un aiztaisīju,tad ar Skybrake pulti aizslēdzu auto un atslēdzu.Piedarbināju auto un viss čikiniekā,nekāda dzinēja aizrīšanās vai nevienmērīga strādāšana pēc 2 minūtēm.Sūda signalizācija 2 gadus man pisināja prātu un neviens serviss kas visu zin pat neuzprasīja vai autiņam ir papildus signalizācija,pēdējais serviss kuru es apmeklēju pirms dažām dienām teica kad viss drīzāk pie vainas droseļvārsts.

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Vispār manam auto ir papildus signalizācija kuru es neizmantoju, varbūt tā taisa sūdus?

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

GK1968 rakstīja: Man līdzēja droseļvārsta tīrīšana( ar noņemšanu) un, protams, visu iespējamo viegli pieejamo kontaktu izkustināšana( arī uz vadības kompi), Reno 1.15 l benzīns. Pirms tam gan biju nopētījis visu sensoru datus caur obd ar torque progu un nekādu loģisku kļūdu nevarēju atrast...

Tikai nevaru sagremot,kāds sakars droselei ar āra temperatūru?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kāpēc gan nē,Latvijas Via Baltica ir kā pudeles kakls.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šito kāds atcerās?

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Kur tad problēma?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Prozīt bet 350 ml degvīna izdzerti,vairāk nevar,rīt uz darbu,haltūra

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Klauni sprauž dizlaikus. iAuto ar tādiem biedriem izceļās un tāpēc tādā stagnācijā atrodās,vēlu slīgt dziļāk purvā.

< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti