Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 100 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jap,mans kad brauc ar velo velk ķiveri,drošība ir pirmā vietā pārvietojoties pa koplietošanas ceļiem un atstarojošs krekliņš arī.Protams tas viss ir vasarā,visu pērējo laiku braucu ar auto.Tavs teksts par sprādzēšanos un ķiverēm ir galīgā dirsā!

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Vispār tā ir vācu hujņa ne franču,iedirs sev biksēs speciālist!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vara apsūkāt šo tēmu cik gribat bet tāpat agri vai vēlu nosprāgsiet,kurš no gripas,kurš kovida un kuram ķieģelis pa galvu trāpīs,tāpēc nepisiet sev prātu.

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Tu mani nesaprati,man pie dirsas tavs 4x4,katram dzinējam ir savs kods un tātad savas sāpes.Man neinteresē tava auto komplektācija vai modelis,pietiktu ar Opelis dzinējs tāds un tāds un viss.Bet tev tak vajag palātīties kāds tev aparāts,piedod,laiks tak izaugt no tā biksēm.Neņem ļaunā bet šitais mani besī.

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Nu davai speciālist,benzīna dzinējs,piedarbinu aukstu motoru,pastrādā 2 minūtes un aizrijas,pēc tam izlīdzina apgriezienus un strādā normāli.Pabraukt nevar jo rijās ciet,atliek noslāpēt un viss štokos.Pat dīlers nespēja atrast problēmu kur nu vēl citi servisi kuri visu māk!

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Kur lai atrod zinošus speciālistus?Pēc savas pieredzes varu pateikt kad tādu nav.

Tēma: Opel Insignia Sports Tourer 2014

Interesanti vai Sport nosaukums ir kaut kā izmainījis tā 2.0l dzinēja uzbūvi?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kur vecie perdeļi?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sen nebiju apmeklējis iAuto,bet nekas nav mainījies,Krievzemes ДТП ir topā.Māris tik spēlē PS5,stagnē šī mājaslapa.Žēl kad šeit nav tādas aktivitātes kā feisītī,interesanti būtu pa diskutēt. P.s.Mans ir pipelē jo dzer šnabi,tagad varat pariet un dizlaikus salikt,vecie perdeļi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Laimīgu vērša gadu!

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Šeit neiet runa par lētu preci bet par kvalitatīvu preci.Savā laikā kad biju jauns un nelietoju alko mans tēvs stāstīja par veco laiku degvīnu,kad to iedzerot cilvēks paliek miegains.Vēlak kad sāku lietot šad un tad atcerējos viņa stāstīto un domāju vai man gadīsies kādreiz ko tādu mūžā izbaudīt,nu re,tas brīdis ir pienācis.Veselība,degvīna lietotājam tas nenāk par sliktu,vairāk pozitīva nekā negatīva.Manu radu lokā veselīgie nāvi sagaidīja diezgan negatīvi nekā pozitīvi,teiksim mokoši,kamēr tas kas pīpēja un dzēra nākamā rītā nepamodās.

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

ej dirst pokemon

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Labs šnabītis,Finlandia nobāl,Baltkrievu,vienīgi nākamā dienā miegs nāk kā traks,ne sušņaks ne galvas sāpes.Esmu daudz veidus izmēģinājis bet šitais viens no labākajiem.Galvenais kad tirgotājs to neapzinās cik tīra manta un tirgo kā otršķirīgu,tur zemākajos plauktos kamēr mēsli tusē tronī.

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Beidz dzīt zosis.

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Te gan tu kļūdies,alkoholisms ārstējās bet bmw diagnoze uz mūžu,līdz kapa malai.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu nav gudrs vai kā,rīt uznāks sniegs un tas indivīds tev iemauks purnā.Un tad tu visiem saviem draugiem stāstīsi kad viņš brauca plikām riepām.Varu 100% garantēt kad tā būs.

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Tu tak izrādās totāls losis esi,iespraudi dizlaiku ne par ko,plus vēl tev nav slinkums atrast kad es ko komentēju,tu tak totāls deģenerāts.Diagnoze-BMW,značit neārstējams.

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Pilnībā piekritīšu viencexperc,vāciešiem patīk taisīt mēslus un izlikties par muļķiem.Behai ir labi modeļi bet ir arī totāli mēsli un tā tautas pišana ar tiem cipariem aizmugurē,tas ir apkaunojoši nolaisties tik prestižai markai līdz kūts traktoram.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

msh laiza lopu sāli un saka ka ir paēdis.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

www.facebook.com/ltv7rus/videos/781251349399817/ Tas ir pisec,ar to mikrofona garo kātu vajadzēja pist pa muti nevis klausīties ko to āžis tur dirš.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ko cepies,gaterī algu neizmaksāja,kāds man tur sakars?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tēma: Aizsala logu caurules

Aizmugurējā vai priekšējās slotiņa slaucīs jeb kurā gadījumā,viņas nav apveltītas ar inteleku.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

uupis rakstīja: Veči! Jūsos sāk pamosties vēlme uz diskrimināciju! Diskriminācija pēc vecuma - Ōpis brauc tā, kā jūtas droši! Diskriminācija pēc dzimuma - Sieviete pie stūres! Diskriminācija pēc ienākumiem - ko tu velcies ar opeli! Padomā, pirms apvainot kādu lēnā braukšanā, vai pats ar tehniskām problēmām kādreiz atradies uz ceļa? Jautājums nr. 2 - vai atkalas laikā pats neesi bremze man ar savām lētajām riepām?

1.Jap,esmu braucis ar savu VAZ 2008 kuram saplīsa/pārplīsa sajūgā trose,ieslēdz avarijkas un brauc,kur problēmā.Interesanti,vai tu māki braukt bez sajūga? 2.Pričom te manas lētās Ķīniešu riepas?Mans nākamgad viņas nomainīs pret jaunām bet TU ar savām super puper ziemenēm vēl vasaru nobrauksi lai izdrāztu feniņus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vakar biju iebridis Vinotekā,tukša bode,laikam visi bija miruši.

< 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti