Vispār te var rakstīt un rakstīt,tik es esmu par slinku un plus tam nav jēgas jo dalbajobu uz ceļiem paliek aizvien vairāk.Katru dienu saskaros ar pamuļķu pigoriem,vistrakāk ar vistām(sievietes),tas ir totāls vāks,nedod dievs tu esi aiz viņas,var iet pakārties.
Gāzes iekārta nepaspēs piedilt kad auto būs jāved uz šrotu,ja tā godīgi pat šrots to auto nepieņems.Mums darbā ir divi lieli Lom.lv konteineri,viens tīram metālu atgriezumiem,otrs stīpām,drātīm un pērējiem sīkumiem.Nezin vai to Pasātu tur varēs izmest bet ir trešais,oranžais,sapujuši koki un salauztas paletes,tur gan viņu varētu iebāzt.
anoagask rakstīja: Liepājas rajonā ziema diezgan eiropeiska, bet ja brauc uz EE - tur ceļus nesāla, tikai šķūrē, un lielākā daļa brauc ar radzēm
Kad pirms gadiem 7 biju komandējumā Zviedrijas ziemeļos tad lielākā daļa tās iemītnieki pārvietojās ar Skandināvu tipa mīkstām riepām bez radzēm,pat komerctransports.Tas tiesa kad ielas ziemā netiek kaisītas,tikai nošķūrēts bet sniegs tika piebraukāts,kaut kas līdzīgs ledum bet ne tik traki,braukšana prognozējama.Apļveida krustojumos tika manīti akmentiņi bet viņi īpaši nelīdzēja/nepalīdzēja,visi brauc ar prātu,neviens neskrien+visi ļoti pieklājīgi,tīrais prieks bija tur pārvietoties ar auto,atpūta.Tā pilsēta bija Östersund,kam ir iespēja aizbrauciet uz turieni uz kādu mēnesi uz izbaudiet miera ostu,iesaku.
Conqueror rakstīja: lēnie braucēji ir liela problēma uz mūsu ceļiem
Lēnā braukšana patiešām ir ārkārtīgi liela problēma, jo tas rada daudz stresa situāciju un nevajadzīgu apdzīšanu. Lēna braukšana ir agresiju izraisoša braukšana, jo pārējie autovadītāji brauc aizmugurē un veic šīs te nevajadzīgās apdzīšanas. Un tiklīdz ir šī apdzīšana – iebraukšana pretējā virziena joslā –, tas ir ārkārtīgi bīstams manevrs.
Tas tiesa,sāku stresot kad kāds pisās vai muļļojas pa priekšu,apdzīšu viņu ar prātu,avārijas situāciju neradīšu.Gribās viņu apstādināt un pa muti sadot,protams kad nestādināšu bet uzvelkos ne pa jokam.Ar katru gadu muļļas paliek aizvien vairāk un vairāk,tās pārsvarā ir sievietes,nevaru sagremot kāpēc CSDD izsniedz vadītāju apliecības tik nedrošiem autovadītājiem.
Daudzus gadus atpakaļ nopirku jaunu otrās paaudzes Škodu Fabiju,hečbeks,1.4 l 16v 85 zs,bija apauta vasaras ripuļos 185/60 R14,nosaukumu neatceros,kaut kas uz M burtu.Pēc 3 gadiem nolēmu uzlabot auto izskatu un pkp nopirku jaunus Mak ļitokus R15 kā arī jaunas Kinergy eco,nu jau riepu platums 195.Braucu tāds priecīgs ar uzlabojumiem pa pilsētu uz 60 km/h,domāju jāpaskatās ko kompis saka par degvielas patēriņu,riepas tak platākas,laikam rij vairāk.Mans uz pauzes,no 3,8-4,2 l,what the fuck???Kas tie par cipariem,biju redzējis tikai 5-5,2 l uz 60 km/h,taisns ceļš,vēja nav,kruīza ieslēgta.Re kā,ar riepām arī var ietaupīt degvielu.
1.4 l atmosfēriskais,manuālā kārba,nobraukums 220000 km,visu laiku pa pilsētu,no rīta 20 km,pēc darba 9 km,vidējais patēriņš 7,2 l .Kādu mēnesi atpakaļ bija brauciens uz Latgali,bija nobraukti 600 km vienā dienā,pēc bākas sanāca 5 l uz 100.
Mūsdienu traktoru vai kombainu ir vieglāk vadīt par msh golfu.Nezin vai tā dorša tiktu galā ar ķēdēm kuras pielieto pārseguma paneļu nostiprināšanai pārvadājot fūres puspiekabē.Zviedrijā ir gadījies to redzēt,mans bija uz pauzes,sievietes uz smagajiem strādā.
Kādus izmērus ir noteicis mans auto ražotājs tādus arī pērku(195/55 R16)un nepisu sev prātu.Vasarenes uz ļitokiem,ziemenes uz dzelzi,riepu maiņu izdaru pats,pusstunda un darbs padarīts.
6 purni+instrumenti,nav pārkrauts bet normas robežās iekrauts.Ar vieglo tu pārspīlē,0.5 l uz 100 vairāk ne jau 2x,vispār riepās arī vairāk vajag iepūst tad viss būs štokos.
msh rakstīja: Gari gabali, bez kuriem šādu nobraukumu astoņos gados neuzgriezt, kā reiz motoram ir daudz veselīgāki nekā stumdīšanās uz darbu dižajā pilsētā 2x4 km dienā - un latvijas ātrumos tas 1.6 nemotors noteikti arī nedabū pārāk lielu slodzi. Bez tam - kas tad tas ir par tādu nobraukumu? Mums pa ceļiem ripo daudz dīzeļu ar divtik lielu nobraukumu...
Šitais rij kā lops uz šosejas kad nokrauts,11 l uz 100 km,vecais 2.5 l tika cauri ar 8 l uz 100.Šito es nevaru sagremot,kā mazais dzinējs var būt ekoloģiskāks izmešos kad viņš rij vairāk par lielo dzinēju kas patērē mazāk degvielas???
Tieši mērķī,Pleskavas šoseja aiz Siguldas ir viss īstāk piemērota zirga pajūgiem.Koku aleja ceļotājus glāba no vasaras karstās saules kā arī grants segums mazāk putēja.Man ir tikai viens variants kāpēc tā aleja vēl pastāv,zem kokiem zāle aug sliktāk kā arī krūmi negrib augt,ar vienu šāvienu divi zaķi.
Var no Priekuļiem uz Rīgu braucu pa Valmieras šoseju jo Augšlīgatnē tagad ir auza,izdomājuši caurteku remontēt.Aiz Straupes tāda paliela kolona ar vieglajiem,tad brauc uz 100 tad sabremzējās līdz 80.Domāju, domāju un izdomāju kad neiešu viņiem garām,iestatīju kruīzu uz 95 un sāku lēni no viņiem atpalikt.No aizmugures labi redzams kas sabremzē kolonnu,tie ir lidotāji virs simta kas reizēm ieķīlējas starp autiņiem.Kad dullie aizskrēja tad iestājās miers un līdz Sēnītei nekādas sabremzēšanās vairs nenotika.
Veci lūžņi ar problemātiskiem dīzeļiem,ja vēlme tikt pie šāda auto ar dīzeli tad jāskatās ne vecēku par 2007.gadu tad visas problēmas ar dzinēju tika novērstas.Benzīna 3.5l būs diezgan ēdelīgs,visu var glābt tikai gāzes iekārta.
Mēnesi atpakaļ biju uz radu saietu Sāmsalā,tīrais prieks bija braukt pa Igauniju.Svētdien ap pl.21 izbraucu no Pērnavas un uzņemu kursu uz dzimto Banānu republiku.Zīme 100,kruīzā iestatīts 100 km/h,visi brauc vienādi,nevienam netuvojos ne viens man.Šķērsoju robežu,vsjo,pizda,visi lido kā dulli, drīkst vai nedrīkst apdzīt,pie dirsas.
Tika pieminēts Graudu un Valdeķu luksofors,tā ir auza,mans tur vairs nebrauc.Bet līdzīga situācija ir Siguldā pie Nestes,vienu svētdienas vakaru braucot uz Rīgu korķis bija pirms Raibā suņa krusta.Nākamreiz jau braucu gar bobsleja trasi,sanāk lēni(zīme 30) bet toties braucu nevis slidinu sajūgu.
Secinu,visi jauninājumi uzlabot satiksmi tikai pasliktina situāciju.Vakar noskatījos Timrota sižetu par ViA Baltica jaunajām strīpām,nu ko lai saka,žopa.
Pieļauju iespēju kad piemaksu no valsts mums neredzēt 10 gadus ja ne pat vairāk.Es kā strādnieks metāla būvkonstrukciju ražotnē redzu tikai pasūtījumus veikalu vai noliktavu būvniecībai.Secinājumus izdariet paši.