Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 100 >

Tēma: Tukšgaitas apgriezieni.

Kaut kādu tuftu tu te sarakstīji, nākamreiz pacenties labāk.

Tēma: Tukšgaitas apgriezieni.

Āra devējs temperatūru rāda pareizi.

Tēma: Tukšgaitas apgriezieni.

Vai tad 2010.gada autiņam būtu šāda fīča?

Tēma: CSDD no 2020. gada vairs neveiks automašīnu tehniskā stāvokļa kontroles

1.Nodokļa,nodevas un naudas soda iekasēšana 0,99 eur Ļoti interasanti,par to kad es maksāju no manis paņem naudu par maksāšanu. 2.Atļaujas piedalīties ceļu satiksmē piešķiršana,veicot tehnisko apskati 2,85 eur Piešķiršana arī maksā naudu. 3.Transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates uzlīme 1,81 eur Kur var iegādāties šādu uzlīmi lētāk?Hologramma nav obligāta! Kopsumma ar PVN 6,24 eur CSDD nauda nāk griezdamies,normāls piķis ik dienu.

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Moci nopirka bet prāta spējas no dzimšanas nav bijušas,bēdīgi,vieni idioti.

Tēma: Ziemas riepas

Vācijā staigā ar vaļēju vējjaku ziemā bet Latvijā vēl džempers zem vējjakas,tur tā atšķirība.

Tēma: Ziemas riepas

Pēc tam sola atvasaru,vai montēt vasarenes?

Tēma: Ziemas riepas

Es noteikti tādas nepirktu jo tā nav skandināvu tipa riepa.Bet šāda Lavijas ziemai būtu piemērota.

[/url]

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

[/url]

Tēma: Ziemas riepas

Ir doma šodien pāriet uz ziemenēm,tā kā viņas man uz diskiem tad pusstundas darbs un tupeles nomainītas.Blacklion riepas, Ķīna,pirktas 2017.gadā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tad jau sanāk kad tavs MK2 tiek uzturēts kārtībā no šrota detaļām?

Tēma: Palīdziet atjaunot datu lapu

Tas nav ukrainis bet hahols.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Izgāju tehnisko apskati, vienīgi ceļa nodoklis pieauga, bija 64 EUR,šogad 144 EUR.

Tēma: Hyundai Santa Fe 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Vai jums nerodas sajūtat kad esat apdalīti?Lūk Hyundai par to pašu naudu bet lielāks.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Redz kādās auzās var iebraukt pērkot lietotu elektroauto.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Re kur video par tevi

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

Eu,650 token pipelē

Tēma: Ford 2.9 vadibas bloks

Viens par otru gudrāks.

Tēma: Rīga,Ezera iela.

Un kur attēli?

Tēma: (ne)Norādes ceļu remontos

Tas tik bija pārsteigums pirmdienas rītā,tādu var uztaisīt tikai Latvijā.Mans no Mūkusalas apļa uzbrauca uz Salu tiltu,tātad mani tas neskāra bet žēl bija tos kuri bija auzās.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Piedod bet Swedu tu nemaz neredzēsi pie manapolise vai letapolise jo viņa tur nav,tikai caur internetbanku tiek pie apdrošinātāja kurš piedevām ir igaunis.Elektrību es arī pērku no igauņa"aeon energy",beztermiņa līgums,maksāju par patērēto,pat nezinu kur viņiem ofiss vai vispār viņiem tāds ir.Jūlijs 111,12 kWh-18,21 EUR.Kad bija Octai cenas kāpums tad manējā sadārdzinājās par 24 EUR,bija 44 EUR tagad 68 EUR uz gadu .

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Kad pirku Fabiju 2008.gadā,ja nemaldos pirmais kasko bija 350 Ls+tā bija dāvana no Karlo Motors.Pēcāk tā summa bija mazāka,6 gadus ne reizi neizmantoju Kasko.Paņemsim vidējo,250 eur x 6 gadi=1500 eur.Man liekas kad Fēniksā to summu varētu dubultot ja ne trīskaršot jeb arī padirst,как карта ляжет.Tad Pežulis 500 eur pa dirsu,vēl egle 170 eur,nu gan stop,pietiks.

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Bet tev taču ir octa,ko tu vēl gribi?Nē,nu ja ti pipelē braukā pa savu ābeļdārzu tad jau ir cita lieta,tad vajag kasko un vienalga tu beigās būsi mīnusos.

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Mans jau gadu braukā bez Kasko,sapratu kad nav jēga maksāt itkā ne par ko,no tā arī nav nekādu bonusu.Dzērumā nebraukāju,agresīvs arī neesmu un tie franči arī nevienam nav vajadzīgi,var pat durvis neslēgt ciet.Tiem kam auto līzingā saprotams kad Kasko ir obligāts,nekur nespruksi bet savādāk nav jēgas.

< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti