Intereses pēc apskatījos ko man piedāvā letapolise.lv
Bonus malus 13
Uz 3 mēnešiem
Balta-29.65 eur
un dārgākais ir Seesam-55.62 eur
Uz gadu
Balta-99.69 eur
Seesam-172.97 eur
Nu baigi lētas polises un duraki maksā jo GB12 tirgus bābas,nu ne gluži tu bet tavi paziņas,kaut arī tu esi tur iesaistīts izpati negadīvas atsauksmes par Swedbank.
Visi par kaut ko sūdzās,vienam meita patīk otram māte.Nu i čto kad automatiskais maksājums,uz epastu tak atnāk rēķins par maksājumu,tur tak jābūt aklam ja neredz kad summa pieaugusi,neviens tak nespiež tev maksāt,atteikties tak tu arī vari.
Man sen sen bija Kasko no Ergo,kad viens garnadzis izsita priekšējām durvīm stiklu lai paņemtu maģi bez panelīti,pēc stikla maiņas Ergo man vairs neko nepiedāvāja.
Balta,tas ir īpašs stāsts,zvana man-Mums ir super piedāvājums,octa jums uz gadu,tikai 108 eur.Paldies bet man Swedbanka jau uztaisīja piedāvājumu par 48 eur uz gadu,vecene bija uz dirsas.
Banka ir banka,viņi naudu pelna lēni bet stabili jo viņiem ir kapitāls bet apdrošinātājs ir bomzis plus vēl jūra ierēdņiem algu jāmaksā un tad vēl lieliem bosiem ir šiki jāpadzīvo,lūk arī cenas starpība.
Re kur Forum Auto netiek vaļā no Cadillac Escalade,man liekas jau 2 gadus tirgojās,un kāpēc,tas ir benzīns,V8,6.2l.Būtas tas 3l dīzelis pilna Rīga ar viņiem būtu,ķertu kā traki jo Latvijas pilsonim patīk izkatīties šiki bet pie reizes drāzt feniņus.Vispār lielākai daļai dīzelistu patīk tā drāšana,nodoklis mazs un liekas kad uz gaisu brauc.
Sāksim ar to kad Latvijā BMW ar dīzeli ir topā ne ar benzīnu,tas pats ar Audi un citiem kuru summa pārsniedz 50000 eur.Cilvēkam ir nauda bet grib ietaupīt uz degvielu un nodokli,vot šito es nespēju sagremot.
Piedod bet Latvijas ceļiem tev būs pagrūti piemeklēt amartizātorus.Domāju kad normālās valstīs ne banānu republikā tu šiem amartizātoriem pat nepievērstu uzmanību.Manā īpašumā ir Citroen C3 Picasso,visur rakstīts kad šim auto ir pacieta piekare,toties pa Latvijas ceļu pampakiem šūpojās kā laiva lielos viļņos un rodas sajūta kad amīši par mīkstu.
Škodai biku pa daudz sakāpis galvā ja mēs runājam par komforta komplektāciju.Tiko bija raksts šeit par Oktāviju,kad turpmāk ādas stūre būs pieejams koplektācijā Active,līdz šim viņa bija tikai papildaprīkojumā.Fabijai 2008.gadā ādas stūre bija komlektācijā Elegance bet tagad tā skaitās super puper opcija,tas ir pisec,короче говоря,скотина зажралась.
Sestdien uz Pleskavenes aiz Depo jau bija korķis,nospļāvos un braucu caur Jaunciemu uz Carnikavu.Kāpēc tur tāds korķis veidojās uz Saulkrastiem un uz Rīgu?