Ne pa tēmu bet mans nesaprašanā.Vakar braucu uz Saulkrastiem pa via baltika ceļu,laikam sākot no kafeinīcas labajā pusē līdz Lilastei pārtrauktās līnijas abās pusēs ceļam partapušas par nepārtrauktām.Varbūt kāds man varētu paskaidrot kas ar to ir domāts?
goo.gl/maps/PZwSr1jYFzYVXHDz6
Ziepniekkalnā zinu tikai vienu zemu vietu kur PSRS laikos pavasaros applūda dažas privātmājas,tas ir uz Graudu ielas starp Vienības gatvi un Valdeķu ielu,precīzāk būtu Graudu un Blīdenes ielas krustojums.
Nu gan tu vari fleitēt. 
Manā paziņu lokā zinu trīs vācu lūžņu īpašniekus kuru dzinēji tika pārlasīti.
Kas notika,boss izdrāza,tāpēc nolēmi uzklupt ekspertam, kā sacīt-nolaist tvaiku.
Tad pričom te disks?Visu zini par jauniem auto bet tagad rodas sajūta kad tehniskā ziņā esi totāls analfabēts.
Tiešām mīl bet taupīt, gandrīz viss lētākās aizdedzes sveces.
Atkal"jeb",tad disku jeb loku?
Godīgi sakot es nesaprotu, kāds ieguvums ražot vienu auto modeli bet ar dažādām bremzēm-trumuļi vai disku bremzes?
Interesanti,ko iepriekšējais saimnieks teica par vibrāciju?
Pēc Fana rakstītā sanāk kad viņas ir vairāk.
Tā arī nesapratu, cik tad tu tās aizdedzes sveces nomainīji, trīs jeb visas?
Kolēģis gribēja xc90,meklēja kādu pusgadu kamēr nopirka,cits kolēģis jau pēc nepilna mēneša iegādājās xc60 mums stāstot kad auto ideālā stāvoklī.Jau izlīda pirmā problēma, kondiška slikti pūš auksto gaisu, protams auto saimnieks izvēlējās dārgāko ceļu,uzpildīja bez diagnostikas un tagad tikpat auksts gaiss kā pirms pildīšanas.Pieļauju iespēju kad šo problēmu viņš tā arī atstās.
Var arī pirkt mazlietotu kas tik iegādāts Latvijā,ietaupīsi kādu kapeiciņu.
Iegāju mobile.de paskatīties pa cik tirgojas pežulis 2008 ar dīzeli,2013.gads.Lētākais maksāja 8000 eur bet izskatījās kad kilometri notīti(90 000 km). Toties ar nobraukumu 144 000 km maksāja gandrīz desmit štukas.
Pieļauju iespēju kad km ir notīti.
Šaubos kad vispār var ko jēdzīgu nopirkt par 4500 EUR,ķem boļe dīzeli un automātu.
Mans liek domāt kad nav liela starpība kurš ražojis motoru, protams ir cimperlīgi dzinēnji bet ar pareizu pieeju viņu uzturēšanā viņi arī kalpos ilgi.Vispār ražotājs arī pieliek savu roku ātrākai dzinēja bojāejai nosakot eļļas maiņu ik pēc 20 000 km.Palasīju internetā par ep6 dzinēja problēmām,ziniet,biku smieklīga problēma visur rakstīta-sulo vārstu vāks.Tak nomainiet to blīvi,viņa tak nav mūžīga.Manam autiņam ir ep3 dzinējs, arī suloja vārstu vāks,1 stundas darbs un blīve nomainīta,vecā bija pārvērtusies par plastmasu, kā nekā drīz motoram būs 200 000 km.Redzeju vienu krievu video kur bija ieteikts ik pēc 30-40000 km nomainīt sveču spolītes, kā arī bija ieteikts nebraukt ar aukstu dzinēju.Maini eļļu ik pēc 10000 km un dzinējs kalpos ilgi.Nav tak daudz prasīts lai brauktu bez bēdām,vai ne?
Kas tev teica kad tie motori ir brāķi,tantiņa no tirgus?
Es kaut kā nemanīju nevienu ieteikumu,par franču autiņiem atbildes nebija, itkā tu nebūtu jautājis, vispār viena bija bet skopa.
Šodien ar kājām šķērsoju Vienības un Ulmaņa gatves krustojumu,skatos sarkanais krustiņš iedegas,nepaspēju acis pamirkšķināt kad šis jau nodziest,mans bij uz pauzes,2 sekundes dega.Tas ir satiksmes organizācijas joks vai kā?Pa divām sekundēm var tikai robā ielikt un vissss.
Un noteikti smird pēc eļļainām degošām lupatām?
Mans pirmais simolators bija Gran Turismo 2 uz PS1,vēl tagad man ir PS1 konsole,meita spēlē pūķīti Spyro kā ari 101 dalmāciešus,mūsdienu spēles maziem bērniem ir galīgi garām.Vēlāk nopirku PS2,praktiski izgāju visu Gran Turismo 4 uz 90%.Tagad uz datora spēlēju Spintires Mudrunner,ļoti interesants simulātors,grafika augstā līmenī,kartes neizsmeļamas.Uz vienu karti aiziet ap 3 stuntām,tikai ir viens bet,var iesēsties dubļos tā kad tu esi gatavs kārpīties no viņiem laukā veselu stundu lai nesāktu spēli no jauna.Tagad uz datora uzstādīju PS1 emulātoru,spēlēju tās spēles kurām man nav disku,atkal sāku spēlēt Gran turismo 2 jo patīkamas atmiņas.Sakrāju naudiņu,pārdevu dažus nevajadzīgus auto un nopirku Suzuki Escodu,vairs nevienu sev aizmugurē neredzu jau pēc pirmā apļa 