Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 100 >

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Toties Latvijā kūpošie/smirdoši dīzeļi var braukt kad grib un tehnisko iziet.Reizēm rodas sajūta kad to saimnieki lej bākā atrabotku,piedodiet bet dīzelis tā nesmird,pat KAMAZs tā nav smirdējis.

Tēma: Satiksmes organizācijas brīnumi

Rr19 rakstīja: It kā jau pareizi saki, bet, kas tanī krustojumā, ir izmainījies 28g.laikā. Ja tagad, ko pārtaisa, tad Timrots tūlīt kritizē, pēdējā "Zebrā" par Lubānas ielas kreiso pagriezienu. Par Valmieras ielas krustojumu arī televīzījā bija diskusija - speciālisti nosprieda, ka viss ir pareizi.

Tad tu atbalsti kreisos pagriezienus uz tādām maģistrālām ielām?

Tēma: Satiksmes organizācijas brīnumi

Vernons rakstīja: Paklau, laikam Tu esi šī sarkanā krusta autors! Tad kad ikviens braucējs redz pretējā pusē luksoforu ar papildsekciju, arī dumjas domas nerodas nevienā stulbā paurī! Ir sarkans krusts vai nav sarkans krusts krustojuma pārbraukšanas kārtība nemainās!!! Vienkārši satiksmi jāorganizē tā, lai pat muļķim būtu droši! Un par to ka pie zīmes tikai taisni un pa labi kāds aptur otro joslu, jo lūk viņam vajag pa kreisi Graudu ielā, uz Valdeķu ielu, bet pretī visi turpina braukt pie zaļā! To sauc par agresiju ar 280 Eiro sodu un 6 soda punktiem! Es nevaru veikt kreiso Graudu ielā uz Tēriņu ielu, jo aiz šķēršļa neredzu brauc, nebrauc. Egoismam nav robežu.

Te tak viss ir skaidrs Vernon,darklings domā kad mēs visi šeit esam zābaki,pat izstāsta kam domāts sarkanais krustiņš. Tagad par lietas būtību. Sarkans-uzmanību Dzeltans-gatavību Zaļš-starts Sarkans plusiņš vai papidsekcija-tikai starts,es esmu apdalīts. Tas pretējais jau zin kas tev tur ir,tāpēc droši mauc pāri pa sarkano jo var gadīties kad tu nogulēsi startu bet kad tev tur būtu pilvērtīgs luksafors tad čuriņa raustītos tā darīt jo var iebraukt purnā.

Tēma: Satiksmes organizācijas brīnumi

Pat PSRS laikos satiksmes organizācija bija augstākā līmenī nekā tagad.Varbūt kāds atceras kad zem luksafora zemāk stāvēja maziņš luksafors,plus,vēl viens pilnizmēra ielas otrajā pusē.Tākā es esmu gara auguma,mans beņķis ir līdz pašam galam aizstumts,tātad es sēžu tālāk no priekšējā stikla un ir tādi krustojumi kad es piebraucu pie baltās līnijas tad luksaforu neredzu.Vispār jau redzu,tikai caur panarāmas jumtu,sviests kaut kāds.Un šitie kriesā pagrieziena sarkanie plusiņi,tā ir nabadzības pazīme,normālās valstīs stāv pilnizmēra luksafors ar sarkano ,dzeltano un zaļo būltiņu.Un priekš kam pa nakti strādā luksafori,šito es nespēju sagremot,ir taču zīmes,varbūt viņi to speciāli dara,lai es nenoturētos un brauktu pa sarkano un tad varētu piķi iekasēt,cits variants man nav.

Tēma: Satiksmes organizācijas brīnumi

Es tam vairs nepievēršu uzmanību,jo nav jēgas.Ušaks pa saviem valdīšanas gadiem Rīgu nolaidis līdz klinķim.Visa nauda aizgāja promenādēs un Barona ielā, Rīgas ielām naudas nepalika.Beidzot noasfaltēja Graudu ielu pie dzelzceļa pārbrauktuves,jau 2-3 gadus atpakaļ bija kritiskā stāvoklī, tikai lāpīja.Ja nemaldos tad pagāšgad laboja pārbrauktuvi kura bija slēgta uz nedēļu, nodomāju kad ielu arī pie reizes savedīs kārtībā,fig tev.Es te varētu rakstīt un rakstīt tikai tam nav nekāda jēga un tu vēl kaut ko gribi no satiksmes organizācijas.

Tēma: Video reģistrators

Nevar tak krāniņu salīdzināt ar pirkstu.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Diezgan interesants domu grauds par autobūves nākotni.

Tēma: Ieteikumi jauna auto meklējumiem mazsaprotošai dāmai

Izskats ir mānīgs ja mēs runājam par otrās paaudzes Fabiju, nekāda diskomforta sēdošiem, vienīgi ja vadītājs ir gara auguma tad aiz viņa ir pamaz vietas priekš kājām.Visi kas pirmo reizi apsēdās fabijai priekšā bija izbrīnīti par plašumu,tikai pēc elkoņbalsta tu saprati kad sēdi mazā autiņā.Nobraucu 150000 km bez raizēm,uz ceļa ne reizi nepaliku,tikai sīki remonti,ritošai neko nemainīja.Samelojos,pečkas salona ventilators pēc 5 gadiem nosprāga,tas bija tāds dārgāks remonts,kaut kādi 200 Ls par darbu jo panelis jāņem nost.Galvenais kad nosprāga bez iepriekšējām pazīmēm,ne čīkstēja ne pīkstēja, vienkārši vairs negriezās,noķīlēja buksē,tur nav gultnis.

Tēma: Ieteikumi jauna auto meklējumiem mazsaprotošai dāmai

Ja grib braukt bez raizēm tad jāņem jauns un viss.

Tēma: Ieteikumi jauna auto meklējumiem mazsaprotošai dāmai

Retu reizi sakarīgi piedāvājumi/ieteikumi bet reti.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kāds būs cipars?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es atvainojos bet man liekas kad tu tagad muļķīti tēlo.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Varbūt pietiks publicēt tos krievzemes ДТП?Varētu aizstās ar sadursme.lv sadursme.lv/netalu-no-aizkraukles-uz-a6-sosejas-notikusi-nopietna-divu-auto-sadursme-viens-boja-gajusais/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es atvainojos,vai tad uz stūres vai aiz tās nav maģa skaļuma regulators?

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Mans nav gudrs šajā jomā kā arī citās bet viens elektriķis man pastāstīja kad Latvijas tirgū ir lētie un dārgie vadi.Protams taupīgais latvietis skrien uz Depo un pērk tos lētos vadus,kā arī visus pārējos sūdus ko tur var nopirkt.Tad visā mājā savelk tos vadus un vēlāk brīnās ka elektrības patēriņš paliels, pēc tam domā kad viņas tas izliekas,beigās pierod un maksā.

Tēma: Autodroma izslavētā pretrūsas apstrāde.

Es saprotu kad viņš to stāsta par Autodromu bet tas tak nav Krown.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kolēģis nopirka 4K televīzoru,viņam mājas 100 Mbit/s pieslēgums.Saka kad par maz,esot jāgaida kamēr ielādējās no jūtubes 4k video,ar 200 gan pietiktu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Toties ir minimālais-200 Mbit/s.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

VW gan drosmīgs,aizsūtīt uz ASV jaunu modeli kuram salonā ir 5 tukšas pogas

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pāriešu uz Balticom,tagad viņiem labs piedāvājums,līdz gada beigām par 9,95 eur-līdz 600 Mbit/s internets+150 tv kanāli(55 kanāli HD),kā arī 4K kanāli.Pēc akcija beigām mēneša maksa 20,95 eur.Lattelecoms man ir ar 100Mbit/s interneta ātrumu un 59 tv kanāli kas man mēnesī izmaksā 25,50 eur. Ja runa iet par televīzoru tad jāpērk Sony,Smarts viņiem ir Android,tātad var lejuplādēt TV aplikācijas no Play veikala.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jau trešo dienu sēžu bez interneta (Lattelecom/Tet, optika),nu nav tā kad gluži vispār nav, Wi-fi ir bet pa vadu nav, televīzija strādā.Sazvanīt viņus nav iespējams, čats viņiem arī nosprādzis.Kolēģim Pļavniekos vispār nekas nestrādā,Tet neliekas ne zinis.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad noskaties, savādāk rodas sajūta kad tu mums filmu pārstāsti.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

raimondsm rakstīja: Faktiski jau lielu daļu no visas tās problēmu kaudzes atrisinātu metro. Diemžēl tā ideja sakarā ar padomju fikso plāniņu to izmantot vēl lielākai pamatiedzīvotāju skaita atšķaidīšanai ar padomijai lojāliem iebraucējiem, tā ideja ir sa..ta. www.youtube.com/watch?v=InLCljVGMLI

Pilnībā piekrītu,Rīgā metro būtu ērtākais sabiedriskais transports.Tāpat uzskatu kad trolejbusam nav nākotnes tikko būs autobusi uz akumulatoriem.Pašlaik ērtākais sabiedriskais ir tramvajs jo sastrēgumi uz viņu neiespaido.

< 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti