Kārtot: Augošā secībā
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 100 >

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mirai īpašnieki man rada izbrīnu,izskatās viņi nemāk skaitīt jeb galvā izdrāzti ar ekoloģiju.Es te biku paskaitīju. Tātad čalis par pilnu bāku atdeva 180 usd ar kuriem tiks nobraukti 650 km.Par 180 usd sanāk 35 galoni(133 litri) benzīna.Lexus ES Hybrid izmēros līdzīgs auto,cena sākas no 55 000 eur,Mirai no 74 000 eur.Lexus ES Hybrid patēriņš 5,1 l/100km.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Izbrīna ūdeņraža cena ASV,kā arī Mirai.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

RS tirgo pa 15 eur

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Sveiki! Skatījos vienu video kur krievs amērikā pildīja savu Toyota Mirai,viens kg ūdeņraža 36 usd,par pilnu bāku samaksāja 180 zaļos.Toyota mājaslapā rakstīts kad ar vienu bāku var nobraukt 650 km,tāds normāls ieberziens.Par auto cenu vispār nerunāsim.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Patika man viens fragments Grinčā, kur viņš guļ gultā un saka-Es esmu muļķis bet atbalss-Tu esi muļķis.Jums šeit kau kas līdzīgs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Yuotube premium šogad palika dārgāk par 8 eur,šaize,viens polš.

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Paldies robchic!Nesapratu kāpēc tāds uzbrauciens manā adresē,ko es ne tā uzrakstīju.EV tas ir kā lāsts,visu laiku vajag iespraust,i to i šito,tā var nojūgties.Un galvenais nevar aiziet plostā kā es jo būs vajadzīgs evukuātors.

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Es skatos tu ahujenna gudrs esi

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

Palasi augstāk,tur gāja runa vai leks ICE auto pēc ilgas stāvēšanas,lūk arī piemērs 12V aķim 3 mēneši pie kājas bet vai tavs EV to spēs!

Tēma: Pieredze ar korejas elektroauto

3 mēnešus biju komandējumā uz Traena salas(Norvēģija),aizbraucu rudenī atgriezos ziemā,griežu Fabijas aizdedzes atslēgu un no pus apgrieziena pielec.

Tēma: MŪZIKA

Un?

Tēma: MŪZIKA

Tēma: MŪZIKA

Švaka dziesma.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

ZZZZ rakstīja: Tas cilvēks alko nav mūžā lietojis un nelieto 🙈 Es par saviem vārdiem varu atbildēt ar nazīti un bumbām.

Tas nav labi,tas kaitē veselībai.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

1990 gads.,tad man bija 20 gadi,dzīvoju viens irētā dzīvoklī,pa televīzoru Горизонт(kinoskops Goldstar) kas pirkts pa 765 rubļiem skan MTV Top 20

Tēma: EGR delete jeb atslēgšana Volkswagen Passat

Es te pirms diviem gadiem biju aizbraucis uz diagnostiku manam dīzelim,pie servisa vārtiem stāv darbu pieņēmējs,rinda ar tautu,esmu otrais.Pieņēmējs prasa pirmajam ko vajag,vajag atslēgt EGR un izgriezt DPF.Es vēl tā pie sevis padomāju,no kurienes viņam tāda infa kad vajag visu uzreiz amputēt.Sanāk kad viņam ir kāds iestāstījis kad tā ir jādara,citu variantu nav.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Gandrīz katru dienu ienāku pie jums,palasu komentus un aizeju.Šitā netīra virtuve,viens otru ēd nost bet beigās visi ir čomi.Esmu ievērojis kad Bradypusam patīk pi.t(čakarēt) citiem prātu.Interesanti,vai viņš tiešam tāds pareizs jeb tomēr viņš to dara apzināti,vēl ir viens variants,viņš nav pilns rublis?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

msh rakstīja: Mazs atgādinājums par vienu no mazajiem prieciņiem ko ekofašisms ir vairāk vai mazāk paņēmis prom no mums. Jā, tas ir parasts Audi A6

Izskatās tur čeks deg,laikam tāpēc ka tas ir c5,vai ne?

Tēma: Cik zemu kritīs Volkswagen grupa?

Volkswagen ražotne jau nav WV grupa bet bezgaumīgie WV modeļi,Škodām un Saetam itkā viss štokos.

Tēma: Cik zemu kritīs Volkswagen grupa?

Nu šitādu kropli jau tev vajadzēja redzēt,no sāniem Audī,no priekšas un pakaļas fig viņ ziņ kas,laikam Seatam bija krīze.Neņem ļaunā,man patīk uzdir.t,piedod!

Tēma: Cik zemu kritīs Volkswagen grupa?

ZZZZ rakstīja:

ezis71 rakstīja: Tas Motorolers gan ir zābaks bet kā auto testi tā kā uts ir klāt,ko var testēt kad pauris ir tukšs.

Atsāki dzert? Vai nedod?

Nu ja,katru dienu lopā,brauc ciemos,ieliešu.

Tēma: Cik zemu kritīs Volkswagen grupa?

Tas Motorolers gan ir zābaks bet kā auto testi tā kā uts ir klāt,ko var testēt kad pauris ir tukšs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu protams,fūres tur nebraukā.

Tēma: Latvijā ziemas riepas ir obligātas no 1. decembra, Lietuvā no 10. novembra

Nevienā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lai Rīgas satiksme tagad būvē jaunu kupraino tiltu jo šito viņi sapisa.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti