Mirai īpašnieki man rada izbrīnu,izskatās viņi nemāk skaitīt jeb galvā izdrāzti ar ekoloģiju.Es te biku paskaitīju.
Tātad čalis par pilnu bāku atdeva 180 usd ar kuriem tiks nobraukti 650 km.Par 180 usd sanāk 35 galoni(133 litri) benzīna.Lexus ES Hybrid izmēros līdzīgs auto,cena sākas no 55 000 eur,Mirai no 74 000 eur.Lexus ES Hybrid patēriņš 5,1 l/100km.
Sveiki!
Skatījos vienu video kur krievs amērikā pildīja savu Toyota Mirai,viens kg ūdeņraža 36 usd,par pilnu bāku samaksāja 180 zaļos.Toyota mājaslapā rakstīts kad ar vienu bāku var nobraukt 650 km,tāds normāls ieberziens.Par auto cenu vispār nerunāsim.
Paldies robchic!Nesapratu kāpēc tāds uzbrauciens manā adresē,ko es ne tā uzrakstīju.EV tas ir kā lāsts,visu laiku vajag iespraust,i to i šito,tā var nojūgties.Un galvenais nevar aiziet plostā kā es jo būs vajadzīgs evukuātors.
Es te pirms diviem gadiem biju aizbraucis uz diagnostiku manam dīzelim,pie servisa vārtiem stāv darbu pieņēmējs,rinda ar tautu,esmu otrais.Pieņēmējs prasa pirmajam ko vajag,vajag atslēgt EGR un izgriezt DPF.Es vēl tā pie sevis padomāju,no kurienes viņam tāda infa kad vajag visu uzreiz amputēt.Sanāk kad viņam ir kāds iestāstījis kad tā ir jādara,citu variantu nav.
Gandrīz katru dienu ienāku pie jums,palasu komentus un aizeju.Šitā netīra virtuve,viens otru ēd nost bet beigās visi ir čomi.Esmu ievērojis kad Bradypusam patīk pi.t(čakarēt) citiem prātu.Interesanti,vai viņš tiešam tāds pareizs jeb tomēr viņš to dara apzināti,vēl ir viens variants,viņš nav pilns rublis?
Nu šitādu kropli jau tev vajadzēja redzēt,no sāniem Audī,no priekšas un pakaļas fig viņ ziņ kas,laikam Seatam bija krīze.Neņem ļaunā,man patīk uzdir.t,piedod!