Kārtot: Augošā secībā
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 100 >

Tēma: Latvijā ziemas riepas ir obligātas no 1. decembra, Lietuvā no 10. novembra

Pie pakaļas tie datumi,es jau no oktobra vidus pārgāju uz ziemenēm. Bet zinu vienu cilvēku kas jau entos gadus braukā tikai ar vasaras riepām,tagad vēl piedevām bez tehniskās.Jautāju viņam vai nav bail braukt bez tehniskās,atbilde bija vienkārša-es nebraucu kur ir radari.Bet ja tā padomā,viss parezi,CP mums nav,tikai radari mūs kontrolē.

Tēma: Vai elektro auto ir videi draudzīgāks auto par iekšdedzes dzinēju? Pie kādiem nosacījumiem?

Interesanti,kas kaitīgāks,benzīna jeb dīzeļa auto?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sveiki!Šodien braucu pa A2 Rīgas virzienā,Garkalnē pie gājēju pārejas stacionāriem fotoradariem piestiprināti 2 sarkani bundulīši,nodomāju tad tādiem ir jābūt arī pirms Rīgas apvedceļa fotoradariem,jā,doma bija pareiza.

Tēma: Ātrgaitas ceļu vairāk Latvijā nebūs

Atšķirībā no tevis esmu daudz braucis pa šādiem ceļiem un nevajag rakstīt to ko viena tante teica otrai tantei.

Tēma: Ātrgaitas ceļu vairāk Latvijā nebūs

Nepieminēji pašu galveno,nav iespējas iebraukt pretējā joslā.

Tēma: Ātrgaitas ceļu vairāk Latvijā nebūs

iciks rakstīja: Un labi, ka tā. Tas 2+1 nav nekāda aplaimība un neko īpaši nedod.

Liek aizdomāties kad tu neesi braucis pa šāda tipa ceļu.

Tēma: Ātrgaitas ceļu vairāk Latvijā nebūs

Bet par 2+1 vispār neieminās.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Tātad variantu tur nav,laikam pilnmēness vainīgs Nu bet tur ir kaut kāda sīka huiņa kas visu idilli sapis lupatās,vai ne?

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Sorry,1.3l,elektriskā šprice, CO 4,8

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Sveiks msh ,jautājums tev.Kolēģis nopircis 2 golfu,1.4 benzīns, nevar iziet TA jo CO dubultā pārsniedz normu,kur jārok? Katalizatora vietā taisna truba.

Tēma: Volvo V50 atgāzes

Bet uz Remap gan vajadzētu aizbraukt.

Tēma: Volvo V50 atgāzes

Sveiki.Vai tik šis dzinējs nav aprīkots ar peizo sprauslām,viņas ar laiku atšālējās un sāk strādāt nekorekti, vajadzētu dzīzeļcentru apmeklēt. Agrāk viņš bija Bišumuižā bet tagad viņu tur nav.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ja tev būtu dziļi violets tad nebūtu te drukājis un neņemtu mani pierē bet sūds nevar palikt mierā un spiežās pa pakaļu arā.

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

No plusiem tur tikai viens-uzrāviens/paātrinājums un tas būtiski viss.Nē,tu dzīvo privātmājā tad tev ir kur lādēt un tas vel viens plus.Bet ja Tu dzīvo daudzstāvenē un tev ir tikai iespēja lādēt publiski vai Tu vari ziemā,mīnusos nomest savu auto pie sētas kaut uz nedēļu? To viņš nevar bet es varu kaut visu ziemu nebraukt un pavasarī pagriezt aizdedzes atslēgu un pazust tālēs zilās.Ko Tu darīsi,es jau zinu,maksāsi piķi lai atdzīvinātu līķi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tev tagad vajadzētu paklusēt,pārdomāt savu attieksmi pret citiem!Re,3 cilvēki man piekrita kad Tu esi sūds,viens ar sakostiem zobiem tam nepiekrita jeb uzskata mani par dzērāju,tas nav svarīgi jo šnabis man garšo,ar ledu un ābolu sulu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bet sūds tu esi tas ir fakts.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bradypus rakstīja: Interesanti. Es "kasos" vispār tikai tad, ja vienīgais pārkāpējs ir policists un par to tu mani uzskati par kašķīgu žultainu ībli. Tu kasies, kad pats atzīsti, ka esi apzināti pārkāpis. Kas esi tu?

Nu viņš ir iedomīgs sūdgabals kas sevi uzskata pārāku par citiem(par mums).Iespējams reālajā dzīvē viņš ir invalīds bet šeit...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh rakstīja: Cik būtu labi, ja būtu "viens likums visiem", respektīvi, uz musariem attiektos tie paši CSN kas uz citiem, un tajā skaitā punkts par nepamatotu satiksmes kavēšanu. Tuvojos Nīcā šosejai lai brauktu uz Rucavu, skatos, aizbrauc Rucavas virzienā buss ar uzrakstu "POLICIJA", domāju, kas tad nu, dabūšu viņam astē vilkties? Nē, tas ņēmās onanēt uz 85 km/h - saprotami, jo algas tomēr saņem, nevis nopelna, nav kur steigties - attiecīgi man priekšā braucošā honda ar norvēģu numuriem šo varēja dažus kilometrus no Nīcas nokost, un es pēc tam viņus abus ar saviem, hvz, ~96 - bet pēc tam tālāk, kādus 5 kilometrus, kamēr taisnēs varēju redzēt to busu, tas vāca vilcienu - kad pēdējoreiz redzēju, piecas mašīnas vismaz bija savāktas - uz A11 uz dienvidiem ziemas sezonas dienas priekšpusdienā !!! 😡

Par MUSARIEM uzreiz dizlaiks,tā raksta tikai šmurguļi,tālāk nemaz nelasīju tavu tekstu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bradypus rakstīja: Izklausās pēc pārlieta adBlue. Kā izpaudās tā riktīgā saindēšanās? Vai gadījumā tā nevarētu būt psihosomatiska? Tās gāzes, ar ko var saindēties, lielākoties ir bez smakas.

Reibonis un slikta dūša stundas garumā.Tā bija pārāk veca miskaste lai būtu aprīkota ar adblue.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sveiki!Vakar sanāca īsu brīdi pabraukt aiz Mercedes Sprinter,šausmīga smirdoņa nāca no viņa izputēja,ne pēc benzīna ne dīzeļa,drīzāk atcetona.Tad es atcerējos kur es saskāros ar šādu smaku,tas bija dažus gadus atpakaļ, uz Graudu ielas,tad man pa priekšu brauca Vito.Tikai toreiz man nebija kur sprukt uz sanāca aiz viņa kādas 10 minūtes pasēdēt,toreiz riktīgi saindējos ar viņa atgāzēm.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sveiki! Īsti nevaru saprast,kāds sakars šofera dienasgrāmatai ar deficītu,ko jūs pīpējat?

Tēma: Nestrāda audio sistēma jeb tieši bass

Viencexpercs rakstīja: Ko tu gribi tur kompī ieraudzīt man nav skaidrs. Aizej uz servisu, lai pieslēdz kompi. Tad aizej uz citu servisu, kur pārbauda skaļruņus, tad aizej uz citu servisu, kur pārbauda pastiprinātajus. Galvenais noteikums - visur, kur iesi, pērc to, ko tev piedāvā. Es vēl ieteiktu nomainīt ģenerātoru, akumulatoru jo iespējams, spriegums par vāju. Tad vēl vajadzētu iztīrīt visu salonu, dzinēju. Nomainīt apšuvumu. Nu un tad, var apskatīties vadus, kas iet uz basiem.

Tu nopietni,uz basiem iet savi vadi?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vispār laimīgu pūķa gadu!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

GB12 rakstīja: Cactusam Android Auto / Apple CarPlay ir

Nē nav,un?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kas nepatīk: "- gandrīz visa vadība ar touch screen (klimats, mūzika). Tiešām tizli ar laiku pierod, bet ne līdz galam." Par klimatu piekrītu bet patiesībā nav tik traki,ļoti reti kad tur kaut ko pamainu,ziemā 23 grādi,vasarā retu reizi uzlieku 22,21 jau par vēsu. Mūziku var no stūres regulēt. " - beņķi otrajā rindā ir salīdzinoši zemu atliecami, kas būtiski garākos braucienus, ja kāds grib pagulēt" Kaut kā pie kājas kas tur otrajā rindā,mans tur nekad nesēž,ja kādam neērti lai brauc ar sabiedrisko.😉😄 "- pieslēdzot telefonu ar auto pie vada, vienmēr prasa visādus accept un confirm - besīgi" Kaktusam nav šitādas problēmas jo vienmēr pievienots bluetooth.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti