Nu tu jokpēters.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Vai šis ir krustojums?
Patiesībā RPP darbības ir pretlikumīgas bet ja sakatās no otras puses tad likums netiek pārkāpts,es saprotu kad viņiem tā ir izklaide ar ienākumiem uz muļķu rēķina.Es domāju kad civilizētā valstī viņus varētu izdrāzt visos iespējamos caurumos bet mūsu banānu republikā viņiem ir visatļautība,ja pat KNAB ir korumpēts.
Kuram autiņam raustās tahometrs??Man pat žigulī viņš smuki peldēja.Beidz skatīties svešzemju video,tie tak ir dauņi,nemāk mājās spuldzi nomainīt,sauc talkā elektriķus.
Tēma: Vissezonas riepas.
Pieļauju iespēju kad tie kas pārsvarā pārvietojas pa zemes ceļiem nesaskaras ar tādu problēmu- nodilums.
Tēma: Vai šis ir krustojums?
Pilnīgi piekrītu jo viņi ķer uz muļķi jeb otrs variants, viņš tak neieies nekur sūdzēties/pārsūdzēt.Šeit ir tas pats Stradiņa slimnīcas variants-muļķi maksā.
Izskatās kad viens ir iebraucis auzās.Neesi bāba un pieņem derības.
msh rakstīja: Sāksim ar to sīkumiņu ka šis forums nu tiek pozicionēts kā jaunu tačku brauceju forums - cik daudz tādi kaut ko sajēdz no tehnikas, kaut ko sarežģītāku par kukaiņu tīrīšanas līdzekļiem un eļļas ražotājiem? Nu jā, kāda neliela saujiņa būs... Turpinājumam, stiliņš ir diezgan slikts piemērs - tur ir bijis labāk.
msh, nespēji nociesties un pat šeit iedirsi,ej labāk savas brūnaliņas slauc, kolhoza eksperts.
Tēma: Audi 80 vai Passat B5?
Protams tu slavēsi tos lūžņus un savējo arī,mana egle nobāl tas pat zirgam skaidrs,nekas ka viņa 20.gadus jaunākā.Es tā arī nesapratu,tu tiešām savu lūzni aprīkojums ar gāzi?
Nezin kā jums bet man liekas kad šogad mazāk kukaiņu sakarā ar karsto vasaru,baigi maz līķu uz mašīnas purna.Bet par krāsām runājot,redzēju svaigu pelēku metālikas BMW sedanu,5.vai 7.sērija nemacēšu pateikt jo nejēdzu viņos.Izskatījās izcili,melnais nobāl viņa priekšā.
Tēma: parkapums.lv
Bet man pietiek ar šo nemotoru, sacensībās tak nav ar viņu jābrauc,Rīgā ikdienas gaitās lielāku nevajag.
Tēma: parkapums.lv
Man ir c3 picasso,ne dīzelis bet benzīns, atmosfēriskais,značit bez turbo.Varbūt ir biku grūtāk tik motortelpā kaut kam klāt bet vai to vajag,visam nepieciešajam piekļuve ir brīva.Golfs uztaisa lielu purnu bet salons mazs,manam auto viss pretēji.
Tēma: parkapums.lv
Tev gan patīk meklēt utis kad paliec zaudētājos,nepārdzīvo tik traki,gan jau tavā miskastē iespīdēs kāds saules stariņš.Jā,un liec mieru mana auto izskatam,es tak tavu golfu neaiztieku!
Neesi tik naivs,ja būtu orģināls tad neko nevajadzētu taisīt,pieskaiti vēl 200 štukas un viss būs štokos.
Tēma: parkapums.lv
Jūs tulīt bikses piemīzīsiet,manējam ķieģelim 0,308 bet msh golfam 0,340,tas ir pisec ![]()
Klasiskais noskrējiens,tikko no Vācijas,braukusi pensionāre,auto kā jauns,iegūldījumus neprasa.
Esi atvēris ielas attēlu,augšējā kreisajā stūrī trīs punktiņi,uzspied uz viņiem un izvēlies"Kopīgot vai iegūt attēlu",kopēt saiti,tas arī viss.
Tā ir jābūt goo.gl/maps/JF1DPNPRLAr goo.gl/maps/nupGDkd1ty22
"copy-paste, izdzēšam intervālu starp l un v" Mans gugls neko neatrod,tas ir pisec,neprot adresi pareizi nokopēt,tur ir viens āķis kopējot.