"- logu šķidrums smidzinās no pašas slotiņas, kas vēl daudz maz ir OK, bet nepatīkami pie intensīvākas špricēšanas, ka pēc tam tas šķidrums notek gar sānu logu"
Es teiktu kad to dara ziemas logu šķidrums.Man nav bijis daudz auto bet ziemas logu šķidrumam tas ir izteikti.
ZZZZ rakstīja: Te viens otrs tikai drukā pilnā pārliecībā savā. Bet nedzird ko saka msh un 650...Audi/Vagen vari saprogrammēt kā gribās pašam. PUNKTS. Visādiem citroniem un tamlīdzīgiem strādnieku pārvietošanās līdzekļiem tāda iespēja NAV. Priecājaties ka IR vispār.
Saprogrammē un tad brauc bez gaismām vai žilbinā citus,ideāli.
Tā kā tuvojās ziemassvētki bērns jau prasa egli.Šogad mūsu ģimene nolēma ka jāpērk mākslīgā,labi,lai tā būtu.Ko pirkt,nu tā jau problēma,pat pa 200 eur neglītas/nedabīgas.Beigās atradu ss sludinājumā,aizbraucu,apskatījos un nopirku 180 cm 120 eur,veikalā šāda noteikti maksātu vairāk kā 200 eur.
Ja nu kādam interesē www.ss.com/msg/lv/home-stuff/home-plants/artificial-plants/ccbbxm.html
Bradypus rakstīja:
msh rakstīja: Uz šosejas nakts laikā tu viegli sapratīsi ka tu brauc nevis tuvo gaismu bet dienasgaitas gaismu gaismā, kamēr pilsētā var gadīties nobraukt dažus kvartālus līdz pielec ka nav ieslēgts nekāds apgaismojums :D Un, protams, Liepājā jauno lamatu ir jūtami mazāk nekā Rīgā.
Nu tak attopies no savas aizvēsturiskās domāšanas - nekās tāds vispār nenotiek. Gaismas ir automātiskas, gaismas sensors izdomā, kad pārslēgties no dienas gaitas (tikai priekšā) uz tuvajiem un gabarītiem. Tumsā tiem auto deg viss, kam jādeg.
Jāsmejas par "jaunajām lamatām"... Manam 1999 gada Jeep jau bija automatiskās gaismas :D Pagājušajā gadsimtā!
msh Visu pareizi saka,ja gaismas svira atrodas 0 pozīcijā tad arī neieslēgsies tuvie,spidometrs būs apgaismots un tu vari arī neko nenočoknīt.Nezinu kā citiem auto bet kaktusā ja neieslēdzās tuvie tad spidometrs visu laiku ļoti gaišs,tikko ieslēdzas paliek tumšāks bet to arī var noregulēt,var tikpat gaišu uztaisīt kā bez tuviem.
Bradypus rakstīja:
ezis71 rakstīja: Man nav bijis ne viens auto kur miglinieki degtu bez gabarītiem.Un kas tas par Bradypus auto kur miglinieki kalpo kā dienas gaitas uguņi?!?
Volvo. Bet gabarītus gan slēdz vienmēr. Volvo automātiskās gaismas neparedz "tikai priekšā" varinatu. Cik esmu redzējis, visa VAG varza taupa elektrību un brauc ar tumšu pakaļu.
Es atvainojos bet tavam Volvo ir gaismas sensors?
Man nav bijis ne viens auto kur miglinieki degtu bez gabarītiem.Un kas tas par Bradypus auto kur miglinieki kalpo kā dienas gaitas uguņi?!?
Nu sūds ar viņiem,ieslēdzu migliniekus vienreiz gadā,tehniskajā apskatē.
Ja nemaldos tad Igaunijā par migliniekiem var tikt pie soda?
Zili brīnumi,diennakts gaišajā laikā drīkst braukt ar migliniekiem,kad viņi to likumu pieņēma?
ZZZZ rakstīja: Šodien pēc ilga mēneša atkal spīd saule. Decembra zemā leņķī iet +/- 6kw/h. Kas attiecīgi 2kw/h uz katru fāzi. Nav slikti, bet nu visu paņemu pats 😜 Lai tie naftinieki iet skriet😍
Sveiki!
Un cik stundas dienā nāk tie ap 6kw?
Šorīt Bauskas iela no 2 joslām pārtapa par 1,5,pēc iedejas tās pašas 3 sliedes.
Es pērku pie autodraugiem,nekad nav gadījušās sūdīgas,protams tās ir Bosch.Man jau arī nav izvēles jo pie slotiņas ir vējstikla šķidruma smidzināšanas sprausla.Parasti slotas mainu rudenī vai ziemā,ja uzliek jaunas pavasarī tad pa vasaru viņas paliek cietas un ziemas mīnusos iet pa vējstiklu ar baigo trobeli.Man parasti 1 gadam pietiek,varbūt var arī ilgāk bet man patīk kad labi slauka.
iAuto rakstīja: Nedrīkst tādas lietas publicēt, @Opis arī bija Tuvu banam, bet tikai dzēsu
Es neredzēju,parādi kādas nevar publicēt!
core rakstīja:
viencexperc rakstīja:
core rakstīja:
darklight rakstīja: Tīri personīgās ziņkāres apmierināšanai gribēju viendien atrast Latvijā reģistrēto auto statistiku. Tādu smalku ar gadiem un modeļiem. Atradu tikai kopējo pa markām un kopējo pa gadiem, bet neko sīkāk. Varbūt sūdīgi meklēju? Kāds zin, kur varētu palūrēt, piemēram, cik Latvijā reģistrēts tieši 79. gada Mustangu un tā tālāk?
Vienu brīdi csdd mājas lapā varēja visu smalki redzēt, bet nu jau kādu laiku, nez kāpēc, nav vairs pieejams
www.csdd.lv/transportlidzekli/transportlidzeklu-dati-gadu-sakuma
" Vieglie pasažieru un kravas automobiļi - markas, modeļi "
tur ir arī cita statistika.
Jūsu meklētā lapa netika atrasta
Sveiki.
Varbūt ja ielogotos tad mēs redzētu bet man kaut kādu iemeslu dēļ to negribās darīt.
kursors.lv/2023/11/10/sveice-atcel-nodoklu-atvieglojumus-elektroauto/
Šveices valdība paziņojusi, ka valstī no nākamā gada tiks atcelti nodokļu atvieglojumi elektroauto. Neskatoties uz Šveices augsto labklājību, šāds lēmums, protams, ir pretrunīgs un elektroauto atbalstītāji to uztvēruši nosodoši. Valdības pārstāvji norāda, ka turpmāk elektroauto tiks piemēroti tādi paši nodokļi kā parastajām mašīnām ar iekšdedzes dzinējiem
darklight rakstīja: Ar labo kāju ir tāds prikols! Es Sebringā arī kruīzējot joprojām neesmu īsti atradis, kur to likt, kaut gan vietas pārpārēm. Leonā kaut kā bija tai kājai intuitīva vieta.
Rodas sajūta kad VAGs pie tā nopietni piestrādājis.
Mans augums 192 cm,bij man Fabija(2 paaudze) 2008.gada,priekšā ļoti ērti,ne kāda diskonforta.Kad braucu ar kruīzu tad bija ērti nolikt labo kāju,tagad braucu ar lielāku auto bet kāju nav kur likt.Auto mazs-ērts,lielāks-neērts,zili brīnumi.
0 ieguvuma.
2008.gadā biju nopircis jaunu škodu,7 gadu laikā nobraucu 150 000 km,neko nelaboju,nu klučus nomainīju.Jā,autiņam bija iekšdedzes dzinējs,un,uz ko tas iespaido,tur nekas nebija jāremontē.Noteikti jebkuram auto pirmie 250k tur neko izņemot eļļu un filtri nav jādara,PSA dīzeļiem zobena mainās pie 240k jeb grūtos apstākļos 180k.Sab joslas 0,5 km garas😄,P bez maksas,2 eur mēnesī man.Tulīt skriešu nopirkšu pa 50k auto un baudīšu tos divus sīkos/sīciņos ieguvumus.
Arī bez satura portālam tiek pirkti šādi auto.Lielāks aķis ilgāk būs jālādē.
Varat neatbildēt,atradu SS,Hyundai Ioniq Hybrid 1.6I(77Kw/105Zs). Automāts.Degvielas patēriņš pa trasi 4.3l, pa pilsētu 3.6l.Un tad rodas jautājums,Tu tiešām stulbs jeb izliecies,tev to vajadzēja,šīs entās uzlādes un padirstais laiks,ko Tu no tā visa ieguvi?
Viņam 1000 km izmaksāja 60 eur un tad viņš pieminēja kad ir lētāk nekā ar hibrīdu.Interesanti,cik hibrīdam izmaksā 1000 km?Pieņemsi ka auto ir tādā pašā klasē kā viņa Hyundais.
Volx rakstīja: Bet šis Audi, jā, tāds diezgan neizteiksmīgs
Tas melnais purns visu sačakarēja.