Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 100 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

kasinsh79 rakstīja: Tā gan ir. Par laimi, lielākā daļa to palīgierīču ir noderīgas, palīdzot braukt vieglāk, patīkamāk. Piemēram, agrāk nepatika adaptīvā kruīzkontrole - tagad apgalvotu, tā ir viena no labākajām ekstrām, kas pieejama Braukt gan es gribu pats, nevis uzticēt 100% tehnikai visu.

Tā kā ārpus pilsētas pārsvarā braucu ar kruīzu tad adaptīvā būtu man ļoti noderīga,cerams kad nākamajā autiņā tāda būs.Bet viena no labāka štellēm ir aizmugurējie parkošanās sensori,tie ļoti noderīgi tumšajos,slapjajos vakaros.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Tā tam bija jābūt.

Tēma: Volkswagen Arteon tests, atsauksmes un iespaidi 2017/2018

Pieļauju domu,ja nebūtu šī skandāla ar vw dīzeļiem tad arī neviens neko sliktu nerakstītu par šo modeli.Ir noteikti cilvēki kuriem pēc tā skandāla izveidojās antipātija pret VAG grupu,es tai skaitā bet vēl kādi 2 gadi atpakaļ domāju par vw iegādi.Bet no vw iegādes atturēja augstā cena par vecu auto,plus-sēdi jeb kurā modelī un saskati līdzību(viena presforma),pareizāk-garlaicīgs salons. Tagad atkārtošos,kurš frančiem pārdeva automātisko kārbu DP0 ar ko viņi iebrauca auzās?Pilnīgi pareizi,tas ir VAG jo mēs mākam sūdus ražot.

Tēma: OCTA arī nekustīgam auto

Pie mums tā nebūs jo tad budžetā būs liels mīnus: 1.Fočētājam jāmaksā algu+transports 2.Autoevakuatoram arī jāmaksā. 3.Nevienam to aizvākto autiņu vairs nevajag.

Tēma: Stacionārie fotoradari turpmāk fiksēs arī vinjetes esamību

Viņi fočēs visas mašīnas pēc kārtas?

Tēma: Auto reklāmas

Tūlīt vesals bars sazombēto saliks tev dizlaikus,golfiņa īpašnieks arī neatturēsies.

Tēma: Autozeķes

Zini kā Kreissā ir,ja fūres šoferim viņa vainas dēļ uzsprāgst riepa tad jaunu viņš pērk pa savu naudu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas Fans gan ir āksts,lai atkal kaut kā varētu paplātīties ar savu fabiju ņem un uzdot stulbus jautājumus.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

viencexperc rakstīja: Bez komentāriem.

Par pirmo video,filmētājs arī varēja palaist to autiņu bet nē iet uz principu.Vispār krieviem tas ir raksturīgi,labāk sasitīs savu autiņu bet ceļu nedos.

Tēma: Autozeķes

Manā darba mūžā 29 gadi(15 gadi saistīti ar iekrāvējiem) nav gadījies redzēt pārdurtu iekrāvēja riepu bet ir redzēts kas notiek kad tāda riepa uzsprāgst cehā stāvošam kariņam,sievietes mūk un bļauj,10 atmosfēras nav joks.

Tēma: Autozeķes

www.bohnenkamp.lv/info/tyres/doosat/

Tēma: Autozeķes

Kādas iekrāvējam riepas,pilngumijas vai pneimatiskās?Pilngumijas kā pīle uz ledus.

Tēma: Taurans problēmas

Vito(pasažieru) viņa sapnis tik 10 štukas nava. Un tu pirms metināšanas sava golfa kuzovu nogāji ar smilšu strūklu,pēc metināšanas nogruntēji ar epoksīda grunti?

Tēma: Autozeķes

Neķer krenķi,ķēdes praktiski nebojā betonu ja nu vienīgi betona klājums sūdīgs.

Tēma: Taurans problēmas

Tas tiesa,sievas brālis katru otro gadu metina savu veco vw busiņu,ar to ka viņš dzīvo laukos kur nav tik daudz sāls kā Rīgā.Saku viņam kad jāpērk cits,cik var metināt,drīz sastāvēs no ielāpiem vien.Šis gribot merša busiņu tik naudiņas nav tik daudz,piedāvāju lai ņem reno trafika dvīņubrāli nisanu,tas būs lētāks par reni.Tas viņam nepatīkot,nu tad lai metina tālāk savu duršlaku.

Tēma: Taurans problēmas

Ja kurš te ir sūds tad tas esi tu.

Tēma: Taurans problēmas

Patiesībā visa VAG grupa ir viena liela problēma.Autiņi rūsē kā akas spaiņi,no cinka ne smakas,pareizāk cinka krāsa.Manam citronam krāsa nolekusi vienā vietā uz durvīm,bļin,reāls cinks redzams,kā laternas stabam.2008.gada Fabijai rūsa uz jumta parādījās jau pēc sešiem gadiem kaut rūpnīca deva 12 gadu pretkorozijas garantiju.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šodien arī solās būt tik pat labs laiks.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Motorolers rakstīja: Ej ka vien padzer savus 2 litrīgos aliņus, normāli cilvēki boulingā pacilās alus kausu!

Ļoti pareiza avatara izvēle.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nav man vairs pežulis,šodien iemainīju pret citronu c3 picasso ar 1,4 l benzīna motoru,smukā zilā metāliskā krāsā.Inčīgs autiņš bet man patīk,toties visa vēsture kā uz delnas jo bija pirkts latvijā un noskrējiens 170 000 km.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Žoklīti piecērt [cenzēts].

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Man 1 km un nebūšu,labāk iekapāšu un forumā iekakāšu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kolēģis stāstīja ka Ventas rumba vairs nav redzama.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Piekabē gāzes baloni?

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Kā mazi bērni,viens uzraksta ka "būšu",cits par to ieliek .

< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti