Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 100 >

Tēma: Passat 5b blondīnes jautājumi

Ko vēl panelis nerāda izņemot temperatūru?

Tēma: iAuto.lv BOULINGA ČEMPIONĀTS AUTO KLUBIEM 2017

Biju agrāk Škodaclubā,novelcene pa visu buferi bet klubs pajuka kopā ar mājaslapu.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

15 gadi un tikai 300 litri, tiešām veterāns.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nākamo pirkšu benzīnieku bet ne mazāku par 1.6 l, skatos uz B klases mersi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Zināju ar ko viņš ir aprīkots bet daļa vainas ir Forum Auto pie kvēpu filtra sabrukšanas.Kad iegādājos šo auto aizbraucu pie viņiem uz diagnostiku un apkopi.Tur atklājās kad problēma ar turbīnu,nomainīja priekšējos bremžu klučus bet sprauslas nepārbaudīja.Tagad pa punktiem,turbīna bija pirmā kas piekakāja kvēpinieku un pie tālākās iznīcināšanas pieķērās sprauslas.Ja dīleris būtu toreiz pārbaudījis sprauslas tad iespējams mans kvēpinieks vēl dzīvotu laimīgu dzīvi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Gadījumā ja manu auto pieslēgs pie kompja tehniskajā apskatē tad viņi redzēs kad ar visu sistēmu viss kārtībā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Michux rakstīja: Jap, būtu pircis jaunu... Jo ja reiz esmu izvēlējies dīzeļauto ar visām izrietošajām problēmām, tātad esmu visus ekonomiskos ieguvumus kārtīgi izsvēris. Bet tā kā gadā es nobraucu 10-15k, tad man dīzelis nav galīgi aktuāls.

Kad tev būtu jāatpogā ap 1500 EUR tad domāju tu noteikti dziedātu citu dziesmu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lētāk ir amputēt kvēpu filtru un pārprogramēt vadības bloku(330 EUR) nekā uzstādīt gāzes iekārtu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu būtu pircis jaunu?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šodien saņēmu savu autiņu ar izoperētu kvēpinieku. Iet labāk? Grūti pateikt,strādā tik pat klusi kā pirms tam,teica ka būs biku ekonomiskāks un jastrāks.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas Fords bija lūznis,tikai Tolmets varēja uzlabot situāciju.

Tēma: Kaut kas nav kartiba...

Sprauslas pats restaurē un vēl pēc padoma nāk.

Tēma: Opel Astra OPC 2013 tests, atsauksmes un iespaidi

Interesanti cik viņš rij kad pulkstenis līdz galam?

Tēma: Vernons un distance

Skatoties cik garš tavs pimpis,ja mazs bibuks tad nav vērts.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jābrauc pēc noteikumiem nevis lēnāk.

Tēma: Philips pirktākais platekrāna TV 2016.-2017. gadā

Ak Rūdolf...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Karoče,man kvēpu filtrs nakrilsja mednim tazom,nākam otrdien tiks amputēts jeb izgriezts kā aklā zarna.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šodien Priekuļos redzēju 3.paaudzes Ford Mondeo ar reģistrācijas LV numuriem,serija KF, tikai viens bet,stūre labajā pusē,kā to var dabūt gatavu??

Tēma: Braukšanas kultūra uz Latvijas ceļiem

Par pārkrautām kravām pilnīgi piekrītu bet tā jau ir valsts nolaidība,vajag stingrāku kontroli,lielākus sodus.Redzēju kā Zviedrijā ved šķembas,autiņam pieci tilti, šķembu čupa 10 cm virs bortiem. Bet varbūt tomēr vajag iepirkt tās šķembas no zviedriem, bruģi tak no viņiem pirka Ulmaņlaikos.Tu jau pats zini kad nabags maksā divreiz.Vēl ir viens variants,betonēt ceļu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nedēļu atpakaļ nopirku ūdens atgrūdēju stikliem.Jānotīra stikli,tad jāuzsmidzina līdzekli,jāgaida kad nožūst un jāpulē.Kad beidzu pulēt biju nosvīdis,apstrādāju tikai sānu stiklus,spoguļus un aizmugurējo,vējstiklu nomīzu.Efekts ir pārsteidzošs,jau nedēļu stikli tīri kā tikko nomazgāti,aizmugurējās durvis divreiz netīrākas par stiklu.

Tēma: Braukšanas kultūra uz Latvijas ceļiem

Plus vēl tās dolomīta šķembas pamatā taisa sūdus jo zem slodzes viņas pārvēršas miltos.

Tēma: Braukšanas kultūra uz Latvijas ceļiem

Tikai ir viens bet, pie mums ir plāna asfalta kārta un ja ceļš ir šaurs tad smagie ātri uztaisa sliedes jo brauc tikai pa vienu un to pašu ass līniju.Un nevajag man stāstīt kad asfalta sastāvu nosaka Eiropas savienība,katrā valstī viņš ir savādāks.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau arī sāku pārdomāt kad pa pilsētu braukājot jālej bākā Prodizel, ziemā ķem boļe.Rokasgrāmatā izlasīju ja ārā gaisa temperatūra ir zemāka par +10 grādiem tad apakšējā radiatora redele jātaisa ciet.Piedevas man neieteica liet klāt degvielai jo nav jauns auto,varu tikai visu sačakarēt.Pluss zem mašīnas pie bākas jau ir viens trauciņš ar piedevu degvielai kas palīdz kvēpus dedzināt zemākā temperatūrā no 300°-400°.Varbūt es pats to kvēpu filtru aizdirsu kad 2 dienas braukāju ar sprauslām kuras strādāja avārijas režīmā jo Dīzeļcentrā viņas nevarēja pierakstīt mašīnas vadības blokā,to var izdarīt tikai dīleris.

Tēma: AutomehāniķE

Tur kaut kas kas no daiļuma ir palicis?

< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti