Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 100 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu pat nesaproti kas ir Piezo elements un kādu funkciju viņš pilda,tur nav nekāda sakara ar dīzeļdegvielu vai eļļu.Piezo elements ir kristāls,citām spraulām viņa vietā stāv spole kas kustina adatu,Piezo daudz ātrāk strādā par magnētisko spoli bet ir mīnuss-sprausla neremontējās ja elements ir atšālējies.

Tēma: Braukšanas kultūra uz Latvijas ceļiem

Godīgi sakot es nevaru saprast ar kuru galu ceļa projektētāji domā jeb viņiem valsts liek projektēt pēc iespējas lētāku ceļu.LPSR laikos ceļi bija plati, tagad pēc pārbūves viņi palikuši šauri,kreisi pagriezieni netiek izbūvēti.Rīga - Jelgava, kāpēc tie kas brauc uz Ozolniekiem tiek dzīti caur luksoforu, varēja tak viņiem atstāt veco ceļu.Par šosejām runājot,ja reiz trūkst līdzekļu izbūvēt divas joslas katrā virzienā tad jābūvē trīs joslas,kā agrāk būvēja Zviedri.Divas joslas man, pretīm braucošiem viena,pēc diviem kilometriem man viena bet viņiem divas un tā līdz bezgalībai,to visu atdala stabiņi ar trosēm.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ko tu domā ar vārdu "plika"degviela un eļļa?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Zobeni nomainīju,tikai tagad nevaru saprast kam ticēt,rodas sajūta kad izskatos pēc ēzeļa.Es jau jums stāstīju kad biju dīzeļcentrā uz diagnostiku jo motoram bija vibrācija.Tur atklājas kad sprauslas ir nokalpojušas dēļ Piezo elementa.Nomainīja man sprauslas un saka kad vibrācija ir no spararata,to pašu man pateica tagad Forum Auto.Tagad rodas jautājums, varbūt tās sprauslas nemaz nebija jāmaina jeb uz ko tās vecās sprauslas varēja ietekmēt,varbūt uz kvēpu filtru? Forum Auto kvēpinieku izdedzināja piespiedu režīmā jo bija biku aizdirsies jo pats vairs nespēja attīrīties..

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Rīt braukšu uz Forum Auto zobeni mainīt.

Tēma: gaaze un benziins

Kā tu domā,šitie brekši zin ko nozīmē vārds - šoferis?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Smieties vai raudāt?Uzradās pircēja manam autosēdeklim,raksta man uz e-pastu. Pircēja:vai sedeklītis vēl pieejams? Es:Jā,vēl pieejams. P:Vai vēl var atsūtīt kādu bildi? Tā kā ieliku ss bezmaksas sludinājumu tad tur tikai viena bilde,nosūtīju viņai bildi. P:Tiešām tikai 65 eur? Es:Man čats nepatīk! Iestājās klusums,pēc 8 stundām pl.23:30 atnāk vēstule. P:Es vēlos iegādāties Jūsu piedāvāto autosēdeklīti! Vai varu zvanīt uzsludinājumā norādīto nr, lai sarunātu pārējo? Tas ir pisec,viņa slima vai izliekas,nafig es tur norādīju savu mobīlo,smukuma pēc?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tāda nu ir mūsdienu detaļu kvalitāte,radiators birzt putekļos,rodas sajūta kad viņš pirms tam pabijis skābes vannā.Radiators laida cauri pašā apakšā,varbūt tā mūsu sāls viņu saēd?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nopirku meitiņai jaunu autosēdekli,veco vajag pārdot bet sākumā vajag dabūt tīru jo beņķī šokolādes paliekas.Sameklēju internetā vienu kantori(http://autolab.lv/cenradis/a-b-klases-cenradis/) par visiem auto krēsliem prasa 50 eur,nodomāju ka par autosedekli paprasīs 10.Zvanu,izstāstu ko vajag izmazgāt un prasu kāda būs cena,atbilde-25 eur!?!?Da pašol ti nah,sēdi un urķē tālāk savu snuķi līdz asinis nāk.Atradu ss kur par 7 eur mazgā vienu auto krēslus,sieviete no manis prasīja 5 eur,iedevu 7.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Latviešu sakāmvārds:"Ne Tu mani taisīji ne Tu mani regulēsi!"

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vakar sataisīju kondišku,meistarus atradu caur ss,kad atradu servisu mazliet sabijos,domāju ka būs auzas bet nekā,gudri un zinoši sava darba darītāji.Garāža 30 kvadrātmetri ar pacēlāju,uzparikte ar ko diagnosticēt kondišku un sistēmu izskatījās paštaisīta jo viņas sastāvdaļā ietilpa kompresors no ledusskapja.Iebraucu garāžā,pacēla auto uz pacēlāja,pieslēdza uzparikti,lika iedarbināt auto un uzreiz saņēmu atbildi kad kompresors strādā.Tad lika man pataustīt vienu no trubām kura izrādījās bija palikusi auksta,tad paņēma rokās mērinstrumentu ar garu trubiņu galā un pielika pie kompresora skriemeļa un instruments sāka pīkstēt.Teica kad kompresora blīvslēgs beigts,jau taisījās noslāpēt motoru kad paņēma atkal rokās mēriekārtu un pabraukāja pa radiatoru,aparāts sāka pīkstēt,tātad radiators arī caurs.Jauns radiators esot uz vietas kompresoram tiks nomainīts blīvslēgs,viss kopā 285 eur,saku večiem ok,pēc 2-3 stundām autiņš būs gatavs.Sēžu mājās skatos filmu,pagāja 2 stundas,zvana no tā servisa:"Saimniek,tava lidmašīna gatava".Izrādījās arī kompresora gultnis bija jāmaina+25 eur,gadu garantiju iedeva,teica lai aprilī atbraucu uz diagnostiku,nekas nebūs jāmaksā.Cēsīs pusstundu diagnostiku taisīja un neko neatrada un uzpildīja ar krāsvielu,te dažās minūtēs viss bija skaidrs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

www.google.lv/maps/@56.9144857,24.1674811,3a,75y,324.12h,76.98t/data=!3m6!1e1!3m4!1szSTlauDM5ZILGtQYNsC0Fg!2e0!7i13312!8i6656 Vakar braucu pa šo ielu,ideāla trase motokrosam.

Tēma: Vecā, labā distance un priekšā esošais...

Nelaime ir tā ka mēs notikušo redzam tikai no viena rakursa,tāpēc neko nevaru spriest par šo negadījumu bet iekšēja balss saka kad vieglais vainīgs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Var redzēt kad saimnieks mīl savu auto,kā konča izskatās viss maz no tālienes.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es video nevelku,paņemu tikai skaņu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja gribat kaut ko lejuplādēt no youtube tad jums palīgos Ummy Video Downloader.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ne velti šo dziesmu izvēlējās Daft Punk,viņa pat tagad ir baudāma. P.s.Sāku runāt kā Fans,spļauj to sūdu no mutes laukā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kas teica kad mode neatgriežas,ar autiņiem būs tāpat.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šito es atceros,māsai bija kasete.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man bija kasete ar viņas dziesmām,laba balss.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šito kāds atcerās?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

1 ir maz tas ir fakts bet 10 un vairāk?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Arī nav slikts

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Čikses

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad man bija 6 gadiņi.

< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti