Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 100 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mazliet humora.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Viņam patika ballītes kuras viņu iedzina kapā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šis arī nav slikts.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mans mīļākai gabals no Daft Punk.

Tēma: gaaze un benziins

Noteikti klēpī tur.

Tēma: Honda accord vii bampers

Tā ir ventilācija lukturiem,var likt 100W spuldzes.

Tēma: gaaze un benziins

Пиздец подокрался незаметно!Gribēju tev pateikt kad tā runāt ar Experc nav vēlams,savus ieteikumus labāk paturēt pie sevis.

Tēma: Samsung Galaxy S7 pret iPhone 7. Kurš labāks?

Mani pilnībā apmierina Huawei.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Visām sprauslām zudusi Piezo elementa pretestība pie 45-72V,pretestība ir no 31-51 kOmam (norma 220V/180kOmi).

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Manējās sprauslas arī neremontējās,Piezo elementu (kristāli) nevar nomainīt kā spoles,vecās sprauslas met ārā un liek jaunas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Dīzeļcentrā man viena sprausla izmaksāja 285 eur,darbs 100 eur,intereses pēc piezvanīju uz Forum Auto,tur viena maksā 350 eur bet ja maina pie viņiem tad 20% atlaide detaļām ja auto vecāks par 5 gadiem,tad sprausla sanāk 280 eur bet darbs maksā 170 eur.Tā kā mainīšu zobsiksnu pie dīlera,detaļas un darbs 350 eur bez ūdenssūkņa,piedāvāju viņiem nomainīt sprauslas bet lai samazina tos 170 eur.Nepiekrita,nu i fig svami,sēdiet un gaidiet naudas maisus,nomainīšu Dīzeļcentrā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet ko Tu teiktu ja šim auto uzrāviens būtu no 0 līdz 100 piemēram kādas 12 sekundes?

Tēma: Nepareizi rāda iespējamo nobraukumu ar esošo degvielas daudzumu

Degviela tika ielieta no viena un tā pašā sūkņa.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ņeko ņepodarīsi bet traki ir,pēc tam ies kā jauns.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Manam pežulim motors sāka stiprāk vibrēt,aizvedu uz diagnostiku,jāmaina visas 4 sprauslas,Piezo elements savu dzīvi nokalpojis,jaunas sprauslas 1200 eur kopā ar darbu.

Tēma: Nepareizi rāda iespējamo nobraukumu ar esošo degvielas daudzumu

Pēc nobrauktiem 400 km kompis rādīja 5,4 l uz 100 bet pēc bākas sanāca 5,75 l.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Tas tāpat kā fūres otrajā joslā.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Par to VAZ 2106 mazliet samūldējos,izrādās viņš ir 1990.gada izlaidums un noskrējiens uz doto brīdi ir 30 000 km!Pagāšgad žigulītis bija nobraucis tikai 200 km,šogad izgāja tehnisko apskati bez aizrādījuma.Lielākie remonti bijuši-izpūtēja maiņa jo sapuva un degvielas bākas maiņa jo sāka sulot metinājuma vietā.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Auto saimnieks jau kādus 10 gadus pensijā,viņš sakot kad nekas nav labāks par žiguli ar ko aizbrukt pēc barbikām uz mežu,tiekot tur iekšā kur pārējie jau iet ar kājās.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Autiņš ideālā stāvoklī,nevienas rūsiņas jo tiek lietots tikai vasarā un sēņu laikā,tiek turēts koka garāžā ar dēļu grīdu.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Manam bijušajam darba kolēģim ir VAZ 2106 1996.gada ražojums kuru viņš paņēma jaunu, pašlaik noskrējiens ir 50 000 km.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vakar vakarā viens pamuļķis uz dienvida tilta ar BMW gribēja parādīt savai draudzenei cik autiņš ir labs un kāds viņš profesionāls braucējs, žēl tikai tilta joslu sadalošais nožogojums tika salocītas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mani viens paziņa sabiedēja kad OCTA palikusi gandrīz uz pusi dārgāka.Tik traki patiesībā arī nav,bija 40 eur tagad 56 eur.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Cik tad maksāja un kāda komplektācija?

< 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti