Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 100 >

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kāpēc neņēmi benzīnieku ar gāzes iekārtu bet izvēlējies dīzeli?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Zemesgramata rakstīja: Bet taču nojāts dīzelis XC90, A6 vai 525 ir uber kruta. Negribas taču dzīvot kaunā un braukt ar Dacia. Čomi nesapratīs. :D

Pats iAuto Daciju uzskata par darba auto,materiālus labi vadāt.Kaut ko tik stūlbu nebiju dzirdējis.

Tēma: Peugeot 3008 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Un uz diviem viens elkoņa balsts .))

Tēma: Peugeot 3008 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tāds pats patēriņš kā manam pežulim 5008 ja vēl brauktu pa šoseju ar 90 km/h nevis 101 km/h tad vidējai būtu mazāks.

Tēma: SAAB 9-5 Aero dzīvē

Medaļu man nevajag bet no kopčika neatteikšos,divi Dini būtu tieši laikā.

Tēma: Ceļojumi

"Tas taa, informaacijai lielajam "expertam" kuram dikti patiik vaarstiit savas maizes dzirnas neiedarbinot smadzenes." Šeit dirslaižu pietiek,nepazemo sevi!

Tēma: SAAB 9-5 Aero dzīvē

Alkāns ar teju 20 gadu stāžu pie barankas,neviena дтп,tikai viens sods par kreiso pagriezienu neatļautā vietā,ar visiem nodokļiem 5 Ls.Tā vajag braukt šmurguli!

Tēma: SAAB 9-5 Aero dzīvē

Tevi laikam māte stāvus dzemdējusi,tāpēc tāds nervozs esi.Bet varbūt tiešām tev labāk braukt ar sabiedrisko ja reiz tik daudz ДТП,sūds ar tevi bet var ciest nevainīgi.

Tēma: Ceļojumi

Tiešām klauni esat, parasti cilvēki interesējas kur labāk braukt,kur dzīvot bet te zupai naudas žēl.

Tēma: Ceļojumi

Brauks uz eiropu feniņus pist bet pišana jau sākas latvijā.

Tēma: Veidi, kā vw fans var ieekonomēt.

4600 eiro - indieši izgatavo pasaulē lētāko minivenu atrabotka 17.jūlijs 2017 12:42 Šis kā reiz Vwfanam radīts! Vēl vairāk baudas nekā ar Fabiju - un par daudz pievilcīgāku cenu! VWFan!Nebremzē un pasūti to minivenu,varbūt kā pirmais pircējs tiksi pie lielas atlaides.

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Pēdējā laikā esmu ievērojis kad nevis fūres veido kolonas bet vieglie.Vienu dienu vajadzēja ar darba busu aizbraukt uz Skrundu, vairākkārt redzēju kā fūres apdzen vieglos jo brauc 80-90 km/h.Tagad rodas jautājums, kāpēc tie vieglie nevar braukt tādā pašā ātrumā kā fūres?

Tēma: Ceļu policija, reidi un fotoradari uz ceļiem

Kolēģis aizbrauca uz tehnisko apskati,paņēma numuriņu un apsēdās pie pašām kasēm.Viņa priekšā caca pienāk pie lodziņa,visa zeltā. Kasiere:Jums sākumā jānomaksā sodiņi tad varēsiet iziet tehnisko. Caca:Cik sodu nauda? Kasiere:560 eur C:Tas par to vienu sarkano? K:Par vienu ir samaksāts bet vēl divi sarkanie.

Tēma: Passat b5 priekšējais lukturis--jauns vai lietots?

Vecene ar pautiem jo nav smadzeņpisēja,tātad iespējams degunu šņauc piespiežot ar pirkstu vienu nāsi.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Kādas izmaksas tevi interesē?

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Volvo 1,6 dīzelis ir PSA grupas motors.

Tēma: Passat b5 kāda vaina ja smird pēc gumijas.

Varbūt pie vainas izkusušais lukturis.

Tēma: Passat b5 priekšējais lukturis--jauns vai lietots?

Tu saki kad kaut kāda plastmasa izkususi?Viss skaidrs,tad ņem lietoto jo būs sāpīgi kad jaunais atkal izkusīs. P.s. 650 visu pareizi pateica.

Tēma: Pērku Auto

GB12 rakstīja: Vento VR6

Tiešām???Bet noteikti no diviem cilindriem sveces tika izņemtas.))

Tēma: Pērku Auto

Kā tu zini kad viņš ir sprigans,tev nekas lielāks par 1,3l nav bijis.

Tēma: Pērku Auto

Ar diviem vienlitrīgiem motoriem?

Tēma: Vējstiklu slotiņas

Tu saki garās ir 60 cm,manējās ir 80 cm.Esmu mēģinājis to ūdens atgrūšanas ķīmiju,man nepatīk jo slotiņai slaukot uz stiklu veidojas pienbalta plēve, pareizāk sakot,itkā stikls būtu eļļains,dienā pofig bet naktī tas tiešām traucē.

Tēma: Vējstiklu slotiņas

Pamēģini mainīt uz rudeni jo pa vasaru slotiņas paliek cietākas,kā sacīt gumija izžūst.

Tēma: Vējstiklu slotiņas

Pie dīlera jāpērk,manējām jau 1,5 gads un slauka uz nebēdu,uz ziemu gan paņemšu jaunas.

Tēma: pļāvēji

viencexperc rakstīja: Davai, vecīt, es par tevi. Sadod tam komunistam! Liekam likmes. Kāds koeficents?

Nebūs likmes,dīvānpirdējs apčurājās.

< 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti