Kāpēc neņēmi benzīnieku ar gāzes iekārtu bet izvēlējies dīzeli?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kāpēc neņēmi benzīnieku ar gāzes iekārtu bet izvēlējies dīzeli?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Zemesgramata rakstīja: Bet taču nojāts dīzelis XC90, A6 vai 525 ir uber kruta. Negribas taču dzīvot kaunā un braukt ar Dacia. Čomi nesapratīs. :D
Pats iAuto Daciju uzskata par darba auto,materiālus labi vadāt.Kaut ko tik stūlbu nebiju dzirdējis.
Tāds pats patēriņš kā manam pežulim 5008 ja vēl brauktu pa šoseju ar 90 km/h nevis 101 km/h tad vidējai būtu mazāks.
Tēma: SAAB 9-5 Aero dzīvē
Medaļu man nevajag bet no kopčika neatteikšos,divi Dini būtu tieši laikā.
Tēma: Ceļojumi
"Tas taa, informaacijai lielajam "expertam" kuram dikti patiik vaarstiit savas maizes dzirnas neiedarbinot smadzenes." Šeit dirslaižu pietiek,nepazemo sevi!
Tēma: SAAB 9-5 Aero dzīvē
Alkāns ar teju 20 gadu stāžu pie barankas,neviena дтп,tikai viens sods par kreiso pagriezienu neatļautā vietā,ar visiem nodokļiem 5 Ls.Tā vajag braukt šmurguli!
Tēma: SAAB 9-5 Aero dzīvē
Tevi laikam māte stāvus dzemdējusi,tāpēc tāds nervozs esi.Bet varbūt tiešām tev labāk braukt ar sabiedrisko ja reiz tik daudz ДТП,sūds ar tevi bet var ciest nevainīgi.
Tēma: Ceļojumi
Tiešām klauni esat, parasti cilvēki interesējas kur labāk braukt,kur dzīvot bet te zupai naudas žēl.
4600 eiro - indieši izgatavo pasaulē lētāko minivenu atrabotka 17.jūlijs 2017 12:42 Šis kā reiz Vwfanam radīts! Vēl vairāk baudas nekā ar Fabiju - un par daudz pievilcīgāku cenu! VWFan!Nebremzē un pasūti to minivenu,varbūt kā pirmais pircējs tiksi pie lielas atlaides.
Pēdējā laikā esmu ievērojis kad nevis fūres veido kolonas bet vieglie.Vienu dienu vajadzēja ar darba busu aizbraukt uz Skrundu, vairākkārt redzēju kā fūres apdzen vieglos jo brauc 80-90 km/h.Tagad rodas jautājums, kāpēc tie vieglie nevar braukt tādā pašā ātrumā kā fūres?
Kolēģis aizbrauca uz tehnisko apskati,paņēma numuriņu un apsēdās pie pašām kasēm.Viņa priekšā caca pienāk pie lodziņa,visa zeltā. Kasiere:Jums sākumā jānomaksā sodiņi tad varēsiet iziet tehnisko. Caca:Cik sodu nauda? Kasiere:560 eur C:Tas par to vienu sarkano? K:Par vienu ir samaksāts bet vēl divi sarkanie.
Vecene ar pautiem jo nav smadzeņpisēja,tātad iespējams degunu šņauc piespiežot ar pirkstu vienu nāsi.
Tu saki kad kaut kāda plastmasa izkususi?Viss skaidrs,tad ņem lietoto jo būs sāpīgi kad jaunais atkal izkusīs. P.s. 650 visu pareizi pateica.
Tēma: Pērku Auto
GB12 rakstīja: Vento VR6
Tiešām???Bet noteikti no diviem cilindriem sveces tika izņemtas.))
Tēma: Vējstiklu slotiņas
Tu saki garās ir 60 cm,manējās ir 80 cm.Esmu mēģinājis to ūdens atgrūšanas ķīmiju,man nepatīk jo slotiņai slaukot uz stiklu veidojas pienbalta plēve, pareizāk sakot,itkā stikls būtu eļļains,dienā pofig bet naktī tas tiešām traucē.
Tēma: Vējstiklu slotiņas
Pamēģini mainīt uz rudeni jo pa vasaru slotiņas paliek cietākas,kā sacīt gumija izžūst.
Tēma: Vējstiklu slotiņas
Pie dīlera jāpērk,manējām jau 1,5 gads un slauka uz nebēdu,uz ziemu gan paņemšu jaunas.