Tāpēc arī es šeit vairs nemeklēja info par auto jo būs jāklausās kāds tas auto mēsls un nekas nav labāks par vw un volvo.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: VWfans un Volvo XC90
Tāpēc arī es šeit vairs nemeklēja info par auto jo būs jāklausās kāds tas auto mēsls un nekas nav labāks par vw un volvo.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ko tu ņemis kā tirgus bāba,biku pacieties un varēsi baudīt lielāko brāķa gabalu,savu vw.
Tēma: Ceļojumi
Biju komandējumā Sanktpēterburgā,tavi numuri nevienam neinteresē, cilvēki ļoti pieklājīgi,tikai uz ceļiem bezpriģels,Ja apdzīvota vieta tad visi velk uz 90,pretīm brauciošie apdzenot citus spēlē krievu ruleti.
Tēma: Ceļojumi
Mans labākais ceļojums bija uz Norvēģiju,tas bija komandējums, trīs mēnešus nodzīvojuši uz Traena salas,4 kvadrātkilometri,ja nemaldos tad 80 km no polārā loka.Pīlādži tur nav augstāki par mellenājiem,pie kuģa piestātnes var vērot krabjus 7 metru dziļumā.Labrāt vēl reizīti tur aizbrauktu un sešpaku aliņu nopirku par 12Ls.
Tēma: VWfans un Volvo XC90
Meklēju informāciju par vienu auto,iegāju vienā forumā tur arī viens meklēja info nu jau par citu auto un uzdūros vienam komentāram par iAuto forumu kurš lika man pasmaidīt,"iAuto forumā nav ko meklēt,tur visi apsēsti ar audi un bmw".)))
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Būtu man naudiņas tad ņemtu Citroen C5 ar hiidropiekari.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tāpēc ka problēma ir Tevī nevis pežulī+Tu esi feniņpisējs jo nav Kasko kurš sedz autoevakuatora pakalpojumus.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Un ko mamma teica?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Fanoju un turpināšu fanot lai cik tā figņa nemaksātu! Bet par to motoriņu runājot, viņš ir viens un atrodas kaut kur zem mana beņķa jo tur arī ir caurums kur avārijas gadījumā atlaist roceni.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nesaprotu kur problēma, kāpēc tāda nosodoša attieksme pret mani tikai tāpēc ka manam auto ir elektriskā rocene,Tev skauž vai kā???
Tēma: Led
Guzis rakstīja: Kādam nav komentāri par tirgū sastopamajām diožu DRL lampām? Kas ir pārbaudīts un der, kas pilnīgi garām utt.. Interesē aftermerketa risinājumi, nevis komentāri par dažādām oriģinālajām, ko tāpat nemainīsi.
Uz fabijas man bija Ķīnā ražotās Led dienas gaitas lukturi bet pēc divu gadu ekspluatācijas nosprāga barošanas bloks,maksāja viņas 45 Ls.Ne velti ir teiciens ka nabags maksā divreiz.
Bet ja auto no Vācijas tad nekāda informācija par tās zemes nobraukumu?
Vai kāds pirms auto iegādes ir izmantojis autoDNA pakalpojumus?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Neesmu pētījis elektriskās rocenes uzbūvi bet domāju kad no parastā ne ar ko neatšķiras, tikai troses pievilkšanu dara elektromotors.Tātad mehānisms visu laiku tiek kustināts un uz TA nesagādā nekādas problēmas bet klasikās rocenes īpašnieki izkrīt TA jo nelieto viņu,atstāj ātrumā,es jau nesaku kad visi bet lielākā daļa. Ja es ar Sputnik(VAZ 2008)nenositos tad ar Jetta arī tiktu galā.
Tēma: VWfans un Volvo XC90
Minivens būs daudz ietilpīgāks par šo šķūni.Es vēl saprotu ja cilvēks dzīvo laukos kur līdz lielam ceļam jābrauc kilometrs pa piesnigušu ceļu ko pašvaldība netīra un pašam nav traktors.Bet kad cilvēks dzīvo pilsētā un no asfalta nekad nenobrauc tad šāds pirkums nav saprotams.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nekas nav labāks par elektrisko roceni,baigi laba štelle bet ja sanāk šmuce ar elektroniku tad bagāžniekā ir speciāla atslēdziņa ar ko atbrīvot bremzes,dažam labam tas ir par sarežģītu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
"sex ar starta pogu un nobloķētiem aizmugures riteņiem" Tā tu rakstīji.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Par lapiņām ticu bet par braukšanu ar nobloķētiem aizmugures riteņiem neticu!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Mjā,izklausās pēc pasakas.
Tēma: Led
Sen senos laikos čomam bija Opel Calibra,arī sagribēja vairāk gaismas,ielika 100W spuldzes,ilgs tas prieks nebija jo sakusa/izkusa lukturi.
Tēma: Led
Tas tiesa,kā mopēdam,lukturis bija ar lēcu,H7 spuldze pildīja divus darbus-tuvā un tālā gaisma,tuvā bija ok bet tālā nekāda.Ne velti Škoda feisliftā izmainīja lukturus,katrai gaismai savu spuldzi.
Tēma: Led
"Mums TA gadiem ilgi sparīgi jāj vieglos pat par 2gab tālās gaismas Hellām ar 37,5 ciparu katrai" Jāj tikai nezinīšus!Latvijā atļautais gaismas stiprums ir 100 vienības.Gaismas stiprums tas nav,es pat nezinu kas tas ir,man pat Hellā nemācēja pateikt kas tā par mērvienību.Man uz fabijas stāvēja 2 tālās gaismas papildlukturi ar 37,5 vienībām,pamatlukturi 10,5.Tagad skaitām,10,5+10,5+37,5+37,5=96.Viss ir likumīgi,neviens aizrādījums TA par lukturiem.
Tēma: Volvo V70 dzīvē
GB12 rakstīja: Nupat ar Volvo biju uz nedēļu aizšāvis līdz Slovākijas Augstajiem Tatriem, pa ceļam vēl uz Vilku midzeni, Aušvici, Zakopani, Krakovu - kopā norullēju 2700 km. Patīkami pārsteidza patēriņš - beigās nostājās pie 5.6 litriem - vienu brīdi līdz Varšavai pat turējās pie 5.0, bet tad sākās bāņi līdz 200 km/h, kalni, kas visu to procesu paaugstināja. Un - vot bļin, tā iet, ka rudenī pērk auto. Pat neiedomājos, ka kondiška jāpārbauda. Sestdien, kad bija 23-25 gr. silts, vēsu gaisu nepūta. Cerams, ka tikai freona trūkst... Bet citādi, kaut arī vecs, biš grabelīgs un uz Polijas bāņa sasniedza 280 tūkstošu atzīmi, turējās labi. Un tie krēsli - oi, ku' ērti.
Ar manu kondišku arī kaut kāds brīnums,uzpildīju,kompresors ieslēdzas bet aukstums nenāk.