msh rakstīja: Golfā - ja mans laiks vēl nav pienācis, tad pie kājas, kurā atrasties, bet ja ir - mazāk būs jāmokās.
Man patika tā tava filosofija par aktīvajām sistēmām un spilveniem. Nu spilveni vēl ir katra paša lieta - vairāk spilvenu vairāk izārda mašīnas salonu, sadārdzinot remontu, bet nu īpašnieks pats pie tā vainīgs un pats uz to parakstījās, mašīnu nopērkot. Bet tur visas tās tavas sistēmas, kuras tu te slavini, labākajā gadījumā ir koks ar diviem galiem - visas tās rūpējas lai arvien lielāks vadītāju procents būtu dārzeņi, nespējīgi paši par sevi vadīt mašīnu bez visādām auklēm. ESP palīdz braukt agresīvāk, gan jau elektronika mašīnu savāks. Aklo punktu vaktētājs palīdz pašam vadītājam neskatīties, gan jau sāks mirgot. Adaptīvais kruīzs šībrīža variantā palīdz nesekot līdzi uz ceļa notiekošajam, gan jau kruīzs apstādinās. Visādi parkošanās palīgi - automātiskie parkotāji vairak, kameras mazāk, attāluma devēji vēl mazāk - palīdz neapgūt normālas mašīnas novietošanas iemaņas. Un tā varētu paturpināt - es vienkārši neesmu sevišķi iedziļinājies kādus vēl ķeksīša vipendronus jaunajās kastēs piedāvā. Bet tam visam ir viena problēma, kuru savulaik Aansis smuki izcēla - par spīti visiem šitentajiem vipendroniem un euroncap zvaigznēm, mašīna kā nāves cēlonis statistikā vietu nav mainījis. Vēl vairāk - par spīti tam ka pie mums uz ceļiem ir daudz vecu mašīnu, prakse nerāda ka tādi nabagi kā es būtu dzīvi miroņi - jau pats fakts ka tās 25-30 gadus vecās mašīnas te vēl ir to parāda. Tā ka visa šitā filosofija ka jaunās kastes ir pārākas ar drošību ir vienkārši tukša panikas celšana. Uz papīra tās ir drošākas, protams, diemžēl dabā tas sevišķi neko neuzlabo.
Vakar Cēsīs pie veikala ievēroju tīri glītu audi ziepjtrauku, saimnieks ap 50 gadiem,vasarenes uzlicis,tikai viens mīnuss, riepas nobrauktas līdz indikatoram.
Ja es būtu policists tad nesodītu par radzēm jo šogad pavasaris kaut kur iekavējies,naktis vēl aukstas.Bet Tu noteikti visus drāztu pa pilnu programmu?
Tikai viens bet, avārijas gadījumā no tā VW nekas nepaliktu pāri + līķi un sliktākā gadījumā vēl kādu nevainīgu paķer līdzi.Mersis bija svaiga s-klase.
Vakar Rīga-Sēnīte,balts mersis tik ātri aizgāja garām kad pat nepaspēju pamanīt kādas valsts iedzīvotājs,lv tas nebija.Labākais šinī visā bija nabaga latvietis ar vecu VW busiņu kas itkā centās turēties mersim astē,melni dūmi gāzās pa izpūtēju kā vecam ikarusam, nožēlojams skats.
Bet nu šiki autiņi iepirkti, bagāta mūsu valsts.Dānija biju manījis netrafarētos autiņus,viņi bija tik necili kad pat marku neatceros.Kur palika NATO samita autiņi,tos varēja likt lietā.
Slāvu aplis ir mans mīļākais jo tur ir trešā josla.Pats dzīvoju Pārdaugavā,šad un tad iepekos Azūrā,kad pametu šo iestādi tad man sanāk braukt pilnu Slāvu apli.Tiko esmu aplī tā pa taisno uz trešo joslu,pie Piedrujas ielas ieņemu otro joslu un tur jau mana pirmā un prom uz Pārdaugavu.Bet ja jūtu kad pirmās joslas pirdējs mana nelaiž pirmajā joslā tad sāku viņam gāzties virsū,šis manevrs ir ar pozitīvu nobeigumu-esmu pirmajā joslā.
Ar to apli viss kārtībā,tik dažam ar galvu viss nav kārtībā.Es viņu biku pārbūvētu,uzbūvētu saliņas pirmajā joslā pie ieejas/izejas aplī lai indivīdi nevarētu visu apli pirst pa pirmo joslu.