Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 100 >

Tēma: Pārdod Škoda Superb 2,0 TDI

Bēdīgi kad tev galvā nav neviena krunka jo tā jau ir liela problēma.

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Labāk pastāsti,kā tas ir būt par pasīvo?

Tēma: Pārdod Škoda Superb 2,0 TDI

Mjā,ādas sēdekļu kvalitāte nožēlojama.Lūk daudz gadu vecāka mašīna bet beņķi kā jauni. www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ford/focusc-max/adbbg.html

Tēma: Philips - pasaulē pirmais oled 4K televizors ar ambilight

Es savu 32 collu Philips televizoru izmantoju kā monitoru jo televīziju skatos ļoti reti,tur jau arī nav ko redzēt.

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

viencexperc rakstīja: Centrā būs Vernona fotogrāfija?

Un atkal pakaļas bučotāji tev salika dizlaikus,šeit nekas nemainās uz labo pusi.

Tēma: Portāla iAuto.lv stends izstādē Auto Exotica 2017

Kam vajag ūdeni un kāpēc Venden?

Tēma: Audi līdz 3000E 2.5 vai 1.9 ?

Viņš neredz kad tas ir lūznis jo ir sazombēts.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Netēlo svēto.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Baigi laba opcija šinī portālā,viens dizlaiks zem mana komentāra ir mans bet pārējie ir laizītāji.

Tēma: Audi līdz 3000E 2.5 vai 1.9 ?

Ir viņš zaļš gurķis.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Motorolleri, Tu jau izcēlies audī jautājumā.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Klau ēzeli,mans no rītiem līdz pusdienlaikam neko nelieto un pa nakti saldi čuč,apskaties uz laiku.

Tēma: Audi līdz 3000E 2.5 vai 1.9 ?

Tieši tā.

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Vēl nav bijis.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

Tas tiesa,vajadzīgi tikai pakaļā līdēji.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ļoti interesants raidījums,var pirk glaunu autiņu uz savu darbinieku algas rēķiņa un šādi uzņēmēju ir ļoti daudz. ltv.lsm.lv/lv/raksts/20.03.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-vergi.id93319/

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

opelis rakstīja:

ezis71 rakstīja: Apdrošināšanas objekta summa 7000 eur Brauciena pārtraukšana līdz 300 eur(viesnīca,taksometrs utt) Atslēgu nozaudēšana,pašrisks 70 eur Personīgo mantu bojājums līdz 1000 eur,pašrisks 70 eur Diennakts tehniskā palīdzība Transportlīdzekļa nogādāšana remontiestādē Apdrošināšanas teritorija:Latvija,Lietuva,Igaunija Apdrošināšanas prēmija:380 eur

IFam polisē ir tā: Apdrošināšanas objekta summa: A/m tirgus vērtība (manā gadījumā tas ir 13200 eur) Atslēgu nozaudēšana,pašrisks 0,00 eur Personīgo mantu un papildaprīkojuma bojājums līdz ,pašrisks 0.00 eur Diennakts tehniskā palīdzība Taksometra pakalpojumi Stiklojums (viss) pašrisks 0,00 eur Auto uz visu remonta laiku Bojājumi ārpus satiksmes Transportlīdzekļa nogādāšana remontiestādē Apdrošināšanas teritorija:Eiropa Apdrošināšanas prēmija:354 eur Vēl, kas labi - var sadalīt līdz trīs maksājumos, bez papildus piemaksas un nav vadītāja vecuma ierobežojumi, tikai - ja stāžs zem diviem gadiem, tad pašrisks +140eur.

Mans maksājums sadalīts uz 12 mēnešiem bez papildus samaksas,šogad apdrošināšanas prēmija:300 eur.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau neapgalvoju uz 100% kad tā ir vienīgā iespēja bet visdrīzāk kad tā varētu būt.Mac nebūtu priecīgi kad uz viņa datoriem izmanto Windows programmas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

OK un atvainojiet.Nācām pie secinājuma,lai palaistu to iekārtu vajadzēs kļūt par superlietotāju(root),"terminālā" vajadzēs ievadīt komandas bet kādas mēs nemācēsim pateikt,googlē jāmeklē.Uz Linux instalēju spēli kas paredzēta Windows, arī dabūju lietot terminālu,komandas atradu internetā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau nesatraucos, vienkārši interesē kur ir problēma.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Parunāju ar zinošu cilvēku par tavu sāpi.Tas kas darbojas virtuāli nespēj darbināt ierīces.Viņš tikai brīnās,kas tā par ierīci kura strādā tikai ar Windows,laikam kaut kāds lētais ķīnietis.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sāc atkārtoties,nelieto visādus sūdus uzturā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Negremošu bet pasmīnēšu.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2017

На халяву уксус сладкий.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šito nespēju sagremot,nopērk ābolu bet čakarējas ar virtuālās ierīcēm.

< 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti