Bēdīgi kad tev galvā nav neviena krunka jo tā jau ir liela problēma.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Bēdīgi kad tev galvā nav neviena krunka jo tā jau ir liela problēma.
Labāk pastāsti,kā tas ir būt par pasīvo?
Mjā,ādas sēdekļu kvalitāte nožēlojama.Lūk daudz gadu vecāka mašīna bet beņķi kā jauni. www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ford/focusc-max/adbbg.html
Es savu 32 collu Philips televizoru izmantoju kā monitoru jo televīziju skatos ļoti reti,tur jau arī nav ko redzēt.
viencexperc rakstīja: Centrā būs Vernona fotogrāfija?
Un atkal pakaļas bučotāji tev salika dizlaikus,šeit nekas nemainās uz labo pusi.
Baigi laba opcija šinī portālā,viens dizlaiks zem mana komentāra ir mans bet pārējie ir laizītāji.
Klau ēzeli,mans no rītiem līdz pusdienlaikam neko nelieto un pa nakti saldi čuč,apskaties uz laiku.
Ļoti interesants raidījums,var pirk glaunu autiņu uz savu darbinieku algas rēķiņa un šādi uzņēmēju ir ļoti daudz. ltv.lsm.lv/lv/raksts/20.03.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-vergi.id93319/
opelis rakstīja:
ezis71 rakstīja: Apdrošināšanas objekta summa 7000 eur Brauciena pārtraukšana līdz 300 eur(viesnīca,taksometrs utt) Atslēgu nozaudēšana,pašrisks 70 eur Personīgo mantu bojājums līdz 1000 eur,pašrisks 70 eur Diennakts tehniskā palīdzība Transportlīdzekļa nogādāšana remontiestādē Apdrošināšanas teritorija:Latvija,Lietuva,Igaunija Apdrošināšanas prēmija:380 eur
IFam polisē ir tā: Apdrošināšanas objekta summa: A/m tirgus vērtība (manā gadījumā tas ir 13200 eur) Atslēgu nozaudēšana,pašrisks 0,00 eur Personīgo mantu un papildaprīkojuma bojājums līdz ,pašrisks 0.00 eur Diennakts tehniskā palīdzība Taksometra pakalpojumi Stiklojums (viss) pašrisks 0,00 eur Auto uz visu remonta laiku Bojājumi ārpus satiksmes Transportlīdzekļa nogādāšana remontiestādē Apdrošināšanas teritorija:Eiropa Apdrošināšanas prēmija:354 eur Vēl, kas labi - var sadalīt līdz trīs maksājumos, bez papildus piemaksas un nav vadītāja vecuma ierobežojumi, tikai - ja stāžs zem diviem gadiem, tad pašrisks +140eur.
Mans maksājums sadalīts uz 12 mēnešiem bez papildus samaksas,šogad apdrošināšanas prēmija:300 eur.
Es jau neapgalvoju uz 100% kad tā ir vienīgā iespēja bet visdrīzāk kad tā varētu būt.Mac nebūtu priecīgi kad uz viņa datoriem izmanto Windows programmas.
OK un atvainojiet.Nācām pie secinājuma,lai palaistu to iekārtu vajadzēs kļūt par superlietotāju(root),"terminālā" vajadzēs ievadīt komandas bet kādas mēs nemācēsim pateikt,googlē jāmeklē.Uz Linux instalēju spēli kas paredzēta Windows, arī dabūju lietot terminālu,komandas atradu internetā.
Es jau nesatraucos, vienkārši interesē kur ir problēma.
Parunāju ar zinošu cilvēku par tavu sāpi.Tas kas darbojas virtuāli nespēj darbināt ierīces.Viņš tikai brīnās,kas tā par ierīci kura strādā tikai ar Windows,laikam kaut kāds lētais ķīnietis.
Šito nespēju sagremot,nopērk ābolu bet čakarējas ar virtuālās ierīcēm.