Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 100 >

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Kā jau kaut kur rakstīju tad visu pērku Swedbankā, negribu sevi apgrūtināt,visi maksājumi notiek automātiski.

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Tūlīt iekapāšu 0,5l un tad parunāsim par gramatiku.

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Nē,iesildos. Viss lētāko auto,viss lētāko servisu,viss lētākās daļas,viss lētāko apdrošināšanu.

Tēma: Par LIETOTIEM auto - kuri ir uzticamākie, kuri sagādās vismazāk raižu

Paldies par info.Būs vien jāštepselē robi pašam bet gribās automātu.

Tēma: Par LIETOTIEM auto - kuri ir uzticamākie, kuri sagādās vismazāk raižu

Vajag info par robotu,plusi un mīnusi,autiņš Citrons 2007.gads.

Tēma: KASKO - IF, Balta vai BTA

Pipeles un pauti, Čupu čupām krauti. Pežas tās ir lētas, Karājās uz sētas.

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Kaut kādus gadus atpakaļ no Swedbankas saņēmu piedāvājumu iegādāties OCTA par 68 eur.Vienu dienu zvana telefons,svešs numurs,paceļu,Balta zvana,"mums jums super piedāvājums iegādāties octu par 110 eur''.Saku paldies jo jau saņēmu piedāvājumu no svīdenes,šie interesējās par kādu summu.Saku ka 68,šī saka ka pēc brīža piezvanīs,piezvanīja pēc dažām stundām,zemāk par 90 eur nevarot. Kāds Baltai būtu navars bet nekā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tēma: Ķīnas jaunais elektroauto

Man patīk,vienkāršs un tanī pašā laikā simpātisks dizains.Un paātrinājums mani apmierina,tas tak nav sporta auto.Uzsvars tiek likts uz to lai auto varētu ar vienu uzlādi pēc iespējas vairāk km nobraukt.

Tēma: VW passat b3 1.8 mono

Re kur arī msh no gatera atnāca mājās,tulīt autiņš būs sačiņīts.

Tēma: VW passat b3 1.8 mono

Bet maksimāli lētu detaļu jo auto jau ir lēts.

Tēma: VW passat b3 1.8 mono

Māsa savam Seat Cordoba nomainīja 3 termostatus,jūs saprotat,3 brāķa gabali.Pati jau vainīga kad izvēlējās lēto galu.

Tēma: Ķīnas zvaigzne - BYD E6

Man kaut kā tie kosmiskie dizaini neiet pie sirds, Toyotai tagad kropļi dzimst.

Tēma: Ķīnas zvaigzne - liels krossovers.

Ļoti interesants dizains.

Tēma: Ķīnas zvaigzne - BYD E6

Jau labu laiku nesmaidu par Ķīnas autobūvi, Eiropas autobūvei stiprs konkurents.Pa discovery rādīja to ko Ķīnas autobūve ir izdarījusi 2 gados, Eiropai bija nepieciešami 10 gadi.

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Octu un Kasko jau daudzus gadus pērku Swedbankā,viss notiek automātiski, šogad 40 EUR.

Tēma: Riepas vasaras apstākļiem, kuras būtu nedaudz piemērotas arī dubļiem?

Atbalstu,vissezona riepas vasarai viņam būtu tieši laikā.

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Pirmo ziemu ar viņām braucu,pieļauj domu kad 2.un 3.ziema būs tik pat labas kā pirmajā gadā.Pa tādu cenu riepas var mainīt ik pēc trīs gadiem.Sailun arī nav Maximas riepas,viņi sevi ir pierādījuši ka ir konkurētspējīgi.

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Tieši tā,suns muti laiza katru dienu.

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

Priecājies vien tālāk par uzrakstu Made un Germany.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Zini kas man patīk manā 5008 pežulī,viņi ir ļoti reti sastopami uz mūsu ceļiem.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Domāju kad dīzelis hibrīds būtu ekonomiskāks,tikai tādu nav jeb ir?

Tēma: Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

Zīmīgi, ka šodien kāreiz ar vienu kolēģi spriedām, ka vismaz puse iAuto foruma biedri baigie dirsēji

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Galvenai lai pašam patīk.Bet ēdelīgs gan,es bij iedomājies kad kādi 4 l uz simta.Kura gada viņš?

Tēma: Vai, jau nomainijāt ziemas riepas pret vasaras riepām?

degvielas patēriņš/saķere uz slapja segums Goodyear C/E Sailun C/C

< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti