Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 100 >

Tēma: Ceļu policija gaida 40 jaunos netrafarētos auto – ar tiem vieglāk atklāt rupjos pārkāpumus

Varbūt vajadzēja ieslēgt to pagriezienu jeb tevi tas apgrūtina?

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Jau 30 gadus atpakaļ bija katalizatori ja pat ne senāk.

Tēma: Kā mani šorīt pievīla Audi A6.

Bet sūknis klusi nemirst,viņš pirms tam vēl kādu laiku trobeli taisa,no personiskās pieredzes to saku.Markus sūkni atstāja oriģinālo bet samaksāju par jauno.Nobraucu pēc siksnas maiņas 40k un kaut kas sāka grabēt,braucu atkal uz Markusu un atklājās kad sūknis grab.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Kaut ar turbīnu un arī atkrīt.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Tu tak tālāk kā par Bolderāja nekur neesi bijis,tik ar muti šļūc pa visu pasauli.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Šodien darba kolēģis atbrauca no Vācijas un saka man:Pilna pilsēta ar taviem pežuļiem un reņiem. Es:Tad jau arī vācu auto netrūkst? Kolēģis:Ne velna,tavējie vairāk. Kaut kā garīgais palika labāk. Stulbie friči pērk tos franču mēslus,vai ne msh?

Tēma: Ceļu policija gaida 40 jaunos netrafarētos auto – ar tiem vieglāk atklāt rupjos pārkāpumus

Kas tur līgumā rakstīts?

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Элоис не служит для дожига всякой там шняги а служит для снижения температуры горения сажи.Чтобы было понятней ,то сажа горит при температуре 450-500 градусов,чтобы в режиме регенерации сделать это более безопасней и комфортней для двигателя и добавляется Елис в топливо,при этом частицы сажи образуются с более рыхлой структурой, что позволяет им гореть при более низкой температуре 300-400гр.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Vācu dzelži šmaucās ar izmešiem jo prāts par īsu.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

а вместо элиса17,можно залить в бачок AdBlue/мочевину/а то элис дорог 3л.-8000р у меня он полностью пустой Мочевину нельзя,другой состав присадки. но суть одна?или у них принцип разный? Сами то понимаете что пишите? Маслом ещё помажте сливочным))

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Palasi un tad komentē! peugeot-club.by/board/topic/32089-5008-pokupaem-zalivaem-eolys-fotootchyot/ Automašīnu modeļi: Citroen C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8, Berlingo, C-Crosser, Jumpy 2, Xara Picasso; Fiat Scudo 2, Ulysse; Ford 4 Zylinder 1,6D / 2,0D (nuo 2003 m.) Focus II, C-Max; LanciaPhedra; Mazda (ab 2004) 3 1,6CD; Peugeot207, 307, 308, 407, 607, 807, 1007, 4007, Expert 2, Partner; Volvo (nuo 2004) S50 V50, C30, S40, V70, C70; PSA (ražotājs „Peugeot” un „Citroen”) ir radījis pirmās paaudzes FAP (Filtre à particules, daļiņu filtrs) filtra tehnoloģiju, kurā, izmantojot novatorisku procesu ‒ kvēpu daļiņu sadedzināšanu gandrīz 450 °C (gandrīz 150 °C zem normālās degšanas temperatūras), parastā reģenerācija braucot kļūst nevajadzīga. Šim nolūkam tiek lietota ar degvielu saderīga piedeva Eolys. To ielej papildu 5 litru tvertnē, kura atrodas transportlīdzeklī blakus galvenajai dīzeļdegvielas tvertnei. Neliels daudzums piedevas automātiski tiek pievienots katru reizi, kad uzpilda degvielu, tāpēc tās koncentrācija degvielā vienmēr ir minimāla. Uz filtra nosēdušās kvēpu daļiņas Eolys to veidošanās laikā sajauc ar nanokristāliem, tāpēc ik pēc 500 km ‒ 1000 km notiek ātra, pilnīga un bieža sadedzināšana zemākā degšanas temperatūrā, nenoslogojot daļiņu filtru. Piedeva samazina reģenerācijas ilgumu līdz 2‒4 min, bet degvielas patēriņš pieaug tikai par vienu līdz diviem procentiem. 3‒5 litri Eolys pietiek 120 000 kilometru. Dīzeļdzinēju cieto daļiņu filtriem, kuri strādā ar ķīmiskajām piedevām, piem., Eolys, tehniskā apkope paredzēta ik pēc 120 000‒180 000 km. Tās laikā tiek iztīrīts filtrs un papildināts Eolys. Atsevišķos gadījumos piepildīšana jāveic speciālistam, jo tas var novērst kļūdu, iedegoties signāllampiņai.

Tēma: Ceļu policija gaida 40 jaunos netrafarētos auto – ar tiem vieglāk atklāt rupjos pārkāpumus

Man kaut kā viens pīpis,man ar viņiem nav nekādu darīšanu,viens sods 16 gados.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Patiesībā visiem dīzeļiem kam ir kvēpu filtrs nāk šī piedeva,EURO 3,EURO 4 un EURO 5.Vakar rakājoties pa krievijas saitiem uzzināju kad manējam pežulim ir bačoks priekš tās suslas kas smird pēc urīna.Tas bačoks tā noslēpts kad nezinātājam stipri būtu jālauž galvu lai viņu atrastu.Ja tas bačoks ir tukšs tad nenotiek kvēpu filtra reģenerācija(tīrīšana)un met ārā kļūdu!

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Sens paziņa padomijas laikos benzīnu lēja kanalizācijā kad nebija notērējis mēneša normu.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Neaizmirstiet par:WALKER Eolys 176 Dīzeļdzinēju cieto daļiņu filtru piedeva Automašīnu modeļi: Citroen C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8, Berlingo, C-Crosser, Jumpy 2, Xara Picasso; Fiat Scudo 2, Ulysse; Ford 4 Zylinder 1,6D / 2,0D (nuo 2003 m.) Focus II, C-Max; LanciaPhedra; Mazda (ab 2004) 3 1,6CD; Peugeot207, 307, 308, 407, 607, 807, 1007, 4007, Expert 2, Partner; Volvo (nuo 2004) S50 V50, C30, S40, V70, C70

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Es arī gribētu automātu bet ir viens bet,kad konkrētam modelim kas tev patīk nav automāts, ir tikai robots un manuālais.Par robotu ir vairāk mīnusi nekā plusi.Ko man ieteikusi?

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Kurš tev traucē normāli braukt?

Tēma: Nepatiess lietota auto nobraukums jeb odometra rādījumu viltošana

Kur tu izrāvi kad es dzenāju par servisiem,pie dīlera apkopi taisīju un dīlers pats ieteica turbīnu taisīt citur jo būšot lētāk.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

S-Line necirkulē tosols :D

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Man gan gāja tik tad forums nav pieejams.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Sēžot šeit caur mobīlo telefonu lapa visu laiku uzbāžas ar pielāgošanas iespējām(pāriet uz mobīlo versiju).Godīgi sakot mazliet krīt uz nerviem.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

1,6 hdi,100 km/h ir 1800 apgriezieni 6 robā,ko tad man ar 5 robu jābrauc?

Tēma: Nepatiess lietota auto nobraukums jeb odometra rādījumu viltošana

Kad pirku pežuli, bija nobraukums 150k,autiņam tagad 6 gadi.Kad nopirku viņu aizdzinu pie dīlera,palūdzu lai pārbauda nobraukums.Par nobraukumu neko neuzzināju toties uzzināju kad turbīnu jāmaina."Turbomeistars" arī neko nevarēja pateikt par nobraukumu jo turbīna nevienmēr mirst dēļ nobraukuma.Rudenī ģenerators nosprāga, meistars ģeneratoram iedeva 400k nobraukumu jo bija pamatīgi izdilis. Neko sliktu par auto nevaru pateikt,pielec no rītiem bez problēmām, tikko izgāju tehnisko,neviena aizrādījuma,viss čikiniekā.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Tieši tā,mans autiņš pie 80 km/h saka lai ieslēdzu 6 robu.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Aizmirsi pieminēt A72.Pirmais auto bija Sputņik,tad A76 vairs netirgoja.Labs gan bija auto,varēji uz ceļa auto izjaukt un tur pat salikt,visu veidu atslēgas arī bija bagāžniekā.

< 1 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti