Varbūt vajadzēja ieslēgt to pagriezienu jeb tevi tas apgrūtina?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Varbūt vajadzēja ieslēgt to pagriezienu jeb tevi tas apgrūtina?
Bet sūknis klusi nemirst,viņš pirms tam vēl kādu laiku trobeli taisa,no personiskās pieredzes to saku.Markus sūkni atstāja oriģinālo bet samaksāju par jauno.Nobraucu pēc siksnas maiņas 40k un kaut kas sāka grabēt,braucu atkal uz Markusu un atklājās kad sūknis grab.
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Tu tak tālāk kā par Bolderāja nekur neesi bijis,tik ar muti šļūc pa visu pasauli.
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Šodien darba kolēģis atbrauca no Vācijas un saka man:Pilna pilsēta ar taviem pežuļiem un reņiem.
Es:Tad jau arī vācu auto netrūkst?
Kolēģis:Ne velna,tavējie vairāk.
Kaut kā garīgais palika labāk.
Stulbie friči pērk tos franču mēslus,vai ne msh?
Kas tur līgumā rakstīts?
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Элоис не служит для дожига всякой там шняги а служит для снижения температуры горения сажи.Чтобы было понятней ,то сажа горит при температуре 450-500 градусов,чтобы в режиме регенерации сделать это более безопасней и комфортней для двигателя и добавляется Елис в топливо,при этом частицы сажи образуются с более рыхлой структурой, что позволяет им гореть при более низкой температуре 300-400гр.
Tēma: 6.ātrums dīzelim
а вместо элиса17,можно залить в бачок AdBlue/мочевину/а то элис дорог 3л.-8000р у меня он полностью пустой Мочевину нельзя,другой состав присадки. но суть одна?или у них принцип разный? Сами то понимаете что пишите? Маслом ещё помажте сливочным))
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Palasi un tad komentē! peugeot-club.by/board/topic/32089-5008-pokupaem-zalivaem-eolys-fotootchyot/ Automašīnu modeļi: Citroen C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8, Berlingo, C-Crosser, Jumpy 2, Xara Picasso; Fiat Scudo 2, Ulysse; Ford 4 Zylinder 1,6D / 2,0D (nuo 2003 m.) Focus II, C-Max; LanciaPhedra; Mazda (ab 2004) 3 1,6CD; Peugeot207, 307, 308, 407, 607, 807, 1007, 4007, Expert 2, Partner; Volvo (nuo 2004) S50 V50, C30, S40, V70, C70; PSA (ražotājs „Peugeot” un „Citroen”) ir radījis pirmās paaudzes FAP (Filtre à particules, daļiņu filtrs) filtra tehnoloģiju, kurā, izmantojot novatorisku procesu ‒ kvēpu daļiņu sadedzināšanu gandrīz 450 °C (gandrīz 150 °C zem normālās degšanas temperatūras), parastā reģenerācija braucot kļūst nevajadzīga. Šim nolūkam tiek lietota ar degvielu saderīga piedeva Eolys. To ielej papildu 5 litru tvertnē, kura atrodas transportlīdzeklī blakus galvenajai dīzeļdegvielas tvertnei. Neliels daudzums piedevas automātiski tiek pievienots katru reizi, kad uzpilda degvielu, tāpēc tās koncentrācija degvielā vienmēr ir minimāla. Uz filtra nosēdušās kvēpu daļiņas Eolys to veidošanās laikā sajauc ar nanokristāliem, tāpēc ik pēc 500 km ‒ 1000 km notiek ātra, pilnīga un bieža sadedzināšana zemākā degšanas temperatūrā, nenoslogojot daļiņu filtru. Piedeva samazina reģenerācijas ilgumu līdz 2‒4 min, bet degvielas patēriņš pieaug tikai par vienu līdz diviem procentiem. 3‒5 litri Eolys pietiek 120 000 kilometru. Dīzeļdzinēju cieto daļiņu filtriem, kuri strādā ar ķīmiskajām piedevām, piem., Eolys, tehniskā apkope paredzēta ik pēc 120 000‒180 000 km. Tās laikā tiek iztīrīts filtrs un papildināts Eolys. Atsevišķos gadījumos piepildīšana jāveic speciālistam, jo tas var novērst kļūdu, iedegoties signāllampiņai.
Man kaut kā viens pīpis,man ar viņiem nav nekādu darīšanu,viens sods 16 gados.
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Patiesībā visiem dīzeļiem kam ir kvēpu filtrs nāk šī piedeva,EURO 3,EURO 4 un EURO 5.Vakar rakājoties pa krievijas saitiem uzzināju kad manējam pežulim ir bačoks priekš tās suslas kas smird pēc urīna.Tas bačoks tā noslēpts kad nezinātājam stipri būtu jālauž galvu lai viņu atrastu.Ja tas bačoks ir tukšs tad nenotiek kvēpu filtra reģenerācija(tīrīšana)un met ārā kļūdu!
Tēma: Kur tu lej degvielu?
Sens paziņa padomijas laikos benzīnu lēja kanalizācijā kad nebija notērējis mēneša normu.
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Neaizmirstiet par:WALKER Eolys 176 Dīzeļdzinēju cieto daļiņu filtru piedeva Automašīnu modeļi: Citroen C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8, Berlingo, C-Crosser, Jumpy 2, Xara Picasso; Fiat Scudo 2, Ulysse; Ford 4 Zylinder 1,6D / 2,0D (nuo 2003 m.) Focus II, C-Max; LanciaPhedra; Mazda (ab 2004) 3 1,6CD; Peugeot207, 307, 308, 407, 607, 807, 1007, 4007, Expert 2, Partner; Volvo (nuo 2004) S50 V50, C30, S40, V70, C70
Tēma: 6.ātrums dīzelim
Es arī gribētu automātu bet ir viens bet,kad konkrētam modelim kas tev patīk nav automāts, ir tikai robots un manuālais.Par robotu ir vairāk mīnusi nekā plusi.Ko man ieteikusi?
Kur tu izrāvi kad es dzenāju par servisiem,pie dīlera apkopi taisīju un dīlers pats ieteica turbīnu taisīt citur jo būšot lētāk.
Sēžot šeit caur mobīlo telefonu lapa visu laiku uzbāžas ar pielāgošanas iespējām(pāriet uz mobīlo versiju).Godīgi sakot mazliet krīt uz nerviem.
Tēma: 6.ātrums dīzelim
1,6 hdi,100 km/h ir 1800 apgriezieni 6 robā,ko tad man ar 5 robu jābrauc?
Kad pirku pežuli, bija nobraukums 150k,autiņam tagad 6 gadi.Kad nopirku viņu aizdzinu pie dīlera,palūdzu lai pārbauda nobraukums.Par nobraukumu neko neuzzināju toties uzzināju kad turbīnu jāmaina."Turbomeistars" arī neko nevarēja pateikt par nobraukumu jo turbīna nevienmēr mirst dēļ nobraukuma.Rudenī ģenerators nosprāga, meistars ģeneratoram iedeva 400k nobraukumu jo bija pamatīgi izdilis. Neko sliktu par auto nevaru pateikt,pielec no rītiem bez problēmām, tikko izgāju tehnisko,neviena aizrādījuma,viss čikiniekā.
Tēma: Kur tu lej degvielu?
Aizmirsi pieminēt A72.Pirmais auto bija Sputņik,tad A76 vairs netirgoja.Labs gan bija auto,varēji uz ceļa auto izjaukt un tur pat salikt,visu veidu atslēgas arī bija bagāžniekā.