Vispār es arī reizēm nerādu pagriezienu kad iebraucu apļveida krustojumā vai mana josla aiziet pa labi,visos pārējos gadījumos vienmēr slēdzu pagriezienus.
Kolēģis autiņus pērk izsolēs,visa informācija par auto,katra švīkiņa nobildēta, spidometrs nav tīts.Ar visu atvešanu uz Latviju+reģistrācija,peļņa no 1000-4000 eur, protams ir bijis pa nullēm.Ar sistiem auto viņš nekrāmējas.Sāku apsvērt domu caur viņu tikt pie auto.
Kolēģim vecs vojadžers ar 2.5 dīzeli, nekādas ķēdes ne zobenes bet zobrati.Jau 10 gadus ar viņu brauc,tikai kvēlsveces maina,neko citu motoram nav darījis.
Neesmu specs šinīs lietās bet pieļauju domu kad tev tikai degvielas līmenis mānās.Darba kolēģis savam audi A4 mainīja vai nu sūkni bākā vai pludiņu,īsti neatceros.Kad ņēma visu no bākas ārā nenoņēma klemmes no aķa jo itkā autiņš atcerās kāds bija degvielas līmenis bākā.Un tad viņam degvielas rādītājs rādija visādus pekstiņus,ielēja pilnu bāku bet rāda kad tukša.Ja interesē tad varu viņam pajautāt kas tur īsti bija un kā viņš to novērsa.
Sūdi ir tur kad daudzi nezin ka šis grozījums stājies spēkā no šā gada 1.janvāra,pat iAuto krupi norijis.Mūsu boss to nezināja, strīdējās ar mums bet kad iegāja CSDD mājas lapā tad bija uz pakaļas.Likumā ir izmaiņas bet neviens nav informēts.