Pastāstīšu kā gāja manam darba kolēģim.
Nopirka trimmeri(krūmgriezis),iebrauca Cirklē un nopirka 95kto,aizbrauca uz pāķiem.Ielēja trimmerī zupu,nelec,kaut kā beigās pieleca bet nevelk.Tā kā viņš nebija vakarējais tad saprata kad tā degvielas vaina.Nākamreiz kad brauca uz pāķiem nopirka 95kto Nestē un trimmeris ar pirmo pieleca un strādāja kā bitīte.
Izskatās viņš vel turpinā dzīt litrus
Īsā momentā spamerim 22 litri
Cik viegli var piereģistrēties un piekakāt visas tēmas,ideāli.
Mums pie sievas vecākiem(Priekuļos) vel pa latiem pirkts Husqvarna 53 ar grozu,250 Ls maksāja,nav pašgājējs bet strādā ideāli,ar pirmo pielec,karoče,iet kā tanks.
Mūsu uzņēmuma kantoris šodien dodās uz Somiju,biļete maksā 215.
Dzirdēju kad 300 bet varbūt tās ir baumas.
Bradypus rakstīja:
ezis71 rakstīja: Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,((Dzēsts) latvieši.
(Dzēsts) bērni, kas ir tik atkarīgi no čipšiem un kolas. Mans bērns atgriezās no hokeja un pateica, ka nav tiks stulbs, lai savu naudu par tādu cenu tērētu.
Acīmredzot tu esi viens no tiem kurš necieš/nepanes bērnus ja reiz tā izsakies par viņiem.
Zars,zars,pag,nu mežā,nē,zari kokiem augšā ne apakšā,labi,ceriņa zars,rokas tak kā distrofiķim.
Tev kloķi sagādā grūtības/neērtības?
Pa dienu 12 eur vakarā 135 eur,laikam ledus aukstāks tiek sagatavots,daudz elektroenerģijas.😂😂
Tad tie ir krievi jeb varbūt žīdi?
Volx rakstīja:
Radusies kļūda, klipu nevar sameklēt.
Bet taisnība, vakar tieši tur nogriezos šķērsielā, jo uz tā krusta strādāja evakuators un bija izveidojies stūķis.
Es tur divreiz dienā braucu,no rīta un pēc darba,pilns ar tādiem kas uz aklo pis pāri bez apstāšanās.Pēc tā kā man pirms trīs gadiem viens ieplēsa sānos ar maksimālu koncentrēšanos izbraucu šo krustojumu,kāja uz bremzes pilnā gatavībā un ātrums ne vairāk kā 50,reizēm pat 40.
Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,(Dzēsts) latvieši.
Es te parunājos ar sievas brāli,viņi tirgo amerikāņu nulles pagrieziena zāles pļāvējus kas aprīkoti ar kawasaki motoriem,jeņki ieteica lietot 95 benzīnu ne 98.
Tas tiesa,zāles pļaušana ir relaksējošs uzdevums.
Un ko tavi aķi pa ziemu darīs,kā tu viņus nodarbināsi?
Россияне массово бегут из БЕЛГОРОДА
youtu.be/TpgWftkqw8k
Mani vairāk uztrauc aķi,pus gadu nepļausi un aķi degradēsies.
Es arī teiktu ka membrāna,čomam bija tāpat,papļauj,noslāpst un vairs nevar iedarbināt,jāgaida kad atdzisīs.Tik nevarēja dabūt jaunu membrānu jo ķīnietis,daļas nav pieejamas.Nekas cits neatlika kā nopirkt jaunu pļāvēju.
Šorīt no rīta pl.7:30 braucu pa Salu tiltu centra virzienā,stāv autiņš otrajā joslā,vista pie stūres,trīssstūris arī nolikts bet tāds triperīgs,var nepamanīt.Es vēl sievai saku kad kāds noteikti viņai iepirdīs pakaļā.Braucu pēc 5 minūtēm atpakaļ,ir,klope,korķis.Vai viņai kāds iepirda neredzēju bet otrajam aiz viņas purns bija pašķīdis,svaigs VW pasāts,nu ja ne svaigs tad tīrs un spīdīgs.Vista sūdus sataisīja.
Tanī pirmajā apdrošināšanas gadā mans auto sadūrās ar stirnu un pēkšņi kasko palika dārgāks par 60 eur,vai nav savādi?