Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 100 >

Tēma: Zāles pļāvējs

Pastāstīšu kā gāja manam darba kolēģim. Nopirka trimmeri(krūmgriezis),iebrauca Cirklē un nopirka 95kto,aizbrauca uz pāķiem.Ielēja trimmerī zupu,nelec,kaut kā beigās pieleca bet nevelk.Tā kā viņš nebija vakarējais tad saprata kad tā degvielas vaina.Nākamreiz kad brauca uz pāķiem nopirka 95kto Nestē un trimmeris ar pirmo pieleca un strādāja kā bitīte.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Laikam apstājās

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

26

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Izskatās viņš vel turpinā dzīt litrus

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Īsā momentā spamerim 22 litri

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Visur tiek piekakāts.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Cik viegli var piereģistrēties un piekakāt visas tēmas,ideāli.

Tēma: Zāles pļāvējs

Mums pie sievas vecākiem(Priekuļos) vel pa latiem pirkts Husqvarna 53 ar grozu,250 Ls maksāja,nav pašgājējs bet strādā ideāli,ar pirmo pielec,karoče,iet kā tanks.

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

Mūsu uzņēmuma kantoris šodien dodās uz Somiju,biļete maksā 215.

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

Dzirdēju kad 300 bet varbūt tās ir baumas.

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

Bradypus rakstīja:

ezis71 rakstīja: Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,((Dzēsts) latvieši.

(Dzēsts) bērni, kas ir tik atkarīgi no čipšiem un kolas. Mans bērns atgriezās no hokeja un pateica, ka nav tiks stulbs, lai savu naudu par tādu cenu tērētu.

Acīmredzot tu esi viens no tiem kurš necieš/nepanes bērnus ja reiz tā izsakies par viņiem.

Tēma: Zāles pļāvējs

Zars,zars,pag,nu mežā,nē,zari kokiem augšā ne apakšā,labi,ceriņa zars,rokas tak kā distrofiķim.

Tēma: Zāles pļāvējs

Tev kloķi sagādā grūtības/neērtības?

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

Pa dienu 12 eur vakarā 135 eur,laikam ledus aukstāks tiek sagatavots,daudz elektroenerģijas.😂😂

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

Tad tie ir krievi jeb varbūt žīdi?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Volx rakstīja:

imzz rakstīja: Atkal jau Kantora&Lielā iela: play.tv3.lv/clips/avarija-marupe-ieklust-diplomatu-auto,clip-5618867

Radusies kļūda, klipu nevar sameklēt. Bet taisnība, vakar tieši tur nogriezos šķērsielā, jo uz tā krusta strādāja evakuators un bija izveidojies stūķis.

Es tur divreiz dienā braucu,no rīta un pēc darba,pilns ar tādiem kas uz aklo pis pāri bez apstāšanās.Pēc tā kā man pirms trīs gadiem viens ieplēsa sānos ar maksimālu koncentrēšanos izbraucu šo krustojumu,kāja uz bremzes pilnā gatavībā un ātrums ne vairāk kā 50,reizēm pat 40.

Tēma: Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,(Dzēsts) latvieši.

Tēma: Zāles pļāvējs

Es te parunājos ar sievas brāli,viņi tirgo amerikāņu nulles pagrieziena zāles pļāvējus kas aprīkoti ar kawasaki motoriem,jeņki ieteica lietot 95 benzīnu ne 98.

Tēma: Zāles pļāvējs

Tas tiesa,zāles pļaušana ir relaksējošs uzdevums.

Tēma: Zāles pļāvējs

Un ko tavi aķi pa ziemu darīs,kā tu viņus nodarbināsi?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Россияне массово бегут из БЕЛГОРОДА youtu.be/TpgWftkqw8k

Tēma: Zāles pļāvējs

Mani vairāk uztrauc aķi,pus gadu nepļausi un aķi degradēsies.

Tēma: Zāles pļāvējs

Es arī teiktu ka membrāna,čomam bija tāpat,papļauj,noslāpst un vairs nevar iedarbināt,jāgaida kad atdzisīs.Tik nevarēja dabūt jaunu membrānu jo ķīnietis,daļas nav pieejamas.Nekas cits neatlika kā nopirkt jaunu pļāvēju.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šorīt no rīta pl.7:30 braucu pa Salu tiltu centra virzienā,stāv autiņš otrajā joslā,vista pie stūres,trīssstūris arī nolikts bet tāds triperīgs,var nepamanīt.Es vēl sievai saku kad kāds noteikti viņai iepirdīs pakaļā.Braucu pēc 5 minūtēm atpakaļ,ir,klope,korķis.Vai viņai kāds iepirda neredzēju bet otrajam aiz viņas purns bija pašķīdis,svaigs VW pasāts,nu ja ne svaigs tad tīrs un spīdīgs.Vista sūdus sataisīja.

Tēma: Seat Arona Kasko

Tanī pirmajā apdrošināšanas gadā mans auto sadūrās ar stirnu un pēkšņi kasko palika dārgāks par 60 eur,vai nav savādi?

< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti