Arī Zviedrijā un Dānija nepērk sedanus bet universāļus,X5 kaut kā nemanīju.Vispār 5.serijas bmv vagons baigi kruta izskatās.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Arī Zviedrijā un Dānija nepērk sedanus bet universāļus,X5 kaut kā nemanīju.Vispār 5.serijas bmv vagons baigi kruta izskatās.
Ir tāda lieta kā degvielas filtrs,dīzeļiem tam jāpievērš lielāku uzmanību nekā benzīniekiem.Kolēģis man ieteica viņu mainīt katru gadu pirms ziemas.
Tēma: Ziemas riepas
Viens tev ielika dizlaiku bet neko neuzrakstīja,bēdīgi.Nepiekritīšu tev,ne Maksimā un pasarg dievs Depo,pirkt riepas NEdrīkst.
UN ar ko tur var lepoties?Par bumeriem labāk nerunāsim un to īpašniekiem.
Arī nevaru saprast tos kas brauc dienā/naktī ar tuvajām+miglas.Manam pežulim tik labas tuvās ka naktī no miglām nav nekādas jēgas,jeb miglas sūdīgas,fig viņ zin.Karoče,man ar tuvām pietiek,pat tālās nav jāslēdz.
Tēma: Ziemas riepas
Šogad nopirku Sailun Ice Blazer WSL2,mīksta klusa riepa,degvielas patēriņš nav pieaudzis salīdzinot ar vasarenēm.Atnāks ziema tad vēl kaut ko uzrakstīšu par šīm riepām.215/55 R16,55 eur.
iAuto rakstīja: Šogad ļoti daudz SUVu jeb apvidus automobiļu!
Parketnieku sērga
Tikai tie lepnie auto tiek pirki uz uzņēmumu,ne jau viņš maksā par to auto bet tie kas strādā tanī uzņēmumā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tie rūpnīcas aķi gana labi,arī nekādas problēmas nebija ar fabiju 8 ziemas,vasarā laukos katru brīvdienu maģis skanēja 2-3 stundas,ne reizi nenosēdās.Pie dīleriem var tos aķus iegādāties,protams 2 reizes dārgāki par Deta aķiem.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Laikam tīrija noliktavu,skatās stūrī mētājās 4 golfs
.Es tik tā,pat nezinu kad kuri modeļi tika ražoti. ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kad nopirku pežuli sākumā bija lielāks degvielas patēriņš,kamēr piešāvos pie viņa jo visu laiku braucu ar benzīniekiem un pat tagad pēc nobrauktiem 8000 km reizēm liekas kad kaut ko daru nepareizi.Kā man stāstīja viens vecs dīzelists,pirms uzsākt strauju apdzīšanu gāzes pedālim ir jāuzspiež 2 reizes ja to neizdara tad jūtama neliela aizrīšanās un par to es visu laiku aizmirstu.Tā aizrīšanās nav nekāds motora defekts,vienkārši dīzelis ir jāpamodina jo viņš ir sliņķis salīdzinot ar benzīna motoru.
Un tagad neaizmirstiet salikt dizlaikus mani bērni. ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ko Tu tur murgo par neiebrauktu motoru,tas tev nav ne ZIL ne MAZ.Bet par āķiem runājot pežulim ir elastīgs siets bagāžniekā kas notur visu uz vietas,japāņiem tas ir par sarežģītu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Neesmu specs šinī lietā bet piekrītu tavam teiktam.VWfans noteikti priecātos par tādu opciju savai Fabijai,vēl varētu ietaupīt gāzi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pežulī otrajā rindā katram benķim ir Isofix stiprinājumi,netupī jeb nemeklē utis.
Uz Zviedrijas ceļiem tā ir ikdiena sastapt antīku auto.Tankos,ja nemaldos 68.markas benzīns,padomāts par visiem spēkratiem.
Atceros motormuzeja apmeklējumu ar tēvu,Audi Union vēl nebija restaurēts Vācijā,kādas patīkamas atmiņas.
Ja reiz Tu neatklāj cenu tad secinu ka esi iebraucis auzās ar visām super puper ekstrām.Varbūt labāk naudu ziedot labdarībai.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
8 gadus braucu ar škoda fabia 1.4l benzīnieku,pirku jaunu.Tad ģimenes pieaugums,bļin,ratiem vieta nav,iebāzt jau var bet tad nekam citam vietas nav.Vieni rati laukos otri Rīgā tā bija izeja,labi ka ātri sāka staigāt un pati negribēja sēdēt ratos.Tad sēdeklis ar isofix stiprinājumu tika iegādāts,aiz manis vietas nav jo mans augums 192cm atliek labā puse,sieva aiz manis,žēl viņu palika,vajag citu auto.Sākumā skatījos uz VW Touran,iesēdos,bļin,tie vw saloni tik vienveidīgi un vēl par tādu cenu,nē paldies.Sāku pētīt frančus,cena jau patīkama,Renault nekad nav paticis.C4 Grand Picasso arī kaut kāds kroplīgs un vēl tas spidometrs pa vidu,tad jau varēja viņu novietot cimdu nodalījumā.Apstājos uz Peugeot 5008,glīts auto,salons arī tīri glīts,sāku vākt informāciju par šo auto,palīdzēja krievijas forumi,pat Whatcar pežuli novērtēja augstāk par citroenu.Nācu pie slēdziena-mans.Sāku meklēt plačos jo gribēju savu fabiju atdot kā pirmo iemaksu jo pašam pārdod ir grūti.Piedāvājums ļoti skops,atradu Tukuma placī pa 7200 eur,2011.gada jūnijs,1.6lhdi 82kw,5 sēdvietas,savu atdevu pa 3200eur.Esmu ļoti apmierināts ar auto,braucot pa šoseju dzird tikai vēju,motoru praktiski nedzird,ekonomisks,kompis rāda 5.6l uz 8000 km.Tagad meita sēž savā benķī pa vidu kā karalis.Ir tikai viens mīnuss,ļoti zems priekšējais buferis,jāuzmanās no apmalēm,jau biku saskādēju,krāsa ar visu špakteli noleca nost.Sievas brālis mierināja:"tātad tu neesi pirmais".
Pastāsti man lūdzu,kāpēc tev vajadzēja hibrīdu?
Tāds pats vidējais patēriņš kā manam 1.6l dīzelim un soļķis lētāks par benzīnu.Cik tad maksā Prius?
Kad ziemā biju komandējumā Zviedrijā tad pie viesnīcām vai daudzdzīvoļa mājām ir rozetes kur sildās autiņi,kam tikai dzinējs,kam dzinējs un salons,mums pat tas nav.