Neko nesavāks,tas tak nav putekļsūcējs.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Jau 16 gadus pildos tikai Nestē,nekad nav bijušas problēmas ar benzīnu,tagad jau 3 mēnešus braucu ar dīzeli.Staķikā nepildos jo nevēlos maksāt veikala uzturēšanai un kaitina burgeru rijēji,pat tagad kad viņiem ir automāts ir indivīdi kas tur atstāj savu auto nelejot zupu un iet piestumt savas māgas.
Kaut kas traks ar traktortehniku ārpus apdzīvotām vietām,izveido garas kolonnas.Vai tad likumi pamainījušies tiem kas brauc 30km/h lēnāk par atļauto ātrumu?
Man ļoti patīk mans Peugeot 5008,5 sēdvietas,plašs salons,kluss motors un gana jaudīgs 1,6l hdi. www.whatcar.lv/auto-testi/peugeot/5008-minivens/izversts/1925/
Tik traki jau nav bet pirmajā reizē lēkāja kā basketbola bumba
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jau 15 gadus pie stūres bet rezerves ritenis nav izmantots.
Tēma: Nabags maksā divreiz.
Cik zinu tad apsardzes firmām viss lielākais motora nolietojums,visu nakti motors tukšgaitā strādā.
Jo dziļāk nogrimt dubļos jo labāk pavadīta diena ![]()
Vai ir kāds kanāls latviešu valodā kā šis: www.youtube.com/watch?v=28L78AnuRfQ vai: www.youtube.com/watch?v=b8ihT0NYh7U
Briesmīgs video,laikam uzņemts deviņdesmitajos gados?
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Tik šaubos vai tavs vārgulis noripos tik km.Bet patiesībā tev nav problēmu jo citu motoru varēsi atrast moču šrotā.
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Biku pārfrāzēšu savu domu.Nenāk par labu ja auto ražotājs nav paredzējis gāzes iekārtu šim motoram.Atbalstu tikai tās iekārtas ko uzstāda pats auto ražotājs.
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
Man nez kāpēc liekas ka mans 1,4l 16V motors ir ekonomiskāks par tavu trīscilindru,es runāju par benzīna patēriņu.Un vēl viens faktors kas atsaucās uz degvielas patēriņu ir riepas un pareizs gaisa spiediens viņās.