Svaigs piķis ir bīstams pie pirmām lietus pilēm tāpēc nav ko pļūtīt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Svaigs piķis ir bīstams pie pirmām lietus pilēm tāpēc nav ko pļūtīt.
Tēma: Vernons un distance
Nav nekādu problēmu,bobkati brauc pa ielu,ekskavotori ar maksimālo ātrumu 20km/h brauc no Dreiliņiem uz Pārdaugavu,kombains pa Rīgas apvedceļu uz 10km/h ,ideāli
Tēma: Vernons un distance
Tam vienreiz bija jānotiek un Beidzot tas notika!Tā būs mācība ka uz šosejas nav vieta treniņiem,nu tak brauciet aiz baltās strīpas,bet nē,pa braucamo daļu.Treneris var iet pakārties jo tā ir viņa vaina ka šie bērni cieta.
Manam auto arī orģinālie lukturi ar lēcām,vienu brīdi pat braukāju ar kreiso ksenonu un nācu pie secinājuma ka orģinālā H7 spuldze ir labāka jo slapjā laikā zili baltā(5000K)gaisma kaut kur pazūd!Tāpēc nav jābrīnās ka auto īpašnieki ar orģinālajiem ksenoniem slēdz vēl migliniekus.Bet par lediem runājot man stāv apaļi dienas gaitas ķīnieši vēl pirkti par 40Ls,ļoti spoža gaisma,diodes ir 8 voltu,kad ieslēdzu tuvos tās nodziest.
Informatīva zīme par apdzīvotu vietu lai ārzemnieks nepadomātu ka Kārļi ir upe.
Tēma: New Fabia
Te ir cita problēma par auto lielumu-Ja braukšu ar Fabiju tad ko kaimiņš/kolēģis/čoms par mani padomās?Mūsu ģimenē(4 cilvēki) ar fabiju pietiek bet ja man kāds no paziņām saka ka vietas par maz tad parādu kur autobusa pietura.
Tēma: Šampūns
iipashnieks!Nelīdzēs tev nekādi dvieļi ne kompresors,ja gribi tikt vaļā no tiem pleķiem tad būs jāpulē autiņš!Zvanīju tam cilvēkam kam autiņš pleķos,tā kā auto viņam pārāk vecs tad viņš ar to samierinājies.Viņam tie pleķi parādījās pēc kaut kādas ķīmijas priekš augstspiediena mazgātāja un arī sākumā domāja ka ūdens vainīgs.
Tēma: Krievzemes avārijas.
Krievijā pat nav iespējams normāli nogriezties pa kreisi,tāpēc šie video nav apspriežami,skatamies no 0:50-1:00!
Tēma: Elektriskais auto
Cik zinu tad Teslas aķiem 7 gadu garantija,it kā pēc 7 gadiem ražotājs par brīvu nomaina aķus.Nez vai tā ir patiesība.
Pilnīgi piekrītu VW fanam,suņus bez uzpurņa ir jānošauj,it īpaši ja tu zini kas tā par sugu un uz ko viņa spējīga!Lieka piesardzība nenāk par sliktu veselībai
Tēma: Lēnie pārkāpj noteikumus
Kādu labu laiku atpakaļ biju Igaunijā,braucam pa šoseju,man priekšā brauc igaunis ar vieglo a viņš turās aiz fūres un grib viņu apdzīt.Te pienāk tas brīdis kad igauņa vieglais sāk apdzīšanas manevru un es aiz viņa.Un ko jūs domājat,fūre brauc uz 90 bet igaunis šo manevru taisīs uz 95!
Biju spiests atgriezties aiz fūres un gaidīt savu iespēju apdzīt. ![]()