šodien atnāca sms no nestes par 4 centu atlaidi,nu ko man tagad vannu mājās pieliet pilnu?tie darboņi nestē kaut kādi savādi
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Benzīna cena Ls 0.703
šodien atnāca sms no nestes par 4 centu atlaidi,nu ko man tagad vannu mājās pieliet pilnu?tie darboņi nestē kaut kādi savādi
Bija tāds kā škoda club bet izjuka jo nevarēja savākties!Te visas markas un tad nevar savākties,nu ko lai saka,lūzeri
Tēma: Ziemas riepas 2013/2014
ar vasarenēm viss oki doki,pagāšgad nopirktas Hankook Kinergy Eco,pus litra bendžas uz sotoka ekonomija atšķirībā no rūpnīcas apautām riepām.
"No jaunajām 2014 filmās iesaku "Edge of Tomorrow" ar Tomu Krūsu." Šitā izcila filma,cienu fantastikas un biogrāfiskās.
tad labāk nemazgā auto bet tikai pulē,no rīta un vakarā
Pilnīgas muļķības,nauda nav nomesta zemē ja mazgā ar švammi!Pirms mazgāšanas TU ar augstspiedienu noskalo smilts daļiņas kuras pielipušas pie virsbūves,tā tad pēc skalošanas ir mazāks risks saskrāpēt krāsojumu!Plus ar augstspiediena mazgātāju Tu patērē mazāk ūdeni nekā ar dārza šļauku.
Tēma: Ziemas riepas 2013/2014
Tā kā mana mašīna ir maziņa un viegla(Skoda Fabia)tad viņai vajag riepas ar virzienu.Varbūt uz lielākiem auto Graspics jūtas labāk!Pagāšgad iegādājos Pirelli Snowcontrol 3,esmu apmierināts ar pirkumu.
Nekas jau nemainās,jo lielāks disks jo zemēka riepa.
Tēma: Ziemas riepas 2013/2014
Tas tiesa,sniegs un ledus ok un patīkami klusa,pa putru peld jo riepai nav virziena(skujiņa) bet uz sausa asa līkuma rodas sajūta ka auto izslīd.Mans secinājums-nav piemērota mūsu laika apstākļiem.
Velo kurjeri brauc kā auto,bezsmadzeņu radījums man vienreiz tāds trāpījās,no labās puses pāri trīs joslām un man gāžas virsū,es pīpinu a tas vēl ar kaut ko neapmierināts!Karoče,vāks.Rodas jautājums,cik velo braucējiem ir velosipēdista vadītāja apliecība?Pieļauju ka vienam no simta.
vēl jau tava auto tīrību nosaka virsbūves krāsas tonis!
ja gribi lai auto spīd un laistās,nekur nespruksi, būs vien jādragā ar švammi