Kādas riepas der grantij un arī braukšanai pilsētā? Man vajag tā lai es nepalieku galīgi kaunā iAuto rallijos, bet arī lai spētu ar tādām pa Rīgu kustēt. Tas ir iespējams, vai nekā universāla šai pasaulē vairs nava?
Nu, esmu gatavs izskatīt arī lētus otro disku komplekta piedāvājumus uz veco 9000. Nu jau pēc 3 iAuto rallija posma vajadzīga arī jauna "zapaska"
Volvik, kādu Tu savam taisi upgraide, ka taisies pārdot amīšus?
BlackDoggy - kad es interesējos, tad šķiet, izdevīgāk bija pirkt kautkādu rezerves daļu
vecu sborā, jo to dačiku dzīvu ir mazcerīgi izķeksēt no tās ārā. Beidzās viss laimīgi - AlfaMotors atklāja kautkādu citu šaizi kautkur citur, ne pašā ABS devējā, salaboja un kopš tā laika viss strādāja!
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Nu Vai Saab Kluba komanda ir gatava iauto rallijam un kārtējai sagrāvei ( komandu vērtējumā ) no NSNF VIP rallija komandas
Sviest, par šito textuālo caureju atrausies ar sarūsējušu izpūtēja uzgali! Mēs esam tik gatavi kā nekad
, Arnijam ir vienkārši neticams un neslēpšu, burtisks kaujas krāsojums
, tā kā jums, spazmeriem un mūžīgajiem protestu iesniedzējiem, šoreiz tiešām nav nekādu izredžu!
Padodieties? 
Volviks rakstīja: Vai kādam nav nepieciešami 9-5 lietoti amortizatori? Pēc servisa testa ja nemaldos bija 87%.
Ja nesabriedīšu uz koni, tad man kautkad vajadzēs vienu (divus?) aero aizmugurējos amīšus, jo viens jau sulojot, bet pagaidām strādā. Kā tur ir aero no neaero āmīši atšķiras, vai tikai atsperes?
Nē, kā reizi šķiet, ka trases būs par daudz un "rallija" par maz. Stūrmanis bezdarbībā kratoties iznīks
Nevar pa fikso pieķert klāt kādu blakuspagastu, kur vietējie'par šādām atrakcijām neko nav dzirdējuši?
Nav jau obligāti starts-finišs jātaisa bāzē un vienā vietā. Ko ta mēs tur 2 diennaktis pa trasi ākstīsimies? Un vispār tad varbūt taisīt atkal īso - viendiennieku, tipa arī sākt sestdien vēlāk un beigt tumsā, lai nav mākslīgi izstiepts un samuļļāts pusotrdiennieks.
Arnijs rakstīja: Viss ir slikti! Auto izjaukts, motors negriezj, amortinju nav Un ir tikai 5 dienas laika...
Paņem no Bizenāja sēdinātos amortizatorus
Ja Tev ir lieks, iemet lūdzu līdzi auto kreisā (vadītāja) sliekšņa plastmasas uzliku, kuru man konkurenta un iepriekšējā saimnieka Sviesta meistars-dedzinātājs Aļoša nozūmēja un ne pa kādu naudu vairs neatdod
Ir viena kopīga iezīme KatramGadam:
-TA ir jāiet, tad, kad nav laika.
-šķūneriem TA iziet ar katru gadu kļūst arvien grūtāk, galvenokārt tāpēc, ka nav laika
Nokasīju plēves, iecerētās 1/2h vietā patērējot 2/1h, jo biju aizmirsis tehnoloģiju (izņemamais naža asmenis+CIF+logu škidrums), tagad auto izskatās izģērbts!
Tas nav uz ilgu!
Hrenona uguņu nomaiņai vairs nesanāca laika, bet no rīta viena puse atkal atteicās darboties, mancerēt, ka ne spuldze, bet relejs, jo šī nav pirmā reize,: ir cerība, ka atkal darbosies
.
Vēl jāparedz nauda un laiks iespējamiem remontiem, TA, OCTA, Kasko un logu plēvju atjaunošanai,- affigetj, cik tas auto prasīgs, sāku labāk izprast Pilna servisa līzinga nozīmi!
Es pazīstu vienu SAAB 3,0 šķiet no 2002.gada tīzeļa lietotāju, kam nav nekādu problēmu, brauc jau 2 gadus un pat man šķita, ka cēliens tam auto ir labs!
Ziniet kā gudrās modernās mācību skolās tagad sauc tos, kas pērk premium klases auto?
Car fetišists
Pārsvarā runā par German Car Fetishists, domājot BMW un Mercedes, bet šķiet uz SAAB tas arī attiecināms pilnībā.
Tagad modē ir Toyotafication, t.i. kvalitāte atmetot visu lieko, tā lūk.
P.s. Francijā SAABu nav. Neviena paša, tā kā nemaz nemeklējiet!
audik, Gaisa tiltam, ja saudzīgi pareizi visu izdara un kāds neaizņem pussliedi (autobusi
), tad braukšana pa sliedēm mazāk kaitē ritošajai nekā bruģis. Pats to daru 50/50, jo sliedes tomēr arī ļoti labi slīd. Mani sētā sveicināja viens melns Volvo S80 un tā kā seju neredzēju, tad padomāju, ka tas arī esi Tu
Stāvvietas otrs aero kaimiņš arī ir pazīstams kadrs, kam vēl 9000 OG sētsvidū mētājas. Nesen redzēju, kā CPisti paņēma kaimiņu
pie iebraukšanas stāvvietā - Ls 40/2p (dēļ idiotiski aizliegtā kreisā pagrieziena pār dubultajai līnijai), viņi pat stāvvietā iebrauca, par ko es nolamāju sargus, ka laiž iekšā visādus bez caurlaidēm
, pats domāju, ka iebrauktu un fiksi izkāpjot, izliktos, ka tas nav mans auto, jo nav arī uz mana vārda
Kredok, nepārspīlē, viss notiks klusi un zolīdi, nekādus uzlidojumus! 
Kredoks rakstīja:
Es tadus pole pozishionisus certu lauka lai triecaas purns purna ar pretim braucosajiem!
Čehu Gaļas izCirtējs
Man nevienam nekas nav jāpierāda, tāpēc es tādus "izcirtējus" laižu, lai cērtas un neskrienu vis kādam purnā, bet iekārtojos uzreiz aiz "cirtēja", lai mirkli vēlāk to mierīgi apdzītu vai apsteigtu (labo pusi tādi cirtēji parasti atstāj brīvu, jo tas ir zem viņu goda braukt pa labo joslu
, bet uz Tevi tas neattiecas)
audiks rakstīja:
Tu vakar mēģināji no manis aizbēgt, gan pa Brīvības ielu, gan pāri Zemitana tiltam brauci pa sliedēm, gan pa Biķernieku ielu visādi tur gorījies. Apsveicu, tas Tev tomēr izdevās pie Delzceļnieku slimnīcas, kad pabrauci visiem garām un nostājies Pole position pie luksafora man vietiņu neatstājot.
Vispār man bija tādas sajūta, ka man kāds seko
. Acīmredzot domāts Gaisa tilts. Redzēji, kā mežā vienam nabagam nepaveicās, man jau labu laiku "pīkstēja", kad ieradzīju, ka tie kamikadzes ar diskogaismām veic apgriešanos kad abos virzienos brauc auto straumēm
, rādās, ka CPisti tagad sāks medīt motociklistus un spietot ātrumu arī mežā, ne tikai uz Eizenšteina ielas. Hmm, ar ko Tu brauci? Man vispār šķiet, ka Tu mani novēro
, jo nekad nevaru paredzēt, kur un ar kādu auto Tevi sastapšu, kaimiņ
Man vakar padevās braukšana
, jo izdevās mājās nokļūt 25 minūtēs, kas priekš esošās nenormālās situācijas uz ielām, ir baigi labs rezultāts, bez sastrēguma rekords ir 15 min, bet tad ir pamatīgi jāiesvīst.
Viendien smiekls parāva - es tovakar dikti "gorījos" pa joslām uz Brīvības ielas un ar vienu acs kaktiņu vislaik piefiksēju vienu opeli ar milzīgu dīvānu uz jumta - pilnīgi bez "izpildīšanās" viņam gāja tikpat ātri, cik man
Nezinīt, tā kūka tak saucās "Pāvesta kūka". Līdz šim brīdim nesaprotu, kāpēc visa pasaule nav noidējusies un kā tā mīkla tur vislaik ir "lietojama", jo nepārtraukti katram nākošajam cepējam pielejot pienu, loģiski būtu, ka tā jau sen būtu sabojājusies !
Bet taisnību labad, kad sieva izcepa, ēdu un bija garda!
Apskatījos pagājušā gada bildes: www.iauto.lv/...
, forši !!! Pagājušā gada viena no atskaitēm: www.saabclub.lv/... 
Domāju, ka nu jau kādam laikam pietiks, visi visu par xenonu un hrenonu ir pateikuši un nu jau panesās beztēma. Tāpēc lūdzu, kungi, atslābiniet hormonus sviesta topikos !
Tominjsh rakstīja: paldies par uzmaniibu, izskataas ka saabs ir ieguvis jaunu saimnieku un piedziivojumiem bagaatu atlikusho muuzhu..
Kurš ir tas laimīgais? Arnijs, Sviests vai kāds cits?
Roi rakstīja:
kims rakstīja: Njaa,es kaut veel neesmu piedalijies shaada rakstura pasaakumos un pat veel iisti nezinu kas tas ira..)(ceru,ka 1.04 paliidzees kaads ar padomu). Bet nu saprotams ,ka kusiis viss valjaa un situaacija uz celjiem buus veel beediigaakaa.. ) Taatad buus jaaved kaada riepa liidz..
Varu pateikt ka shis ir pasaakums kur tev tieshaam padomu neviens neliegs... Galvenais visu ko nesaproti prasiit!
P.S. kaa arii vismaz stuurmanim, bet labaak abiem diviem izlasiit stuurmanja rokasgraamatu 4 ratos.
Nju iesācējiem jau nu varēja šo linku ielikt arī kādā redzamākā vietā: www.4rati.lv/...
,1 , piem. pie iAuto rallija apraksta kā derīgu pamata palīglīcekli. Pats tikai tagad to beidzot ieraudzīju un cerams pēc izlasīšanas man taps skaidri daudzie neskaidrie jautājumi, kurus līdz šim neesmu līdz galam izpratis, piem par tām vidējo ātrumu izmaiņām LK, PS utt. bet bez kuru izpratnes kā pilots parasti esmu izticis
Atlikt!!!!
Man jau ir changeris, es nevēlējos mainīt pilnīgi visu un ieguldot $$$$ zaudēt audio vadību uz stūres un par saprotamu ciparu ieliku oriģinālo changeri bez MP3. Alfamotors vēl tādi 5 gab palika.
Pioneer ir "universālais" 6 CD mp3 changeris, maksā šķiet Ls 200 un ir uz vietas pie dīlera iekš Vecrīgas Maximas. Tas vadās ar atsevišķu pulti un dziesmu uz galvu padod pa FM vilni, līdz ar to der jebkuram pat kasešu radio. MP3 sux quality + FM sux quality = double sux, manuprāt. Izvēlējos oriģinālo 6CD SAAB changeri. Vecajā auto man bija 12 CD ar CD Text + prettriecienu, jaunajā - da nekā te nav, tipa "jaunās tehnoloģijas", ko zviedri iesaldējuši saldajos 90tajos
Āā, vēl jau paliek eksluzīvā iespēja mp3 playeri pieslēgt caur kaseti, nu tipa ar to vadu no kasetes, esmu redzējis tādus visnotaļ ar dzīvi apmierinātus melomānus, kas šādi tiek pie mūzikas no savas mp3 kolekcijas
Nu jā un Arnijs jau te minēja, ka 9-5 un 900 NG audio iespējas/savietojamība ar neoriģinālajām ierīcēm atšķiras diezgan krasi, tā kā iespējams, ka Tev tur tiešām vēl var oriģinālo changeri nomainīt pret kādu normālu neoriģinālo ar MP3 neizmantojot FM vilņus
.
jā, jā, domāts arī deviņsimtos, nepārproti!
Sassodīts, vismaz viens vainīgais tāds arī beidzot sajutās
Sāku gaidīt, pieņemu jau no šodienas un vislabāk rītdienas pirtī!
ZZ baumo, ka Tolmet pieņemot dajebko, pat tos hamburgeru ēdāju sarkanos 900os